Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

To neříkám. Schreirerovi jsem nemohl přijít na jméno, ale pak si vyslechl pár odborníků z dopravy co s ním jednaj a můžu ti říct, že lepšího radního pro dopravu Praha dlouho neměla ( to, že se musí probírat snůškama rad od dalších taky odborníků a ne vždy to přebere dobře, je věc jiná ). ...

No, v zájmu vlastní bezpečnosti bych tenhle názor nezkoušel uplatnit v Libni a okolí :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Lynx12 napsal:

 

před 4 hodinami, Hasňa napsal:

Mě to celkem přesně vyšlo.

Zatrhl jsem a preferoval otázky, které jsou pro mě palčivé a s výsledkem moc spokojený nejsem.

Screenshot_2021-10-08-00-05-20-235.thumb.jpeg.63ccc771adc7f022783c83bca990a586.jpeg

 

Tak, alespoň vím, že třeba Zelení si mohou podat ruku s SPD. Obě dvě strany naprosto ignorují problematiku osídlování Marsu!

 

40 / 40 Kolonizace Marsu

ČR by se měla více zapojit do snah o kolonizaci Marsu.

Dnes jsou na Marsu 3 robotická průzkumná vozidla (2 x NASA, 1 x Čína). 8 družic krouží kolem Marsu, z toho 2 evropské. USA plánují let lidí na Mars do 10 let, podobné programy mají např. Spojené arabské emiráty nebo Čína. Fyzik Stephen Hawking v r. 2017 předpokládal, že lidstvo musí během staletí najít domov i mimo Zemi kvůli rizikům, jako jsou klimatická změna, znečištění prostředí, pandemie kvůli novému viru, neuhlídání umělé inteligence nebo růst populace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, JHonza napsal:

No, v zájmu vlastní bezpečnosti bych tenhle názor nezkoušel uplatnit v Libni a okolí :grrr:

Honzo, nevím jestli myslíš úpravy z posledních dnů nebo něco staršího. Tam je to ale v drtivé většině doběh věcí, které on nedělal, měla být provedena už hooodně dávno, ale prachy a čas chyběl.

Jinak jak říkám, byl jsem jeho sakra velkej kritik ( to víš, e-mail a další snese hodně - on mě naštěstí neuměl zařadit a tak stále pracuji na místě :-))), ale poupravil jsem si na něj notně názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

Petře, venkov se sčítá nejdříve, města snad s tím (prozatím nelichotivým) výsledkem pohnou. Navíc, postoj venkova zde jasně demonstroval T1000.

Souhlas, zatim neni secteno nic. Ovsem tu premisu, ze to ta mesta jeste otoci si rikam u voleb dost casto poslednich 8 let a jeste to nikdy nedopadlo 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, venkov se sčítá nejdříve, města snad s tím (prozatím nelichotivým) výsledkem pohnou. Navíc, postoj venkova zde jasně demonstroval T1000.
To jo, to vnimam.. ale nevyjde to.. proste ta skalni podpora pro Babise tam proste furt je..takze muj tip.. Babis + SPD + CSSD = 52 procent hlasu..

Vyhercem voleb je Mara Prchal a jeho antipiratska kampan... to pomohlo...

Ps. A i kdyby se nejak fakt zadarilo, tak vyhra slepencu by bylo tak o jeden hlas a to neni stabilita, je rozeberou do par mesicu..




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu kacířská myšlenka... ať už vyhraje kdokoliv, stejně mám pocit, že náš každodenní život bude více a více ovládat parta byrokratů z Bruselu nesmyslnými opatřeními, které s ekonomickou spolupráci a volným pohybem osob a zboží už nijak nesouvisí. ... Bylo by fajn, kdyby ze státu zmizely mafiánské praktiky a naše daně se používaly na správné věci a věci se neřešily mafiánsky, ale dle práva a ústavy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safi, například můj život je velmi ovlivněn tím, že si ten slovenskej kokot usmyslel, že zavře jednoho z mých nejbližších spolupracovníků. No, a při sdělení obvinění to orgán činný v trestní řízení vzal tak nějak od podlahy ... No, v mém případě nic nového 🙂

Takže zcela jednoduše viděno subjektivní optikou, pro mne by se v případě čobola v opozici určitě změnilo hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...