Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Btw tady k Piratum :D Kuncaka by mohlo bavit a vsechny prazske taky. Presne co si o nich mysim. Rikam kupoval jsem od jednoho byt a tehdy jsem si uvedomil, ze jsem si vzdycky myslel, ze je to pakaz. Ale nevedel jsem jak velka. Deti co najednou neco ridi..... peklo. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle prohlášení Pandora papers mě docela udivilo 

Pouhý výskyt v seznamu navíc neznamená, že se dotyčný dopustil něčeho problematického, doplnil web. „Ani to neznamená, že si založil offshore společnost nebo že si snad vytvořil komplikované offshorové schéma. Záleží to vždy na povaze dokumentů, ve kterých se jména dotyčných objevila, na celkovém kontextu konkrétního příběhu i na postavení daného člověka,” stojí v prohlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, vojta1 napsal:

Btw tady k Piratum :D Kuncaka by mohlo bavit a vsechny prazske taky. Presne co si o nich mysim. Rikam kupoval jsem od jednoho byt a tehdy jsem si uvedomil, ze jsem si vzdycky myslel, ze je to pakaz. Ale nevedel jsem jak velka. Deti co najednou neco ridi..... peklo. 

 

 

Zcela na rovinu? Ani mě to moc nepobavilo a jestli tohle myslej vážně, tak já osobně už nevím. Ten Kolář je blb a nasral mě  zcela příkladně.

Klidně půjdu proti proudu, ale radní pro dopravu na magoši naopak naslouchá městskejm částem nadstandardně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kuncák7 napsal:

Zcela na rovinu? Ani mě to moc nepobavilo a jestli tohle myslej vážně, tak já osobně už nevím. Ten Kolář je blb a nasral mě  zcela příkladně.

Klidně půjdu proti proudu, ale radní pro dopravu na magoši naopak naslouchá městskejm částem nadstandardně. 

Já nejsem fanda Koláře a Nachlazení už vůbec ne, nicméně s kým jsem se bavil mi tohle říkal. Chování Hřiba na úrovni smrada v pubertě. No a třeba z toho projektu Zahy Hadid bych fakt brečel. Tam to tedy není ani tolik o pirátech jako spíš i o spolku pro zastaralou Prahu atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Já nejsem fanda Koláře a Nachlazení už vůbec ne, nicméně s kým jsem se bavil mi tohle říkal. Chování Hřiba na úrovni smrada v pubertě. No a třeba z toho projektu Zahy Hadid bych fakt brečel. Tam to tedy není ani tolik o pirátech jako spíš i o spolku pro zastaralou Prahu atd...

To neříkám. Schreirerovi jsem nemohl přijít na jméno, ale pak si vyslechl pár odborníků z dopravy co s ním jednaj a můžu ti říct, že lepšího radního pro dopravu Praha dlouho neměla ( to, že se musí probírat snůškama rad od dalších taky odborníků a ne vždy to přebere dobře, je věc jiná ). A Kolář se jednoznačně plete do něčeho, do čeho nemá ( ani odbornostně a ani kompetencema ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

To neříkám. Schreirerovi jsem nemohl přijít na jméno, ale pak si vyslechl pár odborníků z dopravy co s ním jednaj a můžu ti říct, že lepšího radního pro dopravu Praha dlouho neměla ( to, že se musí probírat snůškama rad od dalších taky odborníků a ne vždy to přebere dobře, je věc jiná ). A Kolář se jednoznačně plete do něčeho, do čeho nemá ( ani odbornostně a ani kompetencema ). 

hm ale to je možná zas upřímně Tvé dost úzké vidění světa. To máme všichni nakonec. Za mě oni mluví celkově o fungování té politiky a s tím tu zkušenost mít musí.... + samozřejmě nějaké úplně šílené priority...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, vojta1 napsal:

hm ale to je možná zas upřímně Tvé dost úzké vidění světa. To máme všichni nakonec. Za mě oni mluví celkově o fungování té politiky a s tím tu zkušenost mít musí.... + samozřejmě nějaké úplně šílené priority...

Jo, celkově to beru, je to binec. Nic to ale neubírá na mém přesvědčení že Kolář je aktivista, co neví, co může a co ne a plete se do všeho. Jinak souhlas, i jen v mém rybníčku je svinstva na zvracení, že by se jeden divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Jsem si zkusil volební kalkulačku a mám jít prý volit zelený, čssd nebo komouše 🤮 Já k těm volbám prostě nemůžu, to se radši zabiju :D

Tak jsem ji taky zkusil a mám volit Přísahu nebo Trikoloru ... ty 3 žumpy, co zmiňuješ, mi vyšly na ocase ... 😉

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kalkulačku na Seznamu? 🤣🤣🤣

Vždyť je to nesmysl, protože se jedná o porovnání odpovědí které poslal někdo ze strany a vlastních. :) a o populistickém výběru otázek se tady nedá vůbec pochybovat . . . 

Relevantní by bylo porovnání s tím co která partaj dosud prováděla, ne? Plus se jedná pouze o 1/3 z otázek co dostala strana vs. vlastní odpovědi. A dovolím si tipnout že některé okruhy kterých se týkají otázky jsou běžnému voliči zcela, ale úplně španělskou vesnicí . . . pro jistotu tam rovnou píšou vysvětlivky koukám třeba ke slovům jako autonomní nebo progres. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Jako kalkulačku na Seznamu? 🤣🤣🤣

Vždyť je to nesmysl, protože se jedná o porovnání odpovědí které poslal někdo ze strany a vlastních. :) a o populistickém výběru otázek se tady nedá vůbec pochybovat . . . 

Relevantní by bylo porovnání s tím co která partaj dosud prováděla, ne? Plus se jedná pouze o 1/3 z otázek co dostala strana vs. vlastní odpovědi. A dovolím si tipnout že některé okruhy kterých se týkají otázky jsou běžnému voliči zcela, ale úplně španělskou vesnicí . . . pro jistotu tam rovnou píšou vysvětlivky koukám třeba ke slovům jako autonomní nebo progres. 😂

Tohle je Seznamu?

https://www.volebnikalkulacka.cz/

(jinak je to samozřejmě sranda... i když, asi se najdou lidi, který se tím můžou řídit, vůbec bych se tomu nedivil...)

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...