Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 49 minutami, Radek124 napsal:

@Ajaj, @honza71& @Prochy68,nechcete si padnout kolem krku a probírat nacionále radši přes SZ? Ať Vás u toho nevidí každej kdo vleze do žumpy :speak_cool:

Ad no-go zóny: Obávám se že mít v tuzemsku pár podobných "sociálních ubikací" pro afghánsko-africké fetky z evropského solidárního přídělu, brzo bychom tu se slzou v oku vzpomínali na folklorní pošťuchování, břitvy na gumě, muňky a jiná "špecifiká" u našich a slovenských (nyní britských) cikánů... :smoke:

PS: U nás ve městě máme Mongolce. Tak jako drtivá většina asiatů v první generaci celkem sekají dobrotu, kvůli občanství se hned po příjezdu snaží zabřeznout a založit rodiny, děcka posílají do škol - a dokud se nenapijou, jsou prý v pohodě a pořádek udržují líp než někteří češi. Akorát se jim ze strany radnice muselo opakovaně vysvětlovat, že porážka berana přímo na chodbě bytovky se v tuzemsku opravdu nepovažuje za úplně vhodnou víkendovou zábavu... 🐏

a ty seš vodkaď chlapečku? Třeba se známe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Myslim,ze pozustali po tom bezhlavem uciteli z Francie (a vubec vsechny obeti jejich trestnych cinu)  by si urcite radi poslechli tu pohadku o tom jak je vsechna ta alahova sebranka uplne v pohode a jen zly evropani nechapou, ze to s nama mysli vlastne dobre....

Jen by me zajimalo jak by vsichni ti co se slimaku zastavaj mluvili, kdyby se nektera z tech zrudnosti stala nekomu v jejich rodine. 

Dnes naposled, ale neodolám a pak si dám detox.

Milý LL, ty hlavu asi ještě máš, tak ji zkus vyndat z prdele (jsme v Žumpě) a vynech podobné pokusy o manipulaci. Nevím co si bereš do huby pozůstalé po komkoliv a proč se snažíš vybrané zdejší osazenstvo včetně mě napasovat do role zastánců individuí, co jsou schopni zavraždit jinou lidskou bytost.

Abys to ale pochopil i ty: zrůdnost je vždycky zrůdnost, ať ji spáchá bílý nebo černý, chudý nebo bohatý, křesťan, žid nebo musulman. A velké prozrazení, až budeš bázlivě rekognoskovat terén při návštěvě Teplic  - uříznout hlavu ti může i ten milý soused, co nosí už od Zápotockého ponožky v sandálech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Bobisek napsal:

Dnes naposled, ale neodolám a pak si dám detox.

Milý LL, ty hlavu asi ještě máš, tak ji zkus vyndat z prdele (jsme v Žumpě) a vynech podobné pokusy o manipulaci. Nevím co si bereš do huby pozůstalé po komkoliv a proč se snažíš vybrané zdejší osazenstvo včetně mě napasovat do role zastánců individuí, co jsou schopni zavraždit jinou lidskou bytost.

Abys to ale pochopil i ty: zrůdnost je vždycky zrůdnost, ať ji spáchá bílý nebo černý, chudý nebo bohatý, křesťan, žid nebo musulman. A velké prozrazení, až budeš bázlivě rekognoskovat terén při návštěvě Teplic  - uříznout hlavu ti může i ten milý soused, co nosí už od Zápotockého ponožky v sandálech.

Mily Blbisku.

Myslim si, ze s clovekem co pouzije v jednom odstavci slova jako "vyndej si z prdele" a "neber si do huby" si nemam co rict. Protoze krome toho, ze jsem rasista, jsem taky homofob. Takze vynech podobne pokusy o manipulaci, nejses muj typ. Prijemnej detox preju 🖕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

...porážka berana přímo na chodbě bytovky se v tuzemsku opravdu nepovažuje za úplně vhodnou víkendovou zábavu... 🐏

Dnes už je jiná doba, ale pamatuju, že jsme za sociku párkrát bourali v prádelně bytovky prase a dělali domácí zabijačku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Bobisek napsal:

Milý LL, ty hlavu asi ještě máš, tak ji zkus vyndat z prdele (jsme v Žumpě) a vynech podobné pokusy o manipulaci. Nevím co si bereš do huby pozůstalé po komkoliv a proč se snažíš vybrané zdejší osazenstvo včetně mě napasovat do role zastánců individuí, co jsou schopni zavraždit jinou lidskou bytost.

Abys to ale pochopil i ty: zrůdnost je vždycky zrůdnost, ať ji spáchá bílý nebo černý, chudý nebo bohatý, křesťan, žid nebo musulman. A velké prozrazení, až budeš bázlivě rekognoskovat terén při návštěvě Teplic  - uříznout hlavu ti může i ten milý soused, co nosí už od Zápotockého ponožky v sandálech.

Inu, přesně takhle si Bobíšku představuju tu situaci o které jsi tady psal. Tu, kdy dojdou argumenty a tak začne ,,diskutující" dehonestovat osobnost člověka, který argumentoval lépe a obhájil. Vidím, že toto jednání je Ti velmi blízké a neštítíš se ho použít. Začínám se domnívat, že jsi politik. 

Uříznout hlavu nám může opravdu kdokoliv, ale v Chánově jsem zatím neviděl nikoho běhat s kalašnikovem, v životě jsem neslyšel o Romovi s dynamitovou vestičkou a taky jsem neslyšel o tom, že by si chtěl někdo z téhle komunity zničit bavoráka najetím do davu na náměstí.

Srovnávat by se mělo srovnatelné. Po světě jsem se nacestoval dost a viděl jsem opravdu hodně. A ujišťuju Tě, že to, co se v Evropě děje, je veliký, ale veliký průšvih, a pokud se z toho ještě vyhrabeme- a já myslím že ne, ale pokud ano- bude to pár desetiletí trvat. V zájmu svých dětí doufám, že se podaří na poslední chvíli ještě otočit kormidlem.  Francouzi se probrali  už velmi, velmi pozdě. Možná si něco uvědomili... 

Ale to bychom se museli podívat pravdě do očí a přestat věřit poblouzněným vítačským hlupáčkům...a to asi nedáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, straspol napsal:

Inu, přesně takhle si Bobíšku představuju tu situaci o které jsi tady psal. Tu, kdy dojdou argumenty a tak začne ,,diskutující" dehonestovat osobnost člověka, který argumentoval lépe a obhájil. Vidím, že toto jednání je Ti velmi blízké a neštítíš se ho použít. Začínám se domnívat, že jsi politik. 

Uříznout hlavu nám může opravdu kdokoliv, ale v Chánově jsem zatím neviděl nikoho běhat s kalašnikovem, v životě jsem neslyšel o Romovi s dynamitovou vestičkou a taky jsem neslyšel o tom, že by si chtěl někdo z téhle komunity zničit bavoráka najetím do davu na náměstí.

Srovnávat by se mělo srovnatelné. Po světě jsem se nacestoval dost a viděl jsem opravdu hodně. A ujišťuju Tě, že to, co se v Evropě děje, je veliký, ale veliký průšvih, a pokud se z toho ještě vyhrabeme- a já myslím že ne, ale pokud ano- bude to pár desetiletí trvat. V zájmu svých dětí doufám, že se podaří na poslední chvíli ještě otočit kormidlem.  Francouzi se probrali  už velmi, velmi pozdě. Možná si něco uvědomili... 

Ale to bychom se museli podívat pravdě do očí a přestat věřit poblouzněným vítačským hlupáčkům...a to asi nedáme.

Tesat do kamene, bohužel. Islamistická okupace Evropy je v plném proudu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý, že ve starým Římě to dost dlouho šlo (to multikulti), než se objevila skupina netolerantních šmejdů (křesťani), kterým se podařilo celou říši zlikvidovat. Stejně tak zajímavý je, že islám býval nositelem vědy a kultury 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@elloco

Jojo, nositel vědy a kultury. A proto je islám diky své otevřenosti a adaptabilitě dnes tam, kde je, že. Tak nějak furt ve středověku. Ja bych pojem islám nezaměnoval s arabskými astronomy, matematiky, lékaři apod.

Pokud jde o Řim, je to věc názoru, podle mne úpadek Říma začal i z jiných důvodů. Klientelismus, všudypřítomná korupce, občanství pro kohokoli, kdo na to má, velikost říše přesahující logistické možnosti doby. Nicméně nesnašenlivé monoteistické naboženství tam jistě taky hrálo roli. A jsme zase u dneška, že. 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...