Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ano jsem hulvat, protoze jsem alergickej na to, kdyz nekdo znevazuje to, z ceho profituje. A ted uz tim spis nechapu tvuj postoj, se strachem si poslouchal v 68 tanky a ted je NATO fuj? A z jakyho titulu bych tam mel asi jet bojovat, jsi pri smyslech? 

A tim bych to s tebou asi ukoncil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Kristian.nov napsal:

Rusko jakožto jaderná velmoc, je na svém území prakticky neporazitelná. Šance na změnu je jen v odstranění Putina a to zevnitř. 

Zaprvé musí být Ukrajinská válka pro Rusko co "nejkrvavější".

A západ musí Rusko prakticky komplet izolovat, tak já sem to tu už psal.

Musí to pocítit každej rus, jen tak je naděje, že se Putina sami zbaví a v Evropě bude mír.

Doufam ze uz i nekteri jeho generalove a sefove tajnych sluzeb zacinaji mit strach z toho co dela. Napr. po tom, jak si vychutnal reditele SVR. Bohuzel asi jedina cesta je opravdu zevnitr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Mám prostě problém s autoritama. A sloužil jsem i v Milovicích, kde jsem bohužel poznal asi "elitu" důstojnického sboru.

S autoritama mam taky problem, na vojne jsem byl v Litomericich, ale to uz ze me vyprchalo a myslim, ze ted uz jsme nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda ze to nebola pravda, ale opat len kecy. 

Nie @Prochy68, niesi hulvat. Lem zopar jedincov je tu tak strasne vytrhnutych z reality ze diskusia je nemozna.

Mam ozajstny strach. Nikdy som nikonu smrt neprial, ale tomu ruskemu agresorovi ju prajem, kludne rychlu a milosrdnu, ale hlavne RYCHLO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, nickolas napsal:

Doufam ze uz i nekteri jeho generalove a sefove tajnych sluzeb zacinaji mit strach z toho co dela. Napr. po tom, jak si vychutnal reditele SVR. Bohuzel asi jedina cesta je opravdu zevnitr. 

Mam podobnej nazor, jde jen o to, jak pocetna je cast co to dela poze ze strachu z neho a jak pocetna je cast co ma stejnou ideologii.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nadšenej čtenář a samouk co se týče historie válek a vojenství, hltám o tom všechno. Tohle je ale na můj vkus zase kurňa blízko- bomby padaj na město, co je vzdálený jen 820 km od našich hranic z doby, kdy jsem se narodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem nadšenej čtenář a samouk co se týče historie válek a vojenství, hltám o tom všechno. Tohle je ale na můj vkus zase kurňa blízko- bomby padaj na město, co je vzdálený jen 820 km od našich hranic z doby, kdy jsem se narodil.

Jaký zas bomby kamžeto padaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl kdyz vidim zabery tech invaznich konvoju s cisternami s napisem ОГНЕОПАСНО, tak se vybavily davno zapomenute pocity, kdy jsem jako klucik vykukoval zpod zavesu z okna a koukal na nocni presuny dunici sovetske techniky. A to se nestrilelo... Fujtajbl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, martar napsal:

Tvl kdyz vidim zabery tech invaznich konvoju s cisternami s napisem ОГНЕОПАСНО, tak se vybavily davno zapomenute pocity, kdy jsem jako klucik vykukoval zpod zavesu z okna a koukal na nocni presuny dunici sovetske techniky. A to se nestrilelo... Fujtajbl!

To mi připomnělo vzpomínku z dětství, kdy jsme se s tátou procházeli za vesnicí a míjely nás ruský náklaďáky s nějakejma nápisama azbukou. Táty jsem se zeptal, co ty nápisy znamenají.  Otec se zamyslel a pak suše pravil: že jsou to kurvy ruský.

No, bohužel se nic nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, markwagner napsal:

emoji845.png 5:15 CO VÍME?
- Rusko útočí raketami, střelami a letadly po celé Ukrajině
- zasaženo bylo několik měst včetně největších Kyjeva a Charkova
- Rusko se snaží zničit velení a klíčovou infastrukturu armády
- v Mariupolu a Oděse se vyloďují okupanti
- ruská vojska míří i k Charkovu

Putin: Všem, kteří by uvažovali o tom, že do věci zasáhnou zvenčí: Pokud se tak stane, budete čelit důsledkům větším, než jste čelili kdy v minulosti. Byla učiněna všechna podstatná rozhodnutí. Doufám, že mě slyšíte,“ prohlásil Putin v projevu

No tvl, ono to fakt zaclo, a az to takovejch rozmeru? Myslel jsem, ze si rusaci max. zaberou ty 2 samozvany bananovy republiky na vychode a vse se odehraje maximalne tam... uz by mel toho Putina vyresit. Neco jako to jejich - je clovek, je problem, neni clovek, neni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem nadšenej čtenář a samouk co se týče historie válek a vojenství, hltám o tom všechno. Tohle je ale na můj vkus zase kurňa blízko- bomby padaj na město, co je vzdálený jen 820 km od našich hranic z doby, kdy jsem se narodil.

Co tak zrazu,pred par hodinami som vyjadril vázne obavy a ako sa ukazalo opodstatnene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150km od Slovenska, to uz je kurva sakra blizko
Sere mne to všechno, ovšem z napadení letiště v Ivano-Frankovsku a likvidace vysílače v Lucku, obojí nedaleko od hranic PL a SK, to už je reálné nebezpečí i pro Evropu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, odjinud napsal:

No tvl, ono to fakt zaclo, a az to takovejch rozmeru? Myslel jsem, ze si rusaci max. zaberou ty 2 samozvany bananovy republiky na vychode a vse se odehraje maximalne tam... uz by mel toho Putina vyresit. Neco jako to jejich - je clovek, je problem, neni clovek, neni problem...

Abych to trochu odlehčil…v kolik ty vstáváš do práce? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...