Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

ja k tomu jenom tak neco malo, jinak bych blil sprostej 😉

neprijde vam, ze opozice na to uplne pece? ze se uz o nic nesnazej? ze ty volby vyhrat vubec nechtej? ze chtej jenom ty teply mista a same jistoty? ze nechtej prevzit odpovednost za soucasneho tristniho stavu vseho? ze pro vyhru nedelaj v podstate vubec nic spis naopak? ze na to uplne serou? ze jsou to tim padem stejnik kkti jak babisovci a zemanovci?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako komu by se chtělo vyžrat si zadluženou kasu a ten bordel. Možná i babišovci to maj tak, že když úplně nevyhrajou, se zas tak moc nestane a ten bordel si po nich vyžere někdo jinej. A budou pak ukazovat na ty po nich, jak jim to nejde  Babiš a spol neudělali pro tuhle zemi vůbec nic a to na všech úrovních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Frantik napsal:

Ja si myslím, ze zase bude spousta lidi krivit huby a brecet, až to Bába vyhraje a spolu s Milošem, Tomiem, komousema, Slachtou, socanama a buhvijakoudalsi pakazi to poskládá 🙂 To bude zase pláče, jak jsou lidi blbci a jak volej špatne a ze nevoli TOPku a zase budou demonstrace a lidi se budou bit v prsa “za svobodu”!!!! A vina nebude na Babovi a jeho squadre, ale jen a pouze na impotenci ostatních stran, který nemají nic. Nemají co nabídnout a volba menšího zla se uz mnohým zajida. Včetně me.

Franto, souhlasim. Rikam to uz par let, ze nas stav neni vina volicu Milose ani Baby. Je to vina konvencnich politickych stran, ktera temihle volici opovrhuje a nepokousi se je srozumitelne oslovit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tak. Voni si mysli, ze jako Babis si přivedl odněkud z Asgardu milion voličů a Miloš dva 🙂 Ale tihle voliči uz tady byli predtim, volili socany, ODS, KDU, Vévéčka, apod. A taky by asi volili nekoho mimo Miloše, kdyby to nebyl stoletej knize nebo neznamej profesor 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Frantik napsal:

Tak musíš se občas taky sejít s lidma mimo svůj okruh a poslechnout si je. U nás v Praglu jsou taky lidi v šoku, ze nekdo volí tyhle dva a ne Piráty 🙂 

Já se o politice s nikým nebavím, nebaví mě to, ale když tak v hospodě koukáš kolem sebe, tak slyšíš jenom Babiše ne, nevolím, nemám ho rád, je to hovado, tak si prostě říkám, kdo ho tedy volí? A je to úplně jedno zdali to je hospoda u nás v malé vízce nebo v Praze, prostě všude lidi ho nemůžou ani cítit. Asi magie, Cooperfield by mu mohl závidět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, skalis napsal:

Jenze, Afriko, svet nejsou jen Tvoji nebo moji kamaradi.

No nechápu to, ale nakonec je to úplně jedno, aspoň tedy mě už dlouhá léta, ne že bych se občas nenaštval, ale zkouším maximum to všechno svinstvo přehlížet......ba naopak mě ještě občas překvapí lidi, které tak hrozně moc překvapí politika :D Žumpa je úplně ideální název pro toto vlákno, já tohle fórum prostě miluji 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně tu poptávka po rozumný konzervativní straně, vytvářející protiváhu k progresivismu a multikulti, bez nacionalistický pachuti a přehnanýho populismu, je. A přesto ji nikde nevidím... za ta léta jsou to buď pidistrany bez drajvu nabizející leda tak propadnutí hlasu (Mach), nebo projekty, na který se rychle nabalí exoti, nacionalisti apod, a v ideálním případ z ní ještě před bojem zdrhne předseda. Je to marnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Foundryman napsal:

Já si udělal testík a vylezlo mi, že mám volit buď pragmaticky Okamuru nebo podle souznění názorů Trikolóru. Ach jo, zlatej Klaus senior...

Jasne, zlatej Klaus senior, uplne fasa chalanisko...

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/klaus-po-revoluci-poslal-1-3-miliardy-dolaru-sovetskemu-svaz/r~071f678ead9e11ebb9860cc47ab5f122/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to blby, ale taky mi nejlip vychazi Okamura. Babis, socani a komanci jsou out, zbytek (koalice) jsou jako takovy ty prapodivny michany zmrzliny, kde by si clovek z toho jako i neco dal, ale ta druha (treti) chut proste neee. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...