Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 16. 9. 2021 v 11:29, odjinud napsal:

Jsem zvedav, jak budou cyklisti dokazovat, ze je nekdo ohrozil jizdou bliz jak 1.5m...

Já jsem cyklista :D a myslím, že jezdím slušně. Ale ohrožený od neohleduplných řidičů jsem byl xkrát ... vyřešil jsem to dokazování takto ... https://cycliq.com

A jako důkaz již použil 2x :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Jarett napsal:

Já jsem cyklista :D a myslím, že jezdím slušně. Ale ohrožený od neohleduplných řidičů jsem byl xkrát ... vyřešil jsem to dokazování takto ... https://cycliq.com

A jako důkaz již použil 2x :)

:eek: Kamerka na kole,to vidím poprvé :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doufam, ze nekdo brzo navrhne, aby cyklista projizdejici kolem chodce dodrzel 1,5m odstup. Jako chodec se citim byt ohrozen. A to nejen na chodnicih, ktery jsou tesne vedle silnice, ale i na spolecnych cyklochodnicich a semaforech atd.  😀

Jo a to jsem se chtel zeptat. Kdyz bude cyklista objizdet me a ne ja jeho, tak jsem taky porusil zakon??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Jarett napsal:

Oni i u policie docela koukali, každopádně řidič koukal ještě víc, když ho konfrontovali ... :D

no já jako zásadní problém vidím, že bicykly nemají registrační značku. Když mi cyklista vyrobí nebezpečnou situaci, hrdě šlápne do pedálů a tramtadadá zmizí a kamera je mi na bobeček páč podle vystrčený zadele ho nikdo správním deliktem postihovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dtto baterkomopedisti a baterkoskateři. Pokud mají mít NA SILNICI práva (na běžný chodník spolu s pumpičkáři od roku 2017 nesmí) větší než chodci, tož ať mají i povinnosti - denní svícení, blinkry a na řiti neodstranitelně vytetované a nezakryté registrační značky! Pak ať si vesele natáčejí jak je jim ubližováno... :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že i z pohledu slušného cyklisty tahle nebrzdící baterková banda musí být zlo - notabene na neosvětleném chodníku a nebo cyklostezce, když si za jízdy na displeji mobilu odbavují SMSky a chroustají držkabůček, aby o něco nepřišli... U nás bohužel poslední dobou (hned po byciklu) druhý nejpopulárnější způsob přepravy nalitých hovad z hospody - no kdo by koncem léta utrácel za drožku? :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...