Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No ta Mohelnice, to je horor. Ale mam radost, ze jde jen o docasne reseni. Uz se tesim na svetle zitrky. Ja jsem optimista, dalnice do Ostravy jsem se taky dozil. A kdo pamatuje starou cestu…vlastne nic, to jsme vsichni z pameti vymazali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to jezdeni vpravo na cervenou zdaleka neni v cele usa, takze to zas az takova vychytavka nebude.

Edit: ty semafory za nebo v krizovatce jsou super! Stejne tak 99% aut v automatu, kdy kolony nestoji, ale popojizdi krokem, protoze staci pustit brzdu a auto jede. V Evrope lidi totiz nevi, ze auto se muze rozjet i bez pridani plynu na volnobeh.

Jelikoz jsem z oboru, tak opravdu je vinou politiku odtrzenych od reality resit a dusit auta. Na celkovem mnozstvi skodlivin se podileji malou merou. A naklady na technicke reseni jsou naprosto silene. Lode jak vypluji do mezinarodnich vod, tak veskere ekosracky vypinaji a jsou v pohode. Pritom to jsou obrovsti znecistovatele. Teda do doby, nez si clovek rozpocita, kolik kg vozi a pak najednou v pomeru znecisteni\kg prevezenych to neni vubec spatne.

Letadla jsou zlo.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš - a teprve teď se na dýcháncích u soudružky Lejnové začíná opatrně řešit, jestli teda na kerosin uvalit spotřební daň a nebo ne...

Nevím kdo první přišel s výkladem že "Green Deal" znamená pro zainteresované spíš "Dream Deal", ale svým způsobem to sedí perfektně 🤑

black_pimp-500x328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

…a na dobíjení si budou vozit dieselagregát, protože ve frontě u větrných a solárních nabíječek paní Lejnové by se nedočkali 💀

Myslím, že toto dokonale vykresluje absurditu a pokrytectví dnešní doby:

https://www.zerohedge.com/markets/un-climate-change-conference-reportedly-using-diesel-generators-charge-teslas-being-used

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale mě přijde, že celej ten humbuk je jen proto, že politici a korporace z lidí potřebujou vydojit prachy a tlačit spotřebu a obhájit nesmyslný investice, protože kola ekonomiky se prostě točit musí. Přesně jak tu několikrát padlo, automobilová doprava se celkovým znečištěním podílí poměrně málo. Pokud je CO2 a obecně ekologie takový téma, tak proč se s takovou vervou a fanatismem neřeší hořící skládky pneumatik, vypalování pralesů, těžba zlata (dnes z jedné otěžené tuny zeminy dostanou v průměru 0,5g zlata, převáží to obříma náklaďákama, budují se odkaliště a pořád se na to používají kyanidy, který už napáchaly škod jako prase)

Ono to obecně s těma vědcema nebude tak slavný, protože už existují i vědecké studie, které ukazují, že CO2 v atmosféře ve skutečnosti dělá to samý co třeba Argon, který tam přirozeně je a je ho tam poměrově mnohem více. Třeba tohle je celkem dost ozdrojovaný.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/klima/klima-experiment-co2.A210519_150220_p_klima_wag

Celý mi to přijde postavený na palici. Nutně netvrdím, že změny klimatu člověk činností neovlivňuje, ale u většiny regulací mi to přijde jen jako zástupnej důvod

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíčové slovo je v poslední větě. Regulace. Prostě významná část vzdělaných elit žije v přesvědčení, že znají řešení jistých reálných nebo domnělých problémů, kterým čelí naše civilizace. Vypracovali se do pozic, ze kterých mohou regulovat / přerozdělovat ... a tvořit tím nové problémy. Neprožili si roky v reálném socializmu a proto si myslí, že jejich levicové názory jsou správné. Mám obavu, že tato generace “elit” byla z velké části “na studentských barikádách” na konci šedesátých let. Který mladý intelektuál tehdy nebyl radikálně levicový že ano... dospěli, část z nich učila nebo učí na progresivních univerzitách, tak se nedivme, že je opět aktuální heslo “poručíme větru dešti - a nějaké fyzikální zákony nám v tom přece nemohou zabránit”.... voe chystá se Euro 7 - defínitivní konec spalovacich motorů... 

https://www.auto.cz/automobilky-euro-7-od-roku-2025-muze-znamenat-konec-spalovacich-motoru-138931

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je někdo takovej, že odkopne hladový kotě, který škemrá, to bych snad i přešel, ale že je někdo takovej ksindl, že přivřel kotěti ocásek do dveří auta a táhl ho skoro kilometr podle auta a pak jen otevřel dveře a ujel, to nějak rozdejchat nedokážu. Kocourek druhej den zemřel - bylo to pro něj vysvobození - tlapky, bříško, hřbet,....

Svět je plnej Sraček 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Irwinek napsal:

Že je někdo takovej, že odkopne hladový kotě, který škemrá, to bych snad i přešel, ale že je někdo takovej ksindl, že přivřel kotěti ocásek do dveří auta a táhl ho skoro kilometr podle auta a pak jen otevřel dveře a ujel, to nějak rozdejchat nedokážu. Kocourek druhej den zemřel - bylo to pro něj vysvobození - tlapky, bříško, hřbet,....

Svět je plnej Sraček 

Achjo, to jsi někde četl nebo zažil? Zní to hrozně, jednak mám doma kočku která je prostě člen rodiny a představa že by se jí něco mělo stát mě děsí, druhak násilí na zvířatech mi z principu dost vadí, jsou bezelstný a často se nemůžou bránit. 

Člověk kterej něco takovýho udělá musí být hrozně v nepořádku psychicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...