Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

3 hours ago, martar said:

 

V Bruselu jsou přesvědčení, že když ucpou pokličku u hrnce, aby se z něj nekouřilo, všechno bude cajk. Tak snad to nedopadne, jako když jsem poprvé a naposledy vařil v papiňáku...

Z tohohle bude ještě velké mrzení, panáci a paní v EU žijou úplně jinou realitu. Nedávno jsem sledoval nějaký seminář, kde mluvili dva úředníci z Evropské Komise o kontrole hate speech na online platformách a probírali, jak zavéset provozovatelům těchto platforem povinnost zaměstnat kontrolory uživatelského obsahu (rozuměj cenzory), a dle jejich slov "to nesmí být nějaký outsourcovaný Filipínec" (docela odvážně xenofobní názor, což) "ale vzdělaní lidé se znalostí místních společenských kontextů".

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějaká práce se pro nadprodukci lidí s diplomem najít musí :) Některý obory některých fakult by totiž v normálním světě (aspoň jak ho vnímám já) těžko našly uplatnění. Zejména pak obory společensky rozesírací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem neměl vidět. I kdyby každá ta postava na fotce uškodila jen trochu, i kdyby jen každá druhá byla přesvědčená o vlastní užitečnosti a rozhodnutá páchat nějakou činnost pro lepší zítřky.... když uvážím množství oborů a absolventských tříd, je to děsivá destrukční síla. Za ty dva mužský na fotce se vyloženě stydím (teda pokud jejich přítomnost ve třídě není čistě oportunní kvůli benefitům genderovýho nepoměru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte o co přicházíte. Archiv závěrečných prací Genderových studií je nekonečná pokladnice zábavy. Moje nejoblíbenější klíčová slova jsou gender + reklama.

Tak se třeba dozvíte, že když v reklamě na prášek cokoli demonstruje žena, tak je to špatně. Jelikož je automaticky degradována na tu, která má určenou roli "pradleny". Zatímco, když praní demonstruje muž, tak je to špatně, jelikož je automaticky v roli moudrého předvádějícího. Ženám autoritativně představuje prací prostředky. Vždycky se nejen pobavím, ale i poučím o správném přístupu k věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu Ferimu: v diskuzích pod články v médiích se spekuluje, že je podivné to načasování, že to smrdí očerňova... pardon chtěl jsem říct špinící kampaní. Tak jen můj postřeh: kdyby to tak bylo a někdo chtěl uškodit partaji nebo koalici, spustil by to o něco později. V okamžiku, kdy by byly vytištěné kandidátky, kdy by byly vytištěné a vylepené billboardy a bigboardy, kdy by byly natočené spoty. To by ublížilo renomé a kase partaje i organizaci kampaně mnohem víc než teď. Billboardy pro Topku resp. koalu se začínají tisknout až teď, takže Feriho podle mne stihli z kampaně stáhnout. Ergo jestli tý kauze někdo "pomohl", mohla to být i vnitrostranická nebo vnitrokoaliční akce (ovšem dost krátkozraká).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, martar napsal:

Ještě k tomu Ferimu: v diskuzích pod články v médiích se spekuluje, že je podivné to načasování, že to smrdí očerňova... pardon chtěl jsem říct špinící kampaní. Tak jen můj postřeh: kdyby to tak bylo a někdo chtěl uškodit partaji nebo koalici, spustil by to o něco později. V okamžiku, kdy by byly vytištěné kandidátky, kdy by byly vytištěné a vylepené billboardy a bigboardy, kdy by byly natočené spoty. To by ublížilo renomé a kase partaje i organizaci kampaně mnohem víc než teď. Billboardy pro Topku resp. koalu se začínají tisknout až teď, takže Feriho podle mne stihli z kampaně stáhnout. Ergo jestli tý kauze někdo "pomohl", mohla to být i vnitrostranická nebo vnitrokoaliční akce (ovšem dost krátkozraká).

Stejně, jako mu pomohla ta původní kampan, kdy dostal přes hubu na jiné párty a udělal se z toho rasisitickej útok. Možná to ted lépe zapadá, za co dostal předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, milda21 napsal:

No ,aby stranická kasa nezchudla nemuselo by se přestříkávat celé auto, jen slovo hlas nahradit slovem penis a možná by přibyly i voličské hlasy sexuálně neuspokojených žen. 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho moc nesledoval, protože mi byl nesympatickej fyzicky i některými názory, ale ted zjišťuju, že se jako politik docela snažil a pro svý voliče uměl udělat kus práce. Snad mu to progresivní mládež dokáže přičíst k dobru a nezapomenou na to kvůli jeho hučení v bambusu.

Ale jak řikám, můj kůň to nebyl a není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...