Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 49 minutami, Xenomorfus napsal:

Karel Kryl by vam na to rekl: 

Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!"

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Tvl Baba na CT1.....mel letet Hamacek do Ruska?...cesta byla zrusena...dobre, ale mel letet do Ruska?....ja to asi nechci komentovat...a mel tedy letet do Ruska?...no nakonec tam neletel

No ja bych se z nich posral

Jasne, ze mel... a uz si ho tam v Ljublance mohli nechat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, to najprv Rusakov namlsas na nakup Sputnika, potom chvilu aj s veducim proste tupo mlzis a ked uz vyzeras pred narodom jak uplny debil, boom, vmeties im vyhostenie 18 diplomatov priamo do tvare vo vecernom speciale CT. Well played! To museli pripravovat mesiace.
Ze by ten Baba svym zmatenym jednanim dokazal zamotat hlavu i rusakum.. hmm.. ze by ten chlapec byl tajna zbran.. pata kolona.. znacka: "rozlozim cokoliv" :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, montemar napsal:

to je taky fakt, bohuzel..

4F185A97-AE97-4D80-A64F-2330C4C947C5.jpeg

Jé s tím jsem měl tu čest virtuálně, když se na našich počítačích snažil ilegálně těžit kryptoměnu :D 

 

Pro nechápavé kolemjdoucí - byl to majitel tohoto fóra, který se o něj moc nestaral, bral ho jako nějaký sociální experiment (byť tedy žádost o příspěvek na provoz přišla každoročně s železnou pravidelností a členové přispěli, i já pár tisíci, takže fórum fungovalo díky nám) 
a pak se jednoho dne rozhodl do fóra implementovat trojského koně na těžbu krypto, který využívá výpočetní kapacitu
počítačů členů přihlášených na fórum . . . všem začaly řvát antiviry . . . majitel ještě den či dva psal "klid, já jen něco zkouším" . . . nakonec rezignoval, fórum koupil Bert, který na našich počítačích krypto netěží. A platí i jeho provoz, aby jsme si měli kde pokecat. 
Toliko moje dva centy. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Tom4 napsal:

@cali ty počty diplomatů přibližně nastiňuje bývalý vv v Moskvě zde: https://www.denik.cz/z_domova/kolar-rusko-diplomate-vrbetice-20210417.html

Rozumnej chlap, ktery byl vv na obou "protipolech". Varils mu nekde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tom4 napsal:

Jé s tím jsem měl tu čest virtuálně, když se na našich počítačích snažil ilegálně těžit kryptoměnu :D 

 

Pro nechápavé kolemjdoucí - byl to majitel tohoto fóra, který se o něj moc nestaral, bral ho jako nějaký sociální experiment (byť tedy žádost o příspěvek na provoz přišla každoročně s železnou pravidelností a členové přispěli, i já pár tisíci, takže fórum fungovalo díky nám) 
a pak se jednoho dne rozhodl do fóra implementovat trojského koně na těžbu krypto, který využívá výpočetní kapacitu
počítačů členů přihlášených na fórum . . . všem začaly řvát antiviry . . . majitel ještě den či dva psal "klid, já jen něco zkouším" . . . nakonec rezignoval, fórum koupil Bert, který na našich počítačích krypto netěží. A platí i jeho provoz, aby jsme si měli kde pokecat. 
Toliko moje dva centy. :) 

Tome, mě kauza s těžbou krypto taky vytočila a Patrickův dlouhodobě vlažný pŕístup k foru tomu moc neprospíval. Piráty nevolím a nikdy nebudu, Zandlovo angažmá u nich mě neplní sympatiemi. Přesto považuji za vhodné říct, že bez Patricka by tu tohle forum nebylo. Jestli tomu dobře rozumím, nebyl jen majitel, ale i tvůrce. A spolu s Kamilem a řadou adminů forum diky nim žilo od zrození jak dlouho? Třináct, čtrnáct let? Za to respekt a poděkování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To v každém případě, fórum založil a vlastnil. Práci dělali admini a patří jim za to dík.

Edit. vlastně obrovský dík a poklona, sám když něco řeším v jiných projektech tak někdy žasnu čemu jsou admini vystaveni.

No nic, zpátky do Ruska. Letadlo už čeká  ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni divny, ze Hami na domaci scene hrima, jak je nutny vuci Rusku pritvrdit, kdyz nam vyhostilo 20lidi, ale podle vyjadreni sefa zahranicnich veci EU Borrella dnes Hami na jejich dopolednim jednani nepozadal clenske staty, aby solidarne take poslaly par Rusu dom ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa fakt uprimne tesim co na to Milos, na to sa proste nehrabe ani Netflix co momentalne dava vedenie CR. A to som si myslel ze nase nedavne predstavenie "Slovensko (ne)chce Sputnik"  uz len tak nieco neprekona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, honza71 napsal:

Neni divny, ze Hami na domaci scene hrima, jak je nutny vuci Rusku pritvrdit, kdyz nam vyhostilo 20lidi, ale podle vyjadreni sefa zahranicnich veci EU Borrella dnes Hami na jejich dopolednim jednani nepozadal clenske staty, aby solidarne take poslaly par Rusu dom ? 

Ty vážně předpokládáš, že by třeba Německo nebo Francie to udělaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Conrad napsal:

Ty vážně předpokládáš, že by třeba Německo nebo Francie to udělaly?

Bylo povinnosti toho saska o tu solidarni reakci pozadat. Pak je na kazde svrchovane zemi, jak se k tomu postavi. 

A abych odpovedel na tvou otazku. Ne zrovna od Nemecka a Francie bych toho moc necekal. Delaj s Ruskem predevsim "ekonomickou" politiku/diplomacii. (vybral si ty  spravny 😉)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...