Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Neunika Ti nic, len  jednak Fiala proste nie je v tom dome taky pan, ako by sa na premiera patrilo. A tiez doma hlasat jedno a v europarlamente presadzovat, ci aspon tolerovat nieco uplne ine, az kym uz nie je neskoro....to je uz klasicka strategia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A co ty naše hovada jako, budou štrikovat svetry, hrát karty a týdny projednávat protipandemický zákon, když tady máme daleko větší problémy? To Slováci klobouček, pokud to myslí vážně...

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/slovensko-zmrazilo-domacnostem-ceny-elektriny-40387366#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VFevPDQfvV0-202202161309&dop_id=40387366&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest186_varianty_podcastu_varD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, African napsal:

A co ty naše hovada jako, budou štrikovat svetry, hrát karty a týdny projednávat protipandemický zákon, když tady máme daleko větší problémy? To Slováci klobouček, pokud to myslí vážně...

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/slovensko-zmrazilo-domacnostem-ceny-elektriny-40387366#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VFevPDQfvV0-202202161309&dop_id=40387366&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest186_varianty_podcastu_varD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Taky jsem to četl a držim bratrům Slovákům palce,no u nás to hold nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

A co ty naše hovada jako, budou štrikovat svetry, hrát karty a týdny projednávat protipandemický zákon, když tady máme daleko větší problémy? To Slováci klobouček, pokud to myslí vážně...

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/slovensko-zmrazilo-domacnostem-ceny-elektriny-40387366#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VFevPDQfvV0-202202161309&dop_id=40387366&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest186_varianty_podcastu_varD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Napiš Pitomiovi, ať nezdržuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, decebal napsal:

Napiš Pitomiovi, ať nezdržuje.

Myslím že bylo řečeno jasně, že žádná pomoc nepřijde, pouze rady tipu vemte si svetr a podobné :D Jen jsem si lehce odfoukl, protože vidím jak všude okolo zkouší, i Polsko tedy překvapilo a u nás se chrápe ve sněmovně, ale je pravda že naši politické scéně nedávám již haldu let sebemenší naději...ale překvapit by občas pro lepší pocit mohli.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovákům nepomůže ani svěcená, protože Euro. Zvyšování cen je důsledkem inflace, kterou nafukuje nulovými sazbami ECB. Plus frakční bankovnictví. 

U nás by snad pomohlo snížení daní (a odvodů) spolu s razantním navýšením povinných bankovních rezerv a s ukončením nákupů státních dluhopisů. Pak by byla naděje, že se podařít srovnat množství zboží a služeb s existujícím množstvím peněz.

Zvyšování úrokové sazby není jediný způsob, jak stáhnout peníze z trhu, ale jejich umělé snižování je spolehlivou cestou, jak inflaci vyvolat.

A to jsme teprve na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že největší problém u nás je v tom, že si každý a to hlavně podnikatelé myslí že je konec světa a snaží se urvat co jde, samozřejmě v tom hraje hlavní roli i vychcanost a vidina rychlého zbohatnutí. A za to dostaneme již brzy flákanec z leva i z prava. Dodavatelé zboží například u nás ve firmě nám zdražili pouze domácí dodavatelé, které odřezáváme jednoho po druhém, a končíme v zahraničí, kde nám musím zaklepat doposud nezdražil dodávky jediný. Stejně tak jsem zařízl všechny delší dovolený v ČR a přeorientoval je za čáru. Aby mě nějak buzík zdražil třikrát v řadě chatku v kempu na červenec a chtěl platbu předem, tak na to nemám koule. Žrádlo, stavební materiál, všechno beru z Polska, díky bohu je mám za barákem. Energie? Díky dobré flašce vína jsem je minulý rok před tím fiaskem zafixoval na tři roky, takže prostě suma sumárum tenhle neskutečný bordel nějakým způsobem dám. Ale uvědomuji si, že tisíce lidí začíná mít existenční problémy a vláda prostě musí začít reagovat, protože včera bylo pozdě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...