Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V době politických hrátek Topolánek - Paroubek jsem si neuměl představit, že může politika klesnout ještě hlouběji. Pak nastoupil opět Zeman, Babiš, Jana Nečasová Nagyová, Ištván, Šlachta, .... Mám pocit, že bude do roka pomoci současného premiéra a prezidenta (resp. jeho "poradců") vyhloubeno nové dno. Pro ně všechny a jejich loutky ve státní správě doslova platí hamletovská otázka zda být či nebýt po tom co předvedli za poslední léta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arlin napsal:

...Pro ně všechny a jejich loutky ve státní správě doslova platí hamletovská otázka zda být či nebýt po tom co předvedli za poslední léta.

kdyby bylo po mém tak bít - ale na to je ještě pořád moc sluníčková doba a "nová" garnitura" taky potřebuje prostor na odkopání a napakování se... 🤑

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ale pan premiér na odchodu nám po schůzce poví, že vypadá skvěle, je zdráv a daří se mu dobře :-)))
Prej utek zadnim vchodem.. :-)

A jeste me napada, pokud to budou trochu zdrzovat a Vojtech hlasi, ze v listopadu jde na toho velvyslance, tak budeme asi mit jeste dalsiho docasneho ministra zdravotnictvi.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se vcera snazil preprat nejakej virus, tak jsem si ani poradne neuzil tu radost. Mlady komunista Hamacek jen potvrdil, ze je dacan a nevidi si ani na spicku nosu. Predpovidal jsem socanum 4,87, ale vubec mi nevadi, ze jsem to netrfil :D

Komary jsem tipoval, ze do snemovny prolezozu. Ta radost, kdyz uz bylo jasny, ze jsem se zmylil, se snad ani neda popsat.

Jsem jeden z tech, co poslali krouzkovanim Piraty k sipku. Imho je dobre, ze v ty parte budou, ale ne s tak silnym vlivem, jak si puvodne mysleli. Iluze o cestnosti a slusnosti mnoha politiku z koalice SPOLU si nedelam (proto jsem je take nevolil), ale jejich vitezstvi mi ve finale udelalo take radost. Nad iluze o jejich poctivosti stavim fakt, ze se kormidlem otaci zpet na zapad k civilizovanemu svetu se vsema jeho chybama. Tam na vychode, te to totiz jeste naso ne vetsi pruser ! 

A pokud hradni jezevec skona a budou behem par mesicu prezidentske volby, tak to imho Bures stopro zkusi. A kdyz sectu propadly hlasy, tak se obavam, ze mu to vyjde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už těm kašparům nevěřím ani nos mezi očima...v normálním světě by Zeman dávno složil mandát ze zdravotních důvodů, nebo by tam byl aspoň důstojnej zástupce pro tyhle případy (což jestli správně chápu správně ústavu by byl teď Babiš jako předseda vlády, což by vlastně byla docela tragedie a střet zájmů...). Jen ČR nemá funkci viceprezidenta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, bohus76 napsal:

Takže zase by to byla trafika🤪A toto mě sere .

Tak trafika by to byla, kdyby mu ji "dala" snemovna. Sance by mohla byt v tom, ze Buresovi volici by otraveni ze soucasne prohry (vim, Havlicek pinda, ze vyhrali :)) k prezidentskym volbam neprisli. 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se pamatuju, tak Zeman při minulých volbách vyzval opozici, ať mu přinese 101 a více podpisů a že jí pověří. Takže pokud je konzistentní (a při smyslech), tak mu opozice doručí 108, nebo 104 podpisů a on jí pověří. Nebo už je úplně mimo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, elloco napsal:

Pokud se pamatuju, tak Zeman při minulých volbách vyzval opozici, ať mu přinese 101 a více podpisů a že jí pověří. Takže pokud je konzistentní (a při smyslech), tak mu opozice doručí 108, nebo 104 podpisů a on jí pověří. Nebo už je úplně mimo...

Tak tohle je dle mého krásná vize, nicméně domluva 5- ti stran které asi zamíří do vlády mi přijde jako krásné sci fi už teď. 

Osobně mě hlavně blazi konečně vykopnuti komunistů z parlamentu. Uvítal bych jejich úplnej zákaz, ale to už chci asi moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, elloco napsal:

Pokud se pamatuju, tak Zeman při minulých volbách vyzval opozici, ať mu přinese 101 a více podpisů a že jí pověří. Takže pokud je konzistentní (a při smyslech), tak mu opozice doručí 108, nebo 104 podpisů a on jí pověří. Nebo už je úplně mimo...

Tak při smyslech dnes moc asi není a mám takové tušení že ani nebude.

Takže těžko říct co bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...