Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, nickie napsal:

@kuncák7....ale když to vidím celkové v celé společnosti, tak se mu snad ani nedivím.

 

otázkou je, jestli se celá  společnost chová jako její špičky, nebo se špičky chovají jako celá společnost. vzhledem ke stádnosti lidského naturelu a napodobování chování alfa samců si myslím, že celá společnost se chová jako její špičky a tudíž výkřiky, že 40% lidí nedodržuje nařízení nemá opodstatnění, když samotná (j)elita se podle svých nařízení nechová

Holt když každý neumí použít svůj zdravéj rozum, tak mu nepomůže žádné nařízení. Jen ty j-elitni mají jít příkladem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, co porad mate. Vzdyt oni vlastne pilotne testovali a obetovali se:

Na zápase byl také Jan Marounek, který je ředitelem odboru ochrany veřejného zdraví na ministerstvu zdravotnictví a zástupcem hlavní hygieničky. Podle něj se Slavia zapojila do programu pilotního testování.

„Zkoušeli jsme testovaní metodou PCR části osob přímo v den zápasu a části osob antigenním testem před zápasem a propojení výsledků laboratorních testů do systému vstupenek a propojení na vstupní kontroly na stadion“. Zároveň se podle něj ověřovala kapacita mobilní laboratoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, odjinud napsal:

Co je vlastne ted otevrenyho? Mobil mi hodil upozorneni, ze ta moje ma dnes narozeniny, akorat jsou vsechny tretkarny zavreny a on-line asi uz nic nestihnu. Navic klasicky nevim co...

To chce si tu upominku pro priste nastavit minimalne o tyden driv, pak uz je pozde 😉

 

před 1 hodinou, Xenomorfus napsal:

"Odjinud" neboj, kvetinarstvi sou Babisomuta, to je otevrene, takze velkorysy puget kup a k tomu pakl respiratoru a je vystarano 😉

A s tema respiratorama si taky nejsem moc jistej. Od pondelka jsou povine a dopoledne je vzali lidi utokem. Jedine ze bys mel tajny zasoby 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Lucky Lucaso napsal:

To chce si tu upominku pro priste nastavit minimalne o tyden driv, pak uz je pozde 😉

 

A s tema respiratorama si taky nejsem moc jistej. Od pondelka jsou povine a dopoledne je vzali lidi utokem. Jedine ze bys mel tajny zasoby 🙂

Klid, v lékárnách máme dost...o víkendu mi přišlo přes 500 balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za sebou pracovní cestu "do centra Prahe", což je něco, čemu se normálně snažím vyhýbat, ale tentokrát nebylo zbytí. Abych minimalizoval kontakt s ostatními lidmi, načasoval jsem to mezi 23 - 23:30. Maska, rukavice, odstup. Výsledný dojem: nevěřil bych, že to někdy řeknu... ale evidentně pro část obyvatelstva budou základní pravidla platit až ve chvíli, kdy začnou policajti rozdávat mastné pokuty (jako v Německu) nebo je švihat holí a nutit ke klikům (jako v Indii). Tolik ožralejch skupinek bez jakěkoli ochrany jsem za poslední rok neviděl. Někteří měli potřebu mě i zastavovat a sdělovat mi svůj názor na covid / vládu :D Jedna skupinka měla látkové roušky, se kterými se demonstrativně loučila a odhazovala je v dál, vzájemné se objímajíc...

Tak nějak jsem pořád doufal, že sice máme kokotskou politickou representaci, ale lidi mají zdravý rozum. Už si to nemyslím.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...