Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 52 minutami, honza71 napsal:

:D

Myslim, ze i sebevetsi trhac spici v noci v baraku nebo venku na retezu je k nicemu. Ty vesnicky kocky nemas v noci cim zastrasit. A pokud si vas pejsek zjednal pres den takovej respekt, ze kocky nedosly ani v noci, tak klobouk dolu. 

Tos mě dostal, za noc nemůžu dát ruku do ohně, ale v jistý fázi jich zakouskla tolik, že jsem už žádnou neregistroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky kočky na vesnici neřešíme. Je teda fakt, že zahrada má 1200 m2, tam se nějaký to hovno ztratí. Sami máme 2 kočky, ani raději nezkoumám, kde všude se toulají.

Akorát jednou mi naši kočku přinesl soused, že jim prý propadla střešním oknem do ložnice 🙂 Naštěstí ve dne, takže nemáme na svědomí nějaký případný manželský trauma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame zahradu 1100m2 a psa, ktory je trvale vonku. Macky tam normalne chodia, pes-nepes, ked ju vidi, tak ju sice prezenie, ale ona s tym pocita, utecie a na buduce pride zas. Nejake extra problemy nam jejich cinnost  na stastie neposobi. Teda jeden problem s nimi vlastne je, ze neozeme psa na hrubo nastriekat nejakym pripravkom na bazi permethrinu, to by mu udajne instantne ulavilo od sametiek, ktore ho dost trapia a bohuzial s vekom to znasa stale horsie, no ale pre macky je to silno jedovate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes zahradu 1500m2 nám chodí kvanta koček od sousedů ze všech stran, některé nám spí na terase pěkně na měkkých polstrech, ale žádný hovna po nich nevidím, to spíš ta mrcha kuna se občas připomene něčím voňavým přímo přede dveřmi😂   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, honza71 napsal:

:D

Myslim, ze i sebevetsi trhac spici v noci v baraku nebo venku na retezu je k nicemu. Ty vesnicky kocky nemas v noci cim zastrasit. A pokud si vas pejsek zjednal pres den takovej respekt, ze kocky nedosly ani v noci, tak klobouk dolu. 

Já Ti nevím, táta měl KOCOURA, že se ho každej pes ve vsi bál. Když přijel veterinář očkovat, všichni vzali psy a šli na náves - štěkot neskutečnej . Najednou bylo ticho, veterinář vystrčil hlavu ze dveří a řekl : " tak pojďte s tím kocourem ". Když táta odešel, štěkot spustil nanovo. KOCOUR měl skoro 18 kilo a sjezdil i vlčáka 😄

 

Myslím, že je nějaká bylina, kterou kočky nesnášej a nechoděj k ní - mimo jiné třeba Levandule. S úspěchem se nechá použít i Chili nebo Kajenský pepř. Nebo taky tady : https://www.superzoo.cz/kocky/pece-o-kocku/odpuzovac-kocek/  ; https://cestakbydleni.cz/odpuzovace-kocek/  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, mAra_ napsal:

K nám na zahradu cizí kočky nechodí... Buď je zažene kocour, nebo sežere pejsek 🙂

PXL_20210906_160601203.jpg

Podle fotky je žere kocour :-)))), je nějakej vypasenej. Ale jinak bych tipoval psíka, protože ten nezanechá zbytky :-)), ten je ale vdechne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydrželo mi to skoro 3 měs.Jak to vyschne stačí, trochu pokropit vodou.Známý ze Zoo, mi todal do zavařovačky a ještě v sáčku.Udělal jsem do víčka dírky a strčil to do rohu zahrady......je celkem puch....co čekat od

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...