Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ano je to celkom beznadejny pohlad. Anderj to ma podla mna kazdopadne uplne v suchu, Milos predsa uz davno avizoval, ze poveri zostavenim najvacsiu "samostranu" a nejake "koalicie" pomilosovku proste odignoruje, zakon-nezakon. Takze to dava Andrej uplne s prehladom a uz sa vlastne hra iba o to, ci nakoniec nahodou nepreskoci preferenciami aj tie slavne koalicie. A az bude povereny, tak to by bolo aby uz tu vacsinu potom nejak nepolepil. Myslim ze kumpanov k spolocnemu lizu si bude moct na koniec este vyberat z dlheho zastupu, kde budu hrdo stat aj strany, ktore by tam dnes nikto netipoval.

Maximalne to Andy este moze v pravej chvili okorenit nejakou taktickou rosadickou (napr akoze v ramci toho vyriesenia konfliktu zaujmov).... napriklad ze premierom nakoniec urobi nejakeho svojho proxy (a sam to casom potiahne na prezidenta).

Ze to Andrej s dalsou vladou mysli uplne vazne ukazuje aj jeho bohorovny postoj k volbe noveho sefa BIS (Nech rozhodne buduca vlada!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, marecenator napsal:

Tomu se říká sancta simplicitas. Údajně tak Jan Hus okomentoval počin babičky, která na oheň přihodila otýpku chrastí. Tys mi tu babičku připomněl 🙂 Nesmíš věřit všemu, co napíšou novináři. Povětšinou jsou blbí nebo prodejní. Nebo obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 15 hodinami, martar napsal:

Evidentně tu poptávka po rozumný konzervativní straně, vytvářející protiváhu k progresivismu a multikulti, bez nacionalistický pachuti a přehnanýho populismu, je. A přesto ji nikde nevidím... za ta léta jsou to buď pidistrany bez drajvu nabizející leda tak propadnutí hlasu (Mach), nebo projekty, na který se rychle nabalí exoti, nacionalisti apod, a v ideálním případ z ní ještě před bojem zdrhne předseda. Je to marnost.

Ale vždyť se tady ty konzervativní lidi najdou. Mi tahle diskuze příjde tak trochu mimo. Vždyť se ty strany dají ovlivnit. Nadávat, že jsou všichni na hovno je celkem pokrytecké - to se jistě vztahuje i na mě.

Jestli někomu rozumově vychází Okamura, tak já už fakt nevím 😄

jo a článek na aktuálně je mediální prasárna. Proč ověřovat info, když to je čtené... viz twiter Mirka Singera. Sice to není pravda ale Klaus je hajzl,tak co. Tady kuci z Economie těžce ustřelili...

a jinak mi to trochu zní moc černobílé, ale já si to o Pirátech nakonec taky myslím :)

a tady třeba ten konzervativní rozhovor. Jak Vávra někdy dvě hodiny mluví o své úžasnosti. Tak tohle je fajn.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babise-zajima-jen-zisk-agrofertu-lidi-jsou-mu-ukradeni-rika-primitivni-antikomunista-vavra-40368358#utm_content=ribbonnews&utm_term=Vavra&utm_medium=hint&utm_source=m.search.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okamura vychází jako pragmatická volba, protože je proti Bruselu, v tom se shodne s Orbánem a Kaczynskim. Osobně vidím v Bruselu největší nebezpečí pro mou osobní svobodu a prosperitu. K ekonomickým nápadům SPD mám tisíc výhrad, ale je to otázka priorit. Každá vláda časem narazí hubou na realitu.

Babiš Bruselu vždycky všechno odkýve, protože dotace. Nakonec, kvůli nim šel do politiky, aby si to ohlídal. Nehledě tedy na to, že nadělal ekonomické škody, ze kterých se budeme dlouho vzpamatovávat, pokud vůbec.

O trapném slepenci SPOLU nemá cenu mluvit, věřím, že třeba předsedkyně TOP09 má IQ mírně přes 100 - 50 Pekarová a 50 Adamová. Fiala má charisma hadru na podlahu (copyright Nigel Farage).

Piráti - novodobí svazáci, reinkarnace 50. let. Kdo nejde s námi, jde proti nám.

No a co s tím? Vychází mi Trikolóra, se kterou se shodnu názorově, nebo se skřípěním zubů Okamura, který se do parlamentu dostane a můj hlas nedostanou Piráti, Babiš a podobná sebranka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak asi může fungovat slepenec, kde každá země má jiný zdanění práce, jiný dph, jiný spotřební daně, jiný pravidla dotací (zemědělství), jinou daň ze zisku, jinej věk odchodu do důchodu, jinou sociální politiku. A ten slepenec ani nedodržuje vlastní pravidla - ochrana vnějších  hranic, zadlužení. Levičáckej sociální experiment. Kdo si myslí, že to může fungovat, je čurák (takzvaná pravice, co leze Bruselu do prdele - ODS, TOP, STAN, Piráti, KDU-ČSL - levičáci jak vyšitý!) Nicméně, ten zbytek taky stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Foundryman napsal:

Tomu se říká sancta simplicitas. Údajně tak Jan Hus okomentoval počin babičky, která na oheň přihodila otýpku chrastí. Tys mi tu babičku připomněl 🙂 Nesmíš věřit všemu, co napíšou novináři. Povětšinou jsou blbí nebo prodejní. Nebo obojí.

No diky, zes mne otevrel oci, blbi a prodejni novinari a zlatej Klaus senior a k tomu babicka.

Nech me radeji verit tomu, ze ten zlatej zmrd zustane tam, kde je a do politiky se uz srat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 hodinami, marecenator napsal:

No diky, zes mne otevrel oci, blbi a prodejni novinari a zlatej Klaus senior a k tomu babicka.

Nech me radeji verit tomu, ze ten zlatej zmrd zustane tam, kde je a do politiky se uz srat nebude.

Jsem si jednou rozklikl lidi z ignoru a vidim, ze je tam mam spravne. (Elloco,foundryman)

Tak ja zas jdu, je to tu jak na novinkach. Neodpustim si poznamku, ze jine dane, politiky a vse vyjmenovane maji v USA napriklad. K zbytku je mi lito meho casu. 

To Marecenator: Jinak zpatky na Tvuj nazor na Klause asi v pohode, ja k nemu mam spousta vyhrad. Je to arogantni a do sebe zahledeny blb. Ale myslim, ze ma zasluhu na spouste dobrych veci. To neni zas tak podstatny, jen jsem chtel rict, ze ten clanek na Aktualne je lez. On o tom vubec nerozhodoval, dokonce to nemelo ani jeho ministerstvo. Naopak co je prasarna je splatka casti ruskeho dluhu co delal Slouf se Zemanem. Uznali cast a pulka z toho se cestou ztratila (cca 50mld), coz je fakt rana jeste na tu dobu. Asi nejvetsi zlodejna v nasi historii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, vojta1 napsal:

Jsem si jednou rozklikl lidi z ignoru a vidim, ze je tam mam spravne. (Elloco,foundryman)

Tak ja zas jdu, je to tu jak na novinkach. Neodpustim si poznamku, ze jine dane, politiky a vse vyjmenovane maji v USA napriklad. K zbytku je mi lito meho casu. 

To Marecenator: Jinak zpatky na Tvuj nazor na Klause asi v pohode, ja k nemu mam spousta vyhrad. Je to arogantni a do sebe zahledeny blb. Ale myslim, ze ma zasluhu na spouste dobrych veci. To neni zas tak podstatny, jen jsem chtel rict, ze ten clanek na Aktualne je lez. On o tom vubec nerozhodoval, dokonce to nemelo ani jeho ministerstvo. Naopak co je prasarna je splatka casti ruskeho dluhu co delal Slouf se Zemanem. Uznali cast a pulka z toho se cestou ztratila (cca 50mld), coz je fakt rana jeste na tu dobu. Asi nejvetsi zlodejna v nasi historii...

Diky za reakci.

Clanek na Aktualne a dalsich webech se odkazuje na dokumenty z narodniho archivu. Predpokladam, ze pokud by nekdo chtel, je moznost verohodnost dokumentu vyvratit. VK poprel existenci smlouvy o pujcce resp, ze by o ni vedel, spekuloval o ucelu, za jakym byly penize poslane.

Kazdopadne, s tim ignore seznamem je to fajn myslenka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, marecenator napsal:

Diky za reakci.

Clanek na Aktualne a dalsich webech se odkazuje na dokumenty z narodniho archivu. Predpokladam, ze pokud by nekdo chtel, je moznost verohodnost dokumentu vyvratit. VK poprel existenci smlouvy o pujcce resp, ze by o ni vedel, spekuloval o ucelu, za jakym byly penize poslane.

Kazdopadne, s tim ignore seznamem je to fajn myslenka 👍

Tady: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/107582/exguverner-cnb-singer-kauza-klaus-a-pujcka-sovetskemu-svazu-je-znechucujici-zurnalistika.html?amp=1&__twitter_impression=true

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Papá Klaus svého času (veřejně, v tehdejším federálním shromáždění) popřel i existenci špinavých peněz… 🤑

Řekněme že názory se s věkem vyvíjejí - teda ne že bych se na stará kolena odhodlal tvrdit to co tehdy Narcis, ale v kontextu toho co za oportunistická zvířátka se dnes pohybuje v tuzemské politice mi tohle rýpání do penzionovaného tuneldědka a odpisů (svého času stejně “nedobytných”) ruských dluhů přijde spíš jako malichernost, dobrá jen k odpoutání pozornosti od toho co za ródeo už si na naše úspory a majetek chystají natěšení “progresivisti” (od Pekarové přes Richterovou po Venezuelu), spolu s etablovanými korupčníky (starosti, lihovci a fialovci), jen co se po volbách “reálpoliticky” sčuchnou s Burešem… :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych upřesnil, že Klaus tehdy (v kontextu malé privatizace) zcela realisticky zhodnotil, že není v ničích silách na troskách bolševického bordelu určit, které peníze jsou "čisté" a které "špinavé". Zase jen otázka priorit - prvořadé bylo rychlé odstátnění.

Ruské dluhy odepsal Zeman (viz aférka Falcon Capital).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to masakr. V pátek sem odjížděl se synem na víkend, v radiu hlásili, že by do 30 dní mohl být Taliban u Kábulu. Včera večer prijedu domů a už je pomalu hotovo. Zas tak do toho nevidím,ale přijde mi to dost smutný se o něco 20 let snažit a pak to za dva měsíce ztratit. Mě stačilo vidět seriál Kalifat a dobře se mi nespalo. Obávám se, že kábulská realita bude o mnoho horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kral083 napsal:

Je to masakr. V pátek sem odjížděl se synem na víkend, v radiu hlásili, že by do 30 dní mohl být Taliban u Kábulu. Včera večer prijedu domů a už je pomalu hotovo. Zas tak do toho nevidím,ale přijde mi to dost smutný se o něco 20 let snažit a pak to za dva měsíce ztratit. Mě stačilo vidět seriál Kalifat a dobře se mi nespalo. Obávám se, že kábulská realita bude o mnoho horší.

Strašný a teď v rádiu slyším, že Talibánů už natáhla ruku Čína i Rusko, kteří chtějí spolupracovat. To je prostě mega žumpa, jeden jako druhej měli Taliban vedený jako teroristickou organizaci, tak jak je tohle vůbec možné? Všechno bylo dopředu připravené za podpory druhých, ať mě nikdo neříká.....dlabu na to, začíná se mi vařit krev v žilách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto, v tom prdelstánu co je 2x větší než Německo přežívá bezmála 40M lidí - a i kdyby těch co v Pákistánu indoktrinované, vycvičené a vyzbrojené derviše nemusejí bylo jen 25%: Atomem je z povrchu Hindůkuše nevygumuješ - a při jejich "záchraně přesídlením" by se z toho multikulturního obohacení zhroutily všechny přilehlé státy, připosraná sluníšková EU i zteplalé USA. Protože to co by první generace "zachráněných Afghánců" (což zdaleka nejsou jenom Paštuni, ale X dalších národů co se navzájem nemusejí) se skřípěním zubů považovala za mizernou pomoc formou druhořadého občanství, to by druhá-třetí generace rovnou odmítla - a z nostalgie po "staré vlasti" by se dřív a nebo později začala dožadovat stejného machometánského středověku jaký se tam právě reinstaluje, viz Německo/Švédsko/Francie/Britanistán. Západ bohužel prosral co mohl, jediné co zbývá je "severokorejská varianta": hermeticky uzavřít hranice a zapomenout na to že existují -  minimálně do doby než fousáči začnou to své svinstvo exportovat dál :thumbsdown_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl teď jsem koukal na video z kábulskýho letiště, jak na podvozek velkýho letadla naskakovali z davu Afgánci stylem "indickej vlak/pakistánskej autobus - kdo se udrží vyhrává"... pochopitelně pak, jakmile letadlo začalo nabírat výšku, padali z nebe jak hrušky. A na videu nebyl vidět start letadla... radši... to mohlo bejt taky zajímavý vzhledem k davům na letištní ploše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...