Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, long napsal:

Si děláš @obrbobr prdel asi. Hysterie? 

Zřejmě si nikdy nebyl vedle tanku, když vystřelil a zřejmě si nikdy neviděl auto, nebo nebo dům kam se ten projektil trefil a kde byli lidi. Tomu se neříká hysterie, ale smrt. 

Ty vole jak tohle může někdo napsat?!!!

A Ty jsi u toho co popisuješ byl? Dost pochybuju !

Hysterii myslím především novináře.

Doporučuji zajít na další booster, lehnout si do postele a pořádně se přikrýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, obrbobr napsal:

A Ty jsi u toho co popisuješ byl? Dost pochybuju !

Hysterii myslím především novináře.

Doporučuji zajít na další booster, lehnout si do postele a pořádně se přikrýt.

Takze diskriminace typu povinna vakcinace, Tecka apod. je ti proti srsti, ale totalita v pohode?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, obrbobr napsal:

A Ty jsi u toho co popisuješ byl? Dost pochybuju !

Hysterii myslím především novináře.

Doporučuji zajít na další booster, lehnout si do postele a pořádně se přikrýt.

Vedle tanku pri vystrelu jsem nebyl, ale v 98 jsem nasel odbouchnutyho "bilyho kone" a hezkej pohled to nebyl, ale nekdo to mozna ma jako beznou zalezitost, co ja vim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, obrbobr napsal:

A Ty jsi u toho co popisuješ byl? Dost pochybuju !

Hysterii myslím především novináře.

Doporučuji zajít na další booster, lehnout si do postele a pořádně se přikrýt.

Ano byl a to dokonce vedle samohybné houfnice,  a taky jsem seděl v BVP když do houfnice s projektilem z asfaltu trefila, ale to není důležité.

Důležitý je Tvůj postoj a slovní  průjem co tady  trousíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Prochy68 napsal:

Vedle tanku pri vystrelu jsem nebyl, ale v 98 jsem nasel odbouchnutyho "bilyho kone" a hezkej pohled to nebyl, ale nekdo to mozna ma jako beznou zalezitost, co ja vim?

To Ti samozřejmě nezávidím, sice tam nevidím tu paralelu na ten tank a výstřel z něho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, obrbobr napsal:

To Ti samozřejmě nezávidím, sice tam nevidím tu paralelu na ten tank a výstřel z něho ...

No ja ji tam vidim, nejde o to, ze neco praskne do prazdnyho baraku (tanku) ale - kam se ten projektil trefil a kde byli lidi...

ale to je jedno, mas jinej nazor, s tim nic nenadelame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vanderB. napsal:

Ano?

Nic 🙂 Splet jsem si Dugina s Iljinem a chtěl sem napsat, že přesně z něj vychází současná filozofie Ruska a když chceš vidět do hlavy Putinovi musíš alespoň něco nastudovat od Iljina. Ale on ten Dugin k němu bude mít taky blízko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže z Ukrajinců udělat „Futter für Kanonen”. Hmmmm, proč si vlastně stěžujeme na Mnichov….

Každopádně už na předchozí diskusi si člověk může udělat hrubý obrázek, jak se země “semkne”, až půjde do tuhého.

pokud ale zůstaneme v reálu a vyhneme se hypotetickým úvahám, jsem toho názoru, že kundy nezahájí úplné obsazení U, ale pokusí se zabrat obě oblasti v celku (včetně území co teď, trochu, Kyjev kontroluje). Pak jde o to, jak to K spolkne. Osobně myslím že jo, kvůli početné populaci Rusů na východním území. Ale také věřím, že pokud se Putin vydá i jen trochu z těch 2 oblastí, tak už si Kyjev na hlavu srát nenechá a půjde do toho po hlavě (i kvůli silně ukrajinskému západu, který naopak rusáky, i ty na Ukrajině, nesnáší). V tom případě se už ale budou hrát i naše karty. Chca nechca…..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, CEGY napsal:

Nazory některých, že by se mělo přitvrdit a RF se vojensky postavit jsou vtipné.

Pujdou tito manekýni nějak příkladem? Nebo maj jen silne slova a budou tady davat posty s pistolkou a hodinkama? 

 

Zrovna já jsme dával taky fotku pistolky s hodinkama :D No a jako aktivní záloha počítám s tím, že může dojít i k nejhoršímu. Ale s tím se musí počítat ... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Jarett napsal:

Zrovna já jsme dával taky fotku pistolky s hodinkama :D No a jako aktivní záloha počítám s tím, že může dojít i k nejhoršímu. Ale s tím se musí počítat ... 

 

Ani se nesejdete a budete doma, neboj. Nějak si nedělám iluze o tom, že to manifestacema na náměstí za Ukrajinu u nás skončilo. A je mi z toho teda též smutno. U mě už doba, kdy jsem byl náhradník do mise v Jugošce z přesvědčení, dávno pryč. A mé vojenské zařazení je stejně teď už naprd.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tady ve svém rozhořčení nějak neberete v úvahu, že na Ukrajině rozhodují týpci jako Achmetov nebo Kolomojskij (co jsou zač, si můžete vygooglit). Momentálně teda Kolomojskij, který si dosadil do prezidentského křesla Zelenského. Proti nim jsou i kosovští mafiáni parta nevinných žáčků. Když někde něco říká Zelenskyj, promlouvá jeho ústy Kolomojskij. Je dobré vzpomenout si na Bastiata a jeho "Co je vidět a co není vidět".

Taky je dobré nezapomínat, že v Donbasu žije cca 8 milionů lidí, kterým je dle mého soudu celá geopolitika ukradená, chtějí jen, aby se tam přestalo střílet. Což jim momentálně slibuje Putin.

To jen připomínám, aby se nezapomínalo, že tam jsou lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Ajaj napsal:

... kundy nezahájí úplné obsazení U, ale pokusí se zabrat obě oblasti v celku (včetně území co teď, trochu, Kyjev kontroluje). Pak jde o to, jak to K spolkne. Osobně myslím že jo, kvůli početné populaci Rusů na východním území. Ale také věřím, že pokud se Putin vydá i jen trochu z těch 2 oblastí, tak už si Kyjev na hlavu srát nenechá a půjde do toho po hlavě (i kvůli silně ukrajinskému západu, který naopak rusáky, i ty na Ukrajině, nesnáší). V tom případě se už ale budou hrát i naše karty. Chca nechca…..

Tohle celkem koresponduje s tím, co mi před chvílí říkal kolega v práci - je Ukrajinec, byl tam teď na týden za rodinou: kolem roku 2014 se to zlomilo - většina země smýšlí "prozápadně" (NATO, EU), a na východě, zejm. v inkriminovaných oblastech, zůstali prorusky smýšlející a ti, kdo se odtamtud dostat nemohou. Tyhle oblasti Kyjev dost možná pustí, ale dál už nic. Taky říkal, že jejich armáda je i díky podpoře západu úplně jinej útvar, než před deseti lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...