Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Foundryman napsal:

Koukám, že na Slovensku je taky veselo. Za chvíli budou v kriminálu všichni Slováci. 

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/guvernera-slovenske-narodni-banky-obvinili-z-korupce-40374740

Mě by stačil jeden ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2021 v 7:42, kuncák7 napsal:

Honzo, nevím jestli myslíš úpravy z posledních dnů nebo něco staršího. Tam je to ale v drtivé většině doběh věcí, které on nedělal, měla být provedena už hooodně dávno, ale prachy a čas chyběl.

Jinak jak říkám, byl jsem jeho sakra velkej kritik ( to víš, e-mail a další snese hodně - on mě naštěstí neuměl zařadit a tak stále pracuji na místě :-))), ale poupravil jsem si na něj notně názor. 

Myslím žhavou současnost. Chápu, že Prosecká generálku potřebovala jako sůl, ale systematicky postupně likvidovat všechny objízdné trasy, to už chce náturu. A to, jak dole na Prosecké už čtvrtým rokem "zkapacitňují" kanalizaci na cca 100 m, to je taky myslím světový unikát. Prostě libeňáci už toho mají myslím až po krk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, JHonza napsal:

Myslím žhavou současnost. Chápu, že Prosecká generálku potřebovala jako sůl, ale systematicky postupně likvidovat všechny objízdné trasy, to už chce náturu. A to, jak dole na Prosecké už čtvrtým rokem "zkapacitňují" kanalizaci na cca 100 m, to je taky myslím světový unikát. Prostě libeňáci už toho mají myslím až po krk.

To si trefil s tou kanalizací i Proseckou. Dostat se od nás z Karlína na Prosek je nyní přes den, když to není moc ucpané třicet minut.

Za tu kanalizaci bych někoho vyhodil a nikdy, nikdy, nikdy by to hovado už nedostalo práci, TVL sto metrů a takovou dobu. Původně jsem dle doby, po kterou je to zavřené myslel, že prodlužují tunel Blanka nebo.......... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta kanalizace je průšvih, nicméně je ve stavu hodně kritickém a co je hlavní, chybí k němu jakéhokoliv mapovéj či jinej podklad. Několikrát se tam stalo, že se narazilo na něco jiného, co tam být nemělo. Omlouvat je nebudu, navíc se mě to úplně netýká, tak nesoptim vzteky sám, jen dodávám podklady. 

A objízdné trasy? To je většinou starost městských částí, ne jeho a logicky- lidem se nelíbí zvýšenej provoz a tak rvou o omezení, to se udělá dle politického zadání. A firmy, co tam potřebují kopat, tak prostě na vše nahlásí havárii a kopou i tam ( to neovlivňuje úřad, havárie má jiné náležitosti ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem jel s autem do servisu, v Proseka do Butovic. V 6.30 mi waze hlasi 30 min. - rikam si ne, to bych tam byl moc brzo. Vyrazim v 7, hlasi 45 min. - fajn 15 min. rezerva, to bude akorat, no celkem to vyslo na 1:10. Stoji se fakt snad uplne vsude... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já vůl sem se opět nachytal. Čekal jsem, že Vladík z Pražského Hradu, vyvrátí alespoň některé svoje lži jak deklaroval dopředu a ono nic.

Vůbec nic ! 😞

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...