Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Věcně správně bych to měl vylepit do vlákna Co mě dnes potěšilo, ale to bych si musel za politiku dát ban. Takže aspoň sem: dnes mne potěšily události v Průhonicích. Boha jeho, ať už je ten zkurvenej čobol pryč z našeho života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to důležité je, že ani Paroubek ani Topolánek již nejsou našimi premiéry .... Andreje bych k nim moc rád přiřadil. Někdy tak po říjnu tohoto roku. Vím, bude to ještě boj, ale fakt doufám, že v tomhle státě nežije tolik koblih.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, geometr napsal:

Marně vzpomínám, jestli byl ten výběr (resp. volba nejmenšího zla) někdy po revoluci tak tristní, jako teď...

No a když si dáš kritéria jako já a hledáš nejmenší zlo, tak z toho lezou prapodivný výsledky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslím, ze zase bude spousta lidi krivit huby a brecet, až to Bába vyhraje a spolu s Milošem, Tomiem, komousema, Slachtou, socanama a buhvijakoudalsi pakazi to poskládá 🙂 To bude zase pláče, jak jsou lidi blbci a jak volej špatne a ze nevoli TOPku a zase budou demonstrace a lidi se budou bit v prsa “za svobodu”!!!! A vina nebude na Babovi a jeho squadre, ale jen a pouze na impotenci ostatních stran, který nemají nic. Nemají co nabídnout a volba menšího zla se uz mnohým zajida. Včetně me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...