Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Již brzy (tak do dvou týdnů max.) 

představí ministerstvo zdravotnictví (nebo vnitra, dopravy, školství, prostě ňáký ministerstvo)

jednoduchý (fakt!)

přehledný (s vizuálem za 16 mega)

manuál (to je automaticky)

"jedenáct jednoduchých kroků jak se nechat ostříhat" :D :D :D

 

současné na tom bude participovat hygiena, ČOI, polísmani vyškolení k sejmutí holiče jediným nesmrtícím úderem, celní správa samozřejmě, živnostenský ouřad, mravnostní policie, a někdo taky bude dodávat holiči systém na evidenci zákazníků, který bude online propojen s jaderným kufříkem co vypadl Kellnerovi z ponorky, tam se data zpracují, pošlou do indického Dell centra a vyjde z toho balíček číslo vosum, kterým se budeme zítra, tedy od včera řídit. :D

 

tvl, až bude někdo z těch expertů dělat manuál třeba pro otevření hotelu tak doufám že už budu dávno dělat jiný obor :D třeba u toho soustruhu, hehehe . . .

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, nenadelas nic. Jednou ty mene ostre pastelky v penale zvolily ku.dy a ted se "vezem" vsichni :(

Porad nemuzu prijit na to, zda je za tim "pouha" neschopnost/hloupost, nebo jsou to takovy svine, ze to delaj lidem schvalne. Nejspis to bude smrtici koktejl z obojiho.

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší dzob je ministr zdravotnictví. Aneb, večer moudřejší odpoledne, takže tady máme palcové titulky že stačí k holiči test ze školy nebo z práce. Sice se vyhazují dle manuálu, ale neva, o tom se zatím nepíše, vyřešime ráno, protože ráno je moudřejší večera. :D

Kdyby byla válka tak neřeknu, ale měsíce příprav, scénářů, poradních teamů a? A ◇ :D to jje aspoň správnej bordel tohleto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi přes rokem (rokem a půl), jsem se přestal dívat na televizní noviny a jiná zpravodajství.

Bohužel tomu hnoji občas nešlo utéci na Seznamu, Yahoo atd.

Po Vrběticích na to častěji kouknu, jelikož lehce opadlo krmivo pro pro nás, pro plebs, v podobě Covidu.

Zjistil sem, že to co mi říkal táta posledních čtyřicet let je pravda. Politika je svinstvo a dělají ji svině.

Bohužel to spojilo všechny tři veličiny, kterých je v posledních letech plné zpravodajství.

Covid, komunismus a islamismus. V poslední době mně svojí retorikou nejvíc trápí tři lidi. Babiš Zeman a Putin. To sou prostě špíny špinavý. Mají navíc hodně společného. Lžou, kradou a manipulují s fakty.

Zjistil sem navíc, že v poslední době i díky pirátům začíná sílit  a to hlavně v Čechách  taková zakuklená komunistická retorika, skrytá za dobro pro nás všechny a je jedno, jestli se budeme bavit o rozdělování bytů, daních či MHD v Praze. To je skrytá hrozba! To se nás totiž týká a týkat bude.

Na celosvětovou zrůdnost komunismu bychom neměli zapomínat a měli bychom si stále připomínat na Čínu, Rusko, Kampodžu a jejich vládu rudých khmerů, taky třeba na Venezuelu a mraky dalších, jejich zabíjení, vraždění a to v opravdu v té ryzí podobě. S tím je bohužel navíc spojená ta jejich arogance a obhajování neobhajitelného.

Kdybych si mohl v nějakém testu vybrat co a nebo koho vnímám jako největší hrozbu pro celý svět, tak to bude jednoznačně Putin a komunismus. Navíc tady platí jednoduchá úměra. Čím více bude Rusko ekonomicky v prdeli, tím více bude tenhle člověk pro obyčejné rusy něco jako bůh.

Navíc se Rusku nikdo nepostaví, což bylo jasně vidět na Krymu a paradoxem je, že když si řekne v pondělí, že bude mít v pátek Ukrajinu tak jí bude mít i s dvěma rezolucemi OSN, která pro mne má bohužel stejnou váhu jako pražský spolek akvaristů.

 

Fuj na komunisty a tu jejich ideologii. To sem se ale zase nasral!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu tady napsat, že mě i něco potěšilo? Jsem nadšený, že přes snahu našeho pana prezidenta jsme se ocitli na seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Z čistě iracionálního pohledu jsou tam země, ve kterých se při jich návštěvě cítím dobře a tamní kultura mi veskrze je velice sympatická. Gruzie, Polsko, Británie. 🙂. Až to Půjde, musím vyplnit na své mapě ještě Pobaltí a Ukrajinu.  Na ty ještě nedošlo

edit: držím palce Bulharům, Třeba jim to klapne, až se začnou šťourat v těch výbuších u nich doma. Bulharsko mám taky hrozně rád

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Roman I. napsal:

Můžu tady napsat, že mě i něco potěšilo? Jsem nadšený, že přes snahu našeho pana prezidenta jsme se ocitli na seznamu zemí nepřátelských vůči Rusku. Z čistě iracionálního pohledu jsou tam země, ve kterých se při jich návštěvě cítím dobře a tamní kultura mi veskrze je velice sympatická. Gruzie, Polsko, Británie. 🙂. Až to Půjde, musím vyplnit na své mapě ještě Pobaltí a Ukrajinu.  Na ty ještě nedošlo

edit: držím palce Bulharům, Třeba jim to klapne, až se začnou šťourat v těch výbuších u nich doma. Bulharsko mám taky hrozně rád

Ti to musím doplnit. Sorry

Rumunsko, Měl sem tu čest opakovaně a to lyže  Synaia i moříčko  v Mangalii (Mamaia). Prima lidi a krásná místa.

 

Tak snad klapne i to Rumunsko:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, odjinud napsal:

Tak je stejne hezky, ze Rusko vede verejny seznam nepratel, ze? Na druhou stranu, jsem rad, ze uz s nima nesousedime...

S Ruskem jsme ovšem nesousedili nikdy, maximálně tak se Zakarpatskou oblastí Ukrajiny v dobách společného státu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus po pár skleničkách vysvětlit nacamranému moskalovi že SSSR nikdy neznamenalo totéž co "jeho" Rusko :boxing:
Přitom vysvětlení jak dobrovolný byl ten rudý "sojůz navěky" inzeroval už skromný nápěv Michalkovovy imperiální hymny: 

Союз нерушимый республик свободных 
Сплотила навеки Великая Русь. 
Да здравствует созданный волей народов 
Единый, могучий Советский Союз!

🤮

PS: Ostatně cajzli nemají kacapům co vyčítat, vzhledem k tomu že svým umanutým pragocentrickým unitarismem dokázali vytvořit podmínky k rozpadu Československa ne jednou, ale dokonce hned dvakrát :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, odjinud napsal:

No byvala pohranicni turisticka cesta mezi Ceskem (tedy ČSSR) a Ruskem (tedy SSSR).

Tak tu jsem neabsolvoval. Ale zase jsem jel vlakem družby 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...