Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 52 minutami, African napsal:

Celé NATO je celé vytvořené jen na oko k zastrašení, ale za mě celkově zbabělá záležitost. Není to tak dávno, když Putin prohlásil že je to parta buzerantů. Je to psychopat a na rozdíl tlachání koná, všichni z něho začínají mít strach protože je schopen čehokoliv. Takže jsi jsem zcela jist až si jednou přijde třeba pro Slovensko, nikdo nemrkne ani okem....a budou dělat že nic nevidí.

Afri, pravdu máš, ale Putin psychopat není, nechci se furt zastávat šmejdů, ale je to chladne uvažující, velice inteligentní hajzl, který prokalkuloval věc třikrát, než se do toho pustil. A o to je to nebezpečnější, mnohem vic než hovado, jednající v afektu ( ten je citelnej a nebezpecnej na začátku). Bohuzel. Určitě by mi dal jeho povahovej profil za pravdu.

Říká se tomu vychcana ku..a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne prijde, ze urcite crty psychopata ma. Co muze stratit?

Ekonomika Ruska je v hajzlu  - HDP je z poloviny zalozene na prodeji zbrani a nerostnych surovin, narust HDP, zivotni urovne za poslednych 15 let nic moc (zejmena vzhledem k cenam plynu a ropy), zadna vize pro obyvatele (snad jenom oligarchy, kteri si stejne uzivaji na zapade).

Takze vsadil vsechno na jednu kartu a tou je agrese a snaha ovladnout jine uzemi. A tohle obkecava srackami o demilitarizaci a denacifikaci plus dalsi kecy, tomu muze verit jenom hlupak.

Ze je vychcana kurva je jasne, podle meho nazoru je take psychopat.

Ze NATO jedna jak jedna? Co by melo udelat, poslat tam rakety? Oficialne se pripojit k Ukrajine?

To asi ne, mozna  masivne dodavat Ukrajine zbrane a technologie a spolehnout se na to, ze ten curak nezautoci na krajinu NATO.

Je v pici, ze neni odvaha ty ruske nacisticke mrdky odriznout od vseho, uplne od vseho i za cenu masivnich strat v Evrope - Swift, zavrit vsechny abmasady, vsechny ruske kurvy vyhostit a zadnou sem nevpustit atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Foundryman napsal:

Velice pěkné a realistické hodnocení zde:

EVROPA: Do vlastních řad - Neviditelný pes (lidovky.cz)

Tak jsem to v rychlosti preletl a  ac s Tebou ne vzdy souhlasim, musim uznat ze to ma hlavu a patu.

Vcera bylo taky podle meho soudu dobre hodnoceni soucasne situace na CT24 od P.Pavla a M.Karase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Bert napsal:

Teď na zpravodajstní ČT: ... Macron označil telefonický hovor s Putinem za upřímný a rychlý ..... No TVL, já to vidím tak, že Putin poslal Macrona upřímně a rychle do hajzlu.

Mno, úplně nevím, z jakého jazyka ČT bere info. Ale "frank and quick" bych osobně přeložil spíš jako "věcný a rychlý" než "upřímný a rychlý," což trochu posunuje význam.

Samozřejmě, že Putin se reálně v tuhle chvíli s nikým bavit nepotřebuje. Tohle připravoval a plánoval posledních iks let. Všechny kecy okolo jsou jen faleš a prázdný tlachání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, marecenator napsal:

jakoze kvalitativne stejny curak? No tak to je snad jenom dobre.

Pruser je, ze je blby stat s curakem ve vedeni, ktery sedi na arzenalu zbrani

To jsi řekl ty. Já psal o politickém jednání.

 

Jediné na co se západ se zmohl je navoněný nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady slovenska armada v praxi https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/slovensko-stihaci-letectvo-gripen-f-16-mig-29.A220211_141022_vojenstvi_alv a my na tim nebudeme o moc lépe 🙂 

Zacina mi bejt na blití z pristupu nas, jako Evropy, USA a dalsich. Hlavne tedy z politické reprezentace, armády, apod. Kazdej si dnes dá vlajecku na FCB, mraky kecu o "neprijatelne agresi", vcera se na zpravy nedalo ani dívat ty vole, dokonce psycholog tam hodnotil stav Putina..................................a vsechno je to jedno velký hovno. Za par dni je po ukrajině a my se budeme zase dojímat "ž suí ukrajina" a pojedem dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, skalis napsal:

Lidri pro dobu miru nejsou kompatibilni s valkou a naopak (bohuzel i nastesti).

Ale osobne si myslim, ze nic nez silna protiakce nema smysl - swift, ekonomicka izolace, vojenska pritomnost nato v hranicnich nato statech, podpora ukrajiny.

Presne tak a podpora Ukrajiny je ted naprosto zasadni - zbranova, materialni, financni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, marecenator napsal:

a co by mel zapad udelat?

Jak by mel ten politik kvalit Putina jednat?

Stačilo by něco dělat. Ne vydávat prohlášení a vykřikovat o tvrdých sankcích bez reálného dopadu. Pro začátek.

 

Takhle mi to přijde, že jsme v tom Ukrajince nechali.

 

A nevztekej se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry jako ale ja budu střílet do vlastních řad. Každej tady mele o NATO. Ale NATO jsme i my. Když tady amici chtěli postavit blbej radar, tak se mohla půlka národa posrat. Když tady par transportéru v rámci cvičení přejede, tak se opět půlka národa může posrat. Když se mluví o navýšení rozpočtu na obranu, tak se pokaždý vyrojí banda dementů co začne filozofovat k čemu jsou letadla nebo tanky v 21 století. 
zajímalo by mě kolik z vás by zvedlo ruku pro mobilizaci (vzhledem k faktu jak máme malou armádu), kdyby i jediná ruská kunda stoupla nohou na Slovensko. 99% tady mele o politicích ale národ jsme my. A národ se musí bránit, ne nějakej šáša na hradě…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ajaj napsal:

Sorry jako ale ja budu střílet do vlastních řad. Každej tady mele o NATO. Ale NATO jsme i my. Když tady amici chtěli postavit blbej radar, tak se mohla půlka národa posrat. Když tady par transportéru v rámci cvičení přejede, tak se opět půlka národa může posrat. Když se mluví o navýšení rozpočtu na obranu, tak se pokaždý vyrojí banda dementů co začne filozofovat k čemu jsou letadla nebo tanky v 21 století. 
zajímalo by mě kolik z vás by zvedlo ruku pro mobilizaci (vzhledem k faktu jak máme malou armádu), kdyby i jediná ruská kunda stoupla nohou na Slovensko. 99% tady mele o politicích ale národ jsme my. A národ se musí bránit, ne nějakej šáša na hradě…

Ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, marecenator napsal:

a co by mel zapad udelat?

Co zmrazit a zapečetit majetky v Londýně, New Yorku apod.? Uzemnit soukromé tryskáče, ukotvit jachty, zmrazit banky a účty. To by koukali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...