Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, elloco napsal:

Tak v krytu mám dvě palety pitné vody, paletu suchých potravin a konzerv, zkontroloval jsem filtry ve vzduchovým systému, doplnil zásoby střeliva... Jak dlouho myslíš, že bude trvat radioaktivní zamoření?

Jsem ted dojedl spagety, co jsem nakoupil na zacatku covidu, v breznu 2020. A to je zeru 2-3x tydne, podle toho, jak mam HO... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že uvnitř ČSSD proběhl následující hovor ....

Hamáček: Jsem to posral, s tím Petříčkem, ale jednou jsem předseda, tak nemůžu bejt největší kokot.

Dolínek: klid šéfe, já to teď přeberu. Ta povinná vzdálenost 1,5 metrů od cyklisty nasere úplně všechny ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Myslím, že uvnitř ČSSD proběhl následující hovor ....

Hamáček: Jsem to posral, s tím Petříčkem, ale jednou jsem předseda, tak nemůžu bejt největší kokot.

Dolínek: klid šéfe, já to teď přeberu. Ta povinná vzdálenost 1,5 metrů od cyklisty nasere úplně všechny ....

Přiznám se, že dnes jméno Dolínek nevyslovuj a nepiš :-))). Asi bych si vysloužil ovoce a na dlouho :-(( a to i v tomhle vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Cretino Dolínek: Na jednu stranu se jeden může utěšovat že tyhle ničemné "socanské" existence snad po volbách aspoň dočasně konečně zmizí v propadlišti dějin - ale nedělám si iluze že natěšená tradicionalisticko-alternativní smečka co po nich nastoupí bude ochotná s tímhle dopravním nadělením cokoliv dělat, notabene když už teď řada z nich uvažuje a hlasuje stejně... :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr Dolinek je mladsi bracha myho spoluzaka Ondreje. Oba si prosli mladymi socany s jedinou zivotni ideou - nikdy nepracovat, ale ze vseho vytezit maximum.

Co je tohle duo zac a za jakymi firmami, vysavajicimi prazsky magistrat, stoji, si najdete na netu. A je to zajimavy cteni... 

Ze mlady kope za cyklisty (a proc) me neprekvapuje, cesky profi tym by ho sebou jako hosta netahal po soustredenich jen tak...

Navrh zakona mi prijde naprosto zbytecny, kdo nechce tahat z podbehu cyklistu, bezpecne ho objede - na to neni potreba zakon ani pravitko.

 

Me spis dneska dostalo zjisteni, ze prokopnuta hlava je ve fotbale mensi zlo, nez udajna rasisticka nadavka. Ktera mozna ani nebyla, ale na usvedceni staci vypoved spoluhrace, ktery sice nic neslysel, ale Kamarovi veri. Tak jo, ted si budou proslapavat kolena, ukopavat hlavy, jen si musi davat pozor na hubu...

A korunu tomu nasadi Luftjarda, kdyz se omluvi, zatimco jeste pred tydnem brousil sekeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zároveň to ale Wizi vypovídá, jak moc je Bájný Západ v prdeli... (ne že by tady bylo všechno v pořádku, to zdaleka ne... právo & soudnictví, korupce, klientelismus atd.), ale ono to temní* i u nich, a to progresivně **

* jakože se to horší, s barvou pokožky to nesouvisí

** jakože rychle

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikovná holka. Divné jenom je, že si koupila dům ve čtvrti s 88% bělochů a 1.8% černochů.

Když tě někdo trvale sere, tak si ho vezmeš domů?

 

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/tvrdi-o-sobe-ze-je-marxistka-ale-koupila-si-dum-za-miliony-spoluzakladatelka-blm-celi-kritice-40356934

Upraveno uživatelem Berbatow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tahle spokuzakladatelka BLM mě taky pobavila. Hezky to ukazuje, o co vyhodnější je mit konzervativní politickou orientaci - pak si může člověk kupovat domů kolik chce a kde chce. Aktivistku holt dohnala její agenda. Víc takových!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...