Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Víc než obligátní výměna ministra mě dnes zarazily nápady na příslib vzniku komerční (sic!) banky vlastněné státem a včerejší Faltýnkovo zápisník. Ale pozornost odvedli výborně. Někdo tady dával RIP demokracii - bohužel tohle je v dlouhodobém horizontu vždy jejím důsledkem, za chvíli zase budeme demokratičtí jako KLDR nebo NDR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Bert napsal:

Náhodou, takový leder hosen na píču nejsou vůbec špatný .... 🙂

 

ledr 1.jpg

Pravdu má předseda... 👍 A ještě k tomu mi přijde, líp oblečená než ty paka ve jmenované reklamě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, exell napsal:

Víc než obligátní výměna ministra mě dnes zarazily nápady na příslib vzniku komerční (sic!) banky vlastněné státem a včerejší Faltýnkovo zápisník. Ale pozornost odvedli výborně. Někdo tady dával RIP demokracii - bohužel tohle je v dlouhodobém horizontu vždy jejím důsledkem, za chvíli zase budeme demokratičtí jako KLDR nebo NDR.

Problém je všeobecné rovné volební právo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bert Fauna a flóra v osrstění?

Tak nějak mi to připomnělo postarší dokument o jisté londýnské modelingové agentuře, která už léta fantasticky prosperuje z regulérního nabízení “obludária”. Progresivně vypatlaná pubina (jako moje dcera po roce “distanční výuky” a sjíždění sociálnem neustále protěžovaných sraček typu Feriho) jim na ten špek s “různorodostí” klidně skočí - a marně jí budu vysvětlovat že podobné hnusy vznikají jenom proto, že kunčafti jsou stále otrlejší a neberou je už ani Gůčiho transky - a že tady se holt hipsteři z marketingového rozhodli pořádně zatopit pod kotlem, protože i negativní publicita se v oboru počítá. TV reklamu jim nezakážu (bych musel zrušit UPC), ale do blacklistu na routeru (kdyby se tam pipina rozhodla utrácet moje kapesné) je poslat můžu :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na roušky sere snad fakt už každý i ve městech. Při hezkém počasí Ostravou korzovaly skupinky lidí bez roušek. Lidé si hlídali jakž takž odstupy, užívali si sluníčka a no problem.

Jen by mě zajímalo, odkud se vždycky vynoří nějaký ten zamindrákovaný fízl, co má potřebu někoho zaklekávat... V kontrastu s narvanými městy s lidmi bez roušek je to absurdní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, wizard-ov napsal:

Synci, nevím co se tu rozčilujete....za chvilku tu bude světová válka a ještě rádi budeme vzpomínat na časy lockdownu, kdy v obchodech bylo žrádlo a nemuselo se večer zatemňovat ;o)

Tak v krytu mám dvě palety pitné vody, paletu suchých potravin a konzerv, zkontroloval jsem filtry ve vzduchovým systému, doplnil zásoby střeliva... Jak dlouho myslíš, že bude trvat radioaktivní zamoření?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@elloco... já takové věci neřeším, jsem z bytu a naproti v baráku má Vietnamec večerku a ten sežene všechno....

@Tom4 - nemáš to kupovat v tak velkých baleních. Menší, 0,04 l balení už se nejmenuje Voda, ale jinak....Mini panák vodka Božkov 0,04l | e-shop La-Vin.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...