Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, azeppelin napsal:

Mě u něj nepřekvapí absolutně nic. Redaktor Haló novin, mladý trockista a současně praktikující Jednoty bratrské, který o pár let později zištně konvertuje k Dukovi a současně zastává post mluvčího socdem politika.

To jsem ani nevěděl.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc si to nemalujte... už jste zapomněli na poslední rekondiční pobyt MZ ve Vojenské nemocnici? Vylezl o 10 let mladší.

Si vždycky vzpomenu na přistroj R191, profesora Neubauera a docenta Mlejnka. Jen čekám, kdy To omylem přeženou a Miloš opustí nemocnici osmnáctiletý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, martar napsal:

Moc si to nemalujte... už jste zapomněli na poslední rekondiční pobyt MZ ve Vojenské nemocnici? Vylezl o 10 let mladší.

Si vždycky vzpomenu na přistroj R191, profesora Neubauera a docenta Mlejnka. Jen čekám, kdy To omylem přeženou a Miloš opustí nemocnici osmnáctiletý :)

Jako že se stane svou vlastní prostatou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Moc si to nemalujte... už jste zapomněli na poslední rekondiční pobyt MZ ve Vojenské nemocnici? Vylezl o 10 let mladší.

Si vždycky vzpomenu na přistroj R191, profesora Neubauera a docenta Mlejnka. Jen čekám, kdy To omylem přeženou a Miloš opustí nemocnici osmnáctiletý :)

Nestraš ... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, martar napsal:

Moc si to nemalujte... už jste zapomněli na poslední rekondiční pobyt MZ ve Vojenské nemocnici? Vylezl o 10 let mladší.

Si vždycky vzpomenu na přistroj R191, profesora Neubauera a docenta Mlejnka. Jen čekám, kdy To omylem přeženou a Miloš opustí nemocnici osmnáctiletý :)

Je uplne jedno, v jakym fyzickym stavu vyleze. At si ty stromy na vysocine objima klidne dalsich dvacet let.
Pral bych si ale, aby se tentokrat vsichni doktori zamerili spise na ten stav psychicky.

A at je to klidne vek osmnact... horsi nez pred hospitalizaci to uz stejne bejt nemuze

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k němu též pár základních připomínek, ale na druhou stranu spoléhám na jeho vlastnost- poťouchlost a doufám, že nepodepíše ten poslední výmysl s 1,5 m povinným odstupem od cyklisty a pod. Jinak by Praha předběhla i Paříž s tou její 30, protože to by se tady za cyklistou výletníkem jet ani nedalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákon může projít i když ho prezident nepodepíše.

Taky mě zajímá, jestli bude výjimka pro místa, kde kvůli podobě/stavu vozovky nebude možný těch min. 1,5 m dodržet. Takových míst je spousta. Každopádně jestli to někdy vyjde v platnost, bude to v praxi slušnej paskvil. Argument "ochrání to cyklisty" je blbost. Kdo jezdí jak prase, hrozba pár tisícový pokuty ho určitě neodradí. Kolikrát sem už byl vyblikanej a vytroubenej, když jsem jel v autě za cyklistou v zatáčce, kde nebylo vidět do protisměru a nešlo bezpečně objíždět. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Mám k němu též pár základních připomínek, ale na druhou stranu spoléhám na jeho vlastnost- poťouchlost a doufám, že nepodepíše ten poslední výmysl s 1,5 m povinným odstupem od cyklisty a pod. Jinak by Praha předběhla i Paříž s tou její 30, protože to by se tady za cyklistou výletníkem jet ani nedalo. 

V Praze je dnes objizdeni cyklistu cca metr a vice bezne aneb cara neni zed... Takze v Praze to uz vetsinou funguje diky slusnosti ridicu. Kdyz jsem byl pred tremi tydny na dovolene na Trebonsku, tak bych dokonce rekl, ze Prazaci objizdeji cyklisty s vetsim rozestupem nez mistni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, safi napsal:

V Praze je dnes objizdeni cyklistu cca metr a vice bezne aneb cara neni zed... Takze v Praze to uz vetsinou funguje diky slusnosti ridicu. Kdyz jsem byl pred tremi tydny na dovolene na Trebonsku, tak bych dokonce rekl, ze Prazaci objizdeji cyklisty s vetsim rozestupem nez mistni...

No, vzhledem k tomu, že mě to trochu živí, tak vím, o čem mluvím a prostě to tak není a rozhodně ne požadovaných 1,5 m. A je to vždy jen o ohleduplnosti, nemusí být vše někde napsáno. Jak u stáda ovcí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Mám k němu též pár základních připomínek, ale na druhou stranu spoléhám na jeho vlastnost- poťouchlost a doufám, že nepodepíše ten poslední výmysl s 1,5 m povinným odstupem od cyklisty a pod. Jinak by Praha předběhla i Paříž s tou její 30, protože to by se tady za cyklistou výletníkem jet ani nedalo. 

V centru Paříže se moc rychleji stejně nejezdilo, je tam dobrá síť okruhu s rychlostí 90km a z těch pak jde od odbocovat k centru. Takže v reálu ta změna není nijak dramatická. Frantici rádi demonstrují proti všemu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, M109 napsal:

Toto asi patri do humoru, ale nie som az tak znaly ceskej standup sceny, pre istotu 🍌 to dam sem? 😜
https://tv.idnes.cz/domaci/stropnicky-malacova-ods-utok-plany-privatizace-ceske-drahy-ceska-posta.V210910_115339_idnestv_heli

Jenom dalsi stripek do skladacky o socanskym zoufalstvi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...