Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska si nevyberes, spousta ridicu je na baterky. Vcera jsem malem zastavil a chtel si jit popovidat s typkem za mnou...neustale se na mne lepil, kdyz jsem pak pri vjizdeni do obce prudceji pribrzdil, protoze tam byl kruhak a videl jsem prede mnou kolonu, tak se mi malem podival do kufru a jeste jsem videl v zrcatku, jak na me posunkuje co jsem za kretena a proc brzdim. 

Nevim jestli to zase zhorsil kovid, ale celkove mi prijde ze obecne jsou lidi vic vystresovany. Kdyz uz jsme v zumpe, tak jen co nam ted rikala sousedka minuly tyden....je v 7 mesici, normlani hezka zenska, v Ikei na Zlicine chtela na vozik nalozit nejakou vetsi krabici, tak poprosila pana okolo jestli by ji to jen nesundal z regalu na ten vozik....chlapik rekl ze nema cas a zevloval dal. Za 20 min na parkovisti to same.... u vedlejsiho auta pan...nepomohl byste mi to zvednout do kufru? Nemam cas, nazdar, odjezd. A do tretice asi pred mesicem si jeji 3 leta dcera na 2x zlomila ruku v prazske zoo na klouzacce. Ruka zkroucena do S, dite hystreicky, za celou dobu co cekali na sanitku ani jeden rodic nebo clovek se nezeptal jestli neco nepotrebuje nebo tam s ni nema pockat na sanitku, vetsina rodicu okamzite zbalila svoje deti a zdrhla a zbytek prochazejicich si mohl hlavu vykroutit. Docela smutny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kloubik napsal:

Dneska si nevyberes, spousta ridicu je na baterky. Vcera jsem malem zastavil a chtel si jit popovidat s typkem za mnou...neustale se na mne lepil, kdyz jsem pak pri vjizdeni do obce prudceji pribrzdil, protoze tam byl kruhak a videl jsem prede mnou kolonu, tak se mi malem podival do kufru a jeste jsem videl v zrcatku, jak na me posunkuje co jsem za kretena a proc brzdim. 

 

Tohle taky nechápu...na dálnici a všude si držim rozestup, abych nemusel furt brzdit jak debil, ale vždycky se mi tam někdo nase*e a za mnou jak řikáš - návštěvník kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, kloubik napsal:

...

Nevim jestli to zase zhorsil kovid, ale celkove mi prijde ze obecne jsou lidi vic vystresovany. Kdyz uz jsme v zumpe, tak jen co nam ted rikala sousedka minuly tyden....je v 7 mesici, normlani hezka zenska, v Ikei na Zlicine chtela na vozik nalozit nejakou vetsi krabici, tak poprosila pana okolo jestli by ji to jen nesundal z regalu na ten vozik....chlapik rekl ze nema cas a zevloval dal. Za 20 min na parkovisti to same.... u vedlejsiho auta pan...nepomohl byste mi to zvednout do kufru? Nemam cas, nazdar, odjezd. A do tretice asi pred mesicem si jeji 3 leta dcera na 2x zlomila ruku v prazske zoo na klouzacce. Ruka zkroucena do S, dite hystreicky, za celou dobu co cekali na sanitku ani jeden rodic nebo clovek se nezeptal jestli neco nepotrebuje nebo tam s ni nema pockat na sanitku, vetsina rodicu okamzite zbalila svoje deti a zdrhla a zbytek prochazejicich si mohl hlavu vykroutit. Docela smutny.

No vidiš a mně se zase už několikrát stalo, když jsem byl ten, co se zeptal, když viděl člověka, o kterým si myslel, že potřebuje pomoct (nebo by ji třeba ocenil), že mi bylo řečeno, ať se starám o sebe (nebo něco v tom smyslu). Takže to si nevybereš. Ale stejně se zeptam příště zas, normální lidi zatim furt existujou. Obzvlášť u dětí (obzvlášť když navíc nemáš s sebou svý - nejseš teda asi rodič) jsem se setkal skoro s nevolí. A to jsem třeba před nedávnem cestou do kanclu chytil nějaký dítě na odrážedle (myslim chlapečka) na kraji sjezdu s chodníku řítícího se do vozovky. Maminka si cca 5, 6 metrů za ním telefonujíce zvolna kráčí. Řekl jsem jí, že je tam s auta blbě vidět (odbočuje se tam poměrně rychle z hlavní, jezdím tam tudy taky) a že by měla dát bacha. No, to jsem si poslech, ať se nestaram. Pomyslel jsem si svý a příště takový dítě chytnu znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo ještě jednu situací ze včera.... běžím obcí při kraji silnice a už z dálky vidím cyklistu co vjel na hlavní cestu totálně na šrot, bral to přes dva pruhy fakt byl na totálku.... běžím kolem něho a říkám: ujo běžte dolů nebo vás někdo srazí a jděte při kraji.... odpověď byla jasná: choď do piče ty kokot, tak jsem běžel dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky jsem ted v lete zastavil v kempu rychle bezici tak 2 lety dite, ktery si to hasilo uz po tme k vysokym schodum co vedly do umyvaren, tak jsem ho zastavil nahore, maminka dorazila za 20-30 sekund a taky se na me divala neprijemne, co jako delam s jejim ditetem. Ale nakonec mi teda nevynadala, ale ani nepodekovala kdyz jsem rychle vysvetlil situaci. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, máme se na co těšit. Tohle jsem čekal, kdy to přijde. Ty elektroauta se musej nějak protlačit.

https://dfens-cz.com/pirati-s-eu-chteji-zdrazit-benzin-na-44-kc-za-litr-a-ods-tomu-nechce-branit/

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Wanderer napsal:

No, máme se na co těšit. Tohle jsem čekal, kdy to přijde. Ty elektroauta se musej nějak protlačit.

https://dfens-cz.com/pirati-s-eu-chteji-zdrazit-benzin-na-44-kc-za-litr-a-ods-tomu-nechce-branit/

předvolební nesmysly, nenechej se teď dva měsíce manipulovat . . . určitě si pamatuješ dobu někdy okolo roku 2012, benzín stál skoro 40 . . . přitom v rumu bylo ještě 40% alkoholu a ne 35 jak dnes a Marlbora byly za 80 a ne za 120 . . . ;)

 

Edit.

Tak jsem si to proklikl nakonec, abych nesoudil jen dle nadpisu, plus nějaký komentáře a konstatuji že to je dobrý hnízdo konspiračních teoretiků, úplně se nedivím kde se pak berou hlasy pro netradiční pošuky v naší politice :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D-fense a jeho trefně psané články jsem míval rád, ale taky už mám pocit se mu tam v posledním roce exhibuje mnohem víc pošuků než je zdravý společenský průměr -_-

Co se zvyšování daní všeho druhu týče, uvědomme si že někdo tu hluboko zaťatou koronáčovou sekeru bude muset zaplatit bez ohledu na výsledky voleb - a Babiš ani impérium medvídka Pů to nebudou. Takže nám to súdružky a sudruzi co zrovna budou u koryta milosrdně prodají jako "diktát Němců z Brusele" (se zeleně znějícím anglickým krycím jménem) a bude vymalováno :thumbsdown_anim:

Apropos, tradičním argumentem proč volit Makrelu bývalo tvrzení že jde o "Kohlovo děvče". Chudák Helmut se musí v hrobě obracet (a Číňan smát), kam to za pár dekád progresivisti dotáhli...

image.png.092ef2114620df149ecef8ae9b766074.pngimage.thumb.png.d93f90644fe6ca6a662dd3847cf1dea3.png
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, geometr napsal:

No vidiš a mně se zase už několikrát stalo, když jsem byl ten, co se zeptal, když viděl člověka, o kterým si myslel, že potřebuje pomoct (nebo by ji třeba ocenil), že mi bylo řečeno, ať se starám o sebe (nebo něco v tom smyslu). Takže to si nevybereš. Ale stejně se zeptam příště zas, normální lidi zatim furt existujou. Obzvlášť u dětí (obzvlášť když navíc nemáš s sebou svý - nejseš teda asi rodič) jsem se setkal skoro s nevolí. A to jsem třeba před nedávnem cestou do kanclu chytil nějaký dítě na odrážedle (myslim chlapečka) na kraji sjezdu s chodníku řítícího se do vozovky. Maminka si cca 5, 6 metrů za ním telefonujíce zvolna kráčí. Řekl jsem jí, že je tam s auta blbě vidět (odbočuje se tam poměrně rychle z hlavní, jezdím tam tudy taky) a že by měla dát bacha. No, to jsem si poslech, ať se nestaram. Pomyslel jsem si svý a příště takový dítě chytnu znova.

Správný závěr. S konáním dobra je potřeba vytrvávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Wanderer napsal:

No, máme se na co těšit. Tohle jsem čekal, kdy to přijde. Ty elektroauta se musej nějak protlačit.

https://dfens-cz.com/pirati-s-eu-chteji-zdrazit-benzin-na-44-kc-za-litr-a-ods-tomu-nechce-branit/

Tak ti nevím jestli ekodaňě na benzín a povolenky na CO2 budou dlouhodobé řešení, jakmile se to začne týkat peněžek lidí a pocítí to při platbě složenek za elektriku, u pumpy  apod. tak kdekoliv v EU na vládních/poslaneckých postech nikdo dlouho nevydrží.  Rizikem je nástup kokotů jako SPD, Volný apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem tady, tak po včerejších REPORTÉRECH ČT o byznysu s odpadem se krásně potvrdil rozhovor, který jsem poslouchal nedávno o rozdělení sfér vlivu českých miliardářů. Už nevím, kdo to byl, ale pěkně tam popisoval, kdo koho vodí a co z toho má.

O Křetínském tam říkali, že jeho BLESK neryje zejména do Babiše a ANO, ale i dalších vyvolených stran a na oplátku mu nehážou klacky pod nohy v jeho byznysu.

A včera v Reportérech – odpadová firma AVE (Křetínský) vs. Čáslav vs. Inspekce ŽP, doměření stovek milionů za skládkování odpadu.  Zrušeno i zpětně novelou zákona o odpadech, předkladatel z ODS, prohlasováno přes ANO, SPD, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL.

Vítěz Křetínský, pár miliard doma.

Poražení: Samosprávy, které mají na svém území skládky a jejich občané, kteří mohli mít za ty prachy opravené město/vesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatím to nezačali projednávat a podle staré verze zákona mohli žádat jen 3 roky zpátky. Takže, než to projde US, tak to taky může být vše promlčené...

Zde odkaz na hlasování - ty strany, které to podpořily, hlasovaly jak jeden muž.... takové trochu divné....

https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=74563

Jen mě udivilo, že pro to hlasovali i KDU. Ti mají přece jen dost starostů, kterým vrazili nůž do zad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezident Zeman v nemocnici, Ovčáček "jede žalmy".

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prezidenta-zemana-odvezli-do-vojenske-nemocnice-40371998

Dobří lidé Chronomagu, mysleme na pana prezidenta v nemocnici a připojme se alespoň poslední prosbou otčenáše, "zbav nás od zlého".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kotlick napsal:

No zatím to nezačali projednávat a podle staré verze zákona mohli žádat jen 3 roky zpátky. Takže, než to projde US, tak to taky může být vše promlčené...

Zde odkaz na hlasování - ty strany, které to podpořily, hlasovaly jak jeden muž.... takové trochu divné....

https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=74563

Jen mě udivilo, že pro to hlasovali i KDU. Ti mají přece jen dost starostů, kterým vrazili nůž do zad.

Smutný čtení, to hlasování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeman v nemocnici, Klaus v nemocnici, Putin v izolaci... tak mě napadá:

"Von má, starej pán, moc nepřátel. Ještě víc než ten Ferdinand. Jako nedávno povídal jeden pán v hospodě, že přijde čas, že ty císařové budou kapat jeden za druhým a že jim ani státní návladnictví nepomůže."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, safi napsal:

Ty žalmy od Ovečky mě překvapily.... to je poslední, co by se mělo v této situaci psát.... Ale něco mi říká, že M. má velmi tuhý kořínek... 

Mě u něj nepřekvapí absolutně nic. Redaktor Haló novin, mladý trockista a současně praktikující Jednoty bratrské, který o pár let později zištně konvertuje k Dukovi a současně zastává post mluvčího socdem politika.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...