Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, decebal napsal:

Něco podobného říkají někteří i o jiných národech. Gratulki!

Proboha, Decebale, kde je Tvá přesnost ve vyjadřování? Přečti si to po sobě, a dej si facku. Vždyť Ty jsi vlastně nic podstatného nenapsal. Pouhý balast. Teda s výjimkou že gratulace. A to slovo jsi ještě ke všemu sprznil. Jseš buzna, nebo infantilní pitomec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Bert napsal:

Proboha, Decebale, kde je Tvá přesnost ve vyjadřování? Přečti si to po sobě, a dej si facku. Vždyť Ty jsi vlastně nic podstatného nenapsal. Pouhý balast. Teda s výjimkou že gratulace. A to slovo jsi ještě ke všemu sprznil. Jseš buzna, nebo infantilní pitomec?

Viz výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starej, ale dobrej ...

An Arab was interviewed at the US Embassy for a visa.
Consul : What is your name?
Arab : Abdul Aziz
Consul : Sex?
Arab : Six to ten times a week
Consul : I mean, male or female?
Arab : Both male and female and sometimes even camels
Consul : Holy cow!
Arab : Yes, cows and dogs too!!!!
Consul : Man,…….. isn’t it hostile?
Arab : Horse style, dog style, any style
Consul : Oh………. dear!
Arab : Deer? No deer, they run too fast!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropa neni izolovaný ostrov v oceánu, obyvatelstvo, jeho vzhled i genofond se mění průběžně od nepaměti. Někdy skutečně "výměnou", obvykle ale spíš asimilací. Kdyby byl jediný problém to, že naše pravnoučata budou třeba černá, až tak by mi to nevadilo (hlavně proto, že bych se toho nedožil :) ), i když by mi bylo líto, že mi nebudou podobná. Čeho se ale bojím je zánik bezpečnosti veřejněho prostoru, kultury, svobody projevu a demokracie, což pŕi tomhle tempu reálně hrozí už za života mých potomků. Jako není to tu rozhodně dokonalé a pěna dnešních dnů to jasně potvrzuje, ale furt je to imho lepší systém pro život než to co jsem zažil v zemích, odkud sem proudí humanitární a ekonomičtí... Novoevropané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Foundryman napsal:

Asi jsme měli ve škole každý jinou statistiku - ten nárůst od roku 1971 je dost výmluvný.

Aniž bych do toho jakkoliv zatahoval muslimské téma, tak jen pro zajímavost jsem ta data vynesl na osu se stejnou vzdáleností roků a proložil zmiňovanou exponenciálou. Vypadá to, že oproti minulosti má růst tendenci spíše zpomalovat, od roku 2001 je v podstatě lineární.

image.thumb.png.5fb91798d693c3cf9bc02d5385d0f490.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty kundy zakázali kantýnu... To mě mrskne... Fabrika rozdělená na sektory kdo kdy může jít se najíst, Plexi na stole abychom na sebe ani neviděli, a uklízečka běhá ve speciálním režimu kdy to tam leští co deset minut... A teď snad ti lidi budou žrát kde? Jako na šatně třeba? Nebo na hale? To zas někdo přemýšlel prdelí a rozhoduje o něčem , o čem ví hovno....

Ježíš ti mě zas nasrali..

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eskimak Taková "vakcína" samozřejmě existuje, akorát v historii se jí říkalo různými jmény - namátkou třeba stěhování národů, reconquista, pogrom, cromwellovská genocida, osidlování amerik, péče o indiány v rezervacích, anexe sudet, přesun Polska na západ, odsun sudeťáků, jihoafrický a izraelský apartheid, etnické čistky kde se podíváš, národně osvobozenecký boj proti Tutsijskému útlaku... A vždycky dost záleželo na které straně přeživší a nyní většinově citovaný historik stál, jestli je dnes danou historickou epizodu povoleno veřejně chválit, nebo jestli je ji nutno "v zájmu civilizace" odsuzovat. Průšvih nastává když se řešení ("v zájmu civilizace") odkládá do doby kdy už je na prevenci a smírné řešení pozdě... :skull::skull::skull:

@mAra_ Víš co by Ti řekl koblihář - nutno plně využívať pracovné dobe, dřív vstávať, víc makat a né sa cpať jak prasce v kantýně! 

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...