Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To, že ivani v tom mohou mít palce, je dost uvěřitelné. Babiš by asi těžko něco takového veřejně ohlásil, kdyby skutečně neměl od tajné služby jasné důkazy. Že Zeman týden bude mlčet a nehází do éteru hned hlášky o čučkařích také o něčem svědčí. Ovšem cynik ve mně si nemůže nevzpomenout na krásnou scénu z Jistě, pane premiére, kdy osvědčenou taktikou pro zastření jiných problémů, je vyhoštění ruských diplomatů…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se libi jak Hamacek o nicem nevedel, jen shodou okolnosti jednal ve stredu s velvyslancem v Moskve, at se pripravi na vypovezeni diplomatu. To je picus, to snad neni mozne. Oni delaji uplne vse pro to aby tu stranu uplne sundali. A uprimne mi to teda vubec nevadi 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po rodine sa ku mne dlhodobo dostavaju nejake tie krcmove tlachy z miesta nestastia. Miestni mali a dodnes maju vseobecne za to, ze prvy vybuch bol dosledkom, mierne povedane, nizkych bezpecnostnych standardov pri praci s tym materialom a jeho skladovani a ten druhy potom mal udajne zariadit, aby sa neprislo na to jak moc spatne to v skutocnosti s tymi standardmi bolo. Ruska stopa je pre miestnych krcmovych bezpecnostnych expertov rovnako nova ako pre zbytok naroda, ale zhoduju sa, ze je pre vsetkych zucastnenych pohodlna. A ti odvaznejsi dodavaju, ze teraz ked uz je vinnik konecne znamy, moze sa konecne bezbolestne rozbehnut biznis s nahradami skod zo statneho.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já si o tom myslím své a jsem přesvědčen, že ČR sehrála roli užitečného idiota a vůbec tady nejde o domácí politiku. Ti dva hoši ušatí mohli mít na tiskovce trika s nápisem "Radio Gliwice", aby to bylo jasné ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, wizard-ov napsal:

No, já si o tom myslím své a jsem přesvědčen, že ČR sehrála roli užitečného idiota a vůbec tady nejde o domácí politiku. Ti dva hoši ušatí mohli mít na tiskovce trika s nápisem "Radio Gliwice", aby to bylo jasné ;o)

 

Vidím to podobně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, wizard-ov napsal:

No, já si o tom myslím své a jsem přesvědčen, že ČR sehrála roli užitečného idiota a vůbec tady nejde o domácí politiku. Ti dva hoši ušatí mohli mít na tiskovce trika s nápisem "Radio Gliwice", aby to bylo jasné ;o)

 

volební preferce padají , tak se hodí odvést pozornost od  neschopnosti kterou předvedli s covidem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl Baba na CT1.....mel letet Hamacek do Ruska?...cesta byla zrusena...dobre, ale mel letet do Ruska?....ja to asi nechci komentovat...a mel tedy letet do Ruska?...no nakonec tam neletel

No ja bych se z nich posral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, to najprv Rusakov namlsas na nakup Sputnika, potom chvilu aj s veducim proste tupo mlzis a ked uz vyzeras pred narodom jak uplny debil, boom, vmeties im vyhostenie 18 diplomatov priamo do tvare vo vecernom speciale CT. Well played! To museli pripravovat mesiace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karel Kryl by vam na to rekl: 

Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...