Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak nejaktuálnější reklamu na Birell jsem nasel tu ala Habanera (Bizet, Carmen) a nijak extra mne neuráží, je stejně blboučká jako většina ostatních dnešních reklam :)

edit: jestli je tu mezi nami její tvůrce, tak pardon - jsem naročnej.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Tom4 napsal:

LBQTPSVZ komunita ti to pochválí, no a ještě zbývá odpověď na otázku zda se ti líbí nová reklama na Birell?

Viděl jsem jednu. Tu s hudbou z Carmen. Zpěvačka dobrá, řekl bych sjízdná, jinak IMHO 3,14čovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Aha, tak to doporučuji rovnou zkouknout i reklamu na Zalando ;)

Jelikoz taky nemam TV, navidel jsem zatim ani Birell ani Zalando. Tak jsem si Birell nasel (pro me presne prototyp antireklamy, ale stejne nejsem cilovka, tak je to fuk). No a na Zalandno jsem se zeptal dcery - 18 let. Koukala na me jak na magora a jakoze co? No uplne normalni reklama, proste v pohode. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, warann napsal:

Jelikoz taky nemam TV, navidel jsem zatim ani Birell ani Zalando. Tak jsem si Birell nasel (pro me presne prototyp antireklamy, ale stejne nejsem cilovka, tak je to fuk). No a na Zalandno jsem se zeptal dcery - 18 let. Koukala na me jak na magora a jakoze co? No uplne normalni reklama, proste v pohode. 

 Jak se na Zalando na konci ( myslím )  ocucavaji dva homosexuálové  není můj šálek kávy! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Foundryman napsal:

Já z toho pochopil, že cílovou skupinou marketérů Zalanda jsou buzeranti, mrzáci a černí.

Já myslím, že na to jdou dobře....tahle silná trojka je stále početnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, long napsal:

 Jak se na Zalando na konci ( myslím )  ocucavaji dva homosexuálové  není můj šálek kávy! 

Ja se rozhodne nepru, nicmene jsem mel na mysli, ze napr. pro generaci moji dvery je ta reklama uplne normalni a proste nechapala, co by na ni melo bejt divnyho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...