Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, Ajaj napsal:

My přece ale taky. Jakmile je rusák v Užgorodu, je na našich hranicích. Nikdo přece nemůže bejt naivní a myslet si, ze kunda děla rozdíl mezi SR a ČR 

nedělá, na mapě to maj popsaný jako "bylo nám ukradeno".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Ajaj napsal:

My přece ale taky. Jakmile je rusák v Užgorodu, je na našich hranicích. Nikdo přece nemůže bejt naivní a myslet si, ze kunda děla rozdíl mezi SR a ČR 

Co na to říct...už by tam měly být všechny tři tanky i obě letadla (zoufalá nadsázka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Maro napsal:

Ale za tohle si můžeme sami. Celou dobu se tvarime, jak se nám sahá na naše práva a svobody, kdykoliv se otevře téma federalizace, společně zahraniční a měnové politiky nebo evropské armády, brecime, jak chceme být suverénní. No a tady to máme... když nenecháme EU žádný prostor, no tak pak řeší brcka, nic víc jsme ji nedovolili. No a teď zjistíme, že nemáme žádnou koordinovanou armádu, že se spoléháme na NATO a že každé zásadní rozhodnutí nám zahajzluje Maďar, Polák nebo Němec... Mít kontrolní mechanismy je zásadní a důležité, mít systém, který zabrání diktátu většiny taky. Ale v určitý moment je důležité, aby EK měla možnost prasknout do stolu a vyhlásit (a byť třeba na omezenou dobu) to, po čem tady většina teď volá. Prostě na 90 dní a vyřadit že SWIFTu a pak o tom klidně jednejme a hledejme konsensus. Mít možnost poslat evropskou armádu k hranicím a dát jasné najevo, že to buď ukončí, nebo se bude něco dit. Poslat Ukrajině veškerou možnou techniku a není třeba, aby tam byl jediný náš voják, je třeba mít ale nějaké v pohotovosti poblíž (což se dělá blbě, když jsme předtím zahajzlovali každý pokus o jejich vytvoření)

Žijeme ve světě, kdy několik zemí má dostatečný arzenál na to, aby zničily celou planetu. Tento koncept se nazývá MAD a je jakousi zárukou, že na červené tlačítko nikdo nakonec nesáhne, bát se tedy, že vstup vojsk by vyeskaloval ve světový konflikt je myslím zatím více než předčasné, čím více mu ale dovolíme, tím více se to stává pravděpodobné. Ten clovek je psychopat, to ale neznamena, ze neni chladne racionální, naopak, proto je treba zasahnout ho tam, kde to nejvic boli a to nikdy nebudou lidi.

EU je Německo. Slyšel jsi o Merkelove, Schroederovi a Nord stream 1 a 2? Vzdyt je to Nemecko kdo je zavisle na ruskem plynu a green deal byl postaven na ruskem plynu. Resp. plynove elektrarny jsou hlavni zalozni zdroj pro vetrniky a skunecniky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Jarett napsal:

Německo má geniální historickou schopnost se přidat na špatnou stranu ... fuj !

Follow the money - Siemens, BMW, Mercedes, VW , ti všichni mají v Rusku fabriky a těžce zainvestováno. Na Ukrajinu sere pes, teď půjde všem o to, najít s Putinem nějaký modus vivendi, aby se Rusko drželo v rozumných (z hlediska západní Evropy) mezích. Což ovšem měli udělat už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Putin ma sen,VELKA RUS a pracuje na tom,Krym,Ukrajina,atd..čas mu ubuda,musi sa poponahlat a potom sa vyhlasit za Cára,žiadny Sojuz nerušimyj,respublik svabodnyj..je kruty sposob ako to robi,ten teáter,velkolepost,pred divakmi NATO,EU,SVET..Mohol to urobit v tichosti,tieni novičeka,zvrhnut vládu.NIE on ich chce verejne pranierovat bičovat zhanobit...Vedie konvenčnu vojnu,nepoužil Sarin,soman,tabun či VX.Nemyslim si že nam hrozi vojna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, ewolucionar napsal:

Putin ma sen,VELKA RUS a pracuje na tom,Krym,Ukrajina,atd..čas mu ubuda,musi sa poponahlat a potom sa vyhlasit za Cára,žiadny Sojuz nerušimyj,respublik svabodnyj..je kruty sposob ako to robi,ten teáter,velkolepost,pred divakmi NATO,EU,SVET..Mohol to urobit v tichosti,tieni novičeka,zvrhnut vládu.NIE on ich chce verejne pranierovat bičovat zhanobit...Vedie konvenčnu vojnu,nepoužil Sarin,soman,tabun či VX.Nemyslim si že nam hrozi vojna.

No, ak do velkej rusi zahrna pobaltie, nehrozi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

My přece ale taky. Jakmile je rusák v Užgorodu, je na našich hranicích. Nikdo přece nemůže bejt naivní a myslet si, ze kunda děla rozdíl mezi SR a ČR 

Suhlasim.

Dovolim si pripomenut, ktore dve krajiny oznacil rusak za nepriatelske...

Tak mi to vychadza, ze SR len prejde, a pojde si po tie hodinky, co sa im v 45 nezmestili do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim.
Dovolim si pripomenut, ktore dve krajiny oznacil rusak za nepriatelske...
Tak mi to vychadza, ze SR len prejde, a pojde si po tie hodinky, co sa im v 45 nezmestili do auta.
On se ovšem nebude srát s hotovými výrobky a odveze si rovnou několik vagónů s linkami a materiálem na jejich výrobu (parabola)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem nikdy neměl rád rusáky a ukrajince protože invaze 1968 se nezapomíná, tak teď musím před UA hluboce smeknout. V předem prohrané válce se z toho neposrali a ruskýmu zmrdovi se postavili i když bylo předem jasné, že v tom zůstanou sami a nějaké uvalené sankce jim nepomůžou.

Měli bysme jsi z nich vzít příklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vojta1 napsal:

Ja vubec nechapu tu drzost nejakych lidi, ze obhajuji RU. Taly nechapu, ze maji potrebu kritizovat, ze tu projede konvoj US armady, vzdyt to jsou kurva vojaci Nato. Ja tedy neverim, ze by Rusko zautocilo na jakykoliv clensky stat, ale budou skodit co to pujde.. 

Ono Vojto, jde o to, že v určitých chvílích  nějak zachováš a s tím pak do konce toho života žiješ.  A je úplně jedno, jestli  kluk z Ukrajiny to tady zabalí a odjede jako dobrovolník na frontu, ty pošleš někam spoustu peněz nebo někdo píčuje jak chorá vrana (krásné slovenské úsloví.)  Každý si to potom stejně  odžije sám. A když  někdo chybu u sebe nevidí, je myslím marné ho o tom přesvědčovat.  On toho kokota v zrcadle neuvidí, on tam uvidí prince. 

Já si taky začínám myslet, že ten zmrd dobije Ukrajinu a dál se nepustí, protože ho to bude spoustu sil a ty zbývající bude potřebovat na okupaci. Seru na to, jak se k tomu staví západní politici a část obyvatel v nich. Já jsem si zatím pro sebe udělal takový závěr, že Ukrajinci padají za mír v Evropě.  Kdyby to rychle složili, tak ten zmrdí mužik IMHO napadne další země ve svém vlivu. 

Takže já jako Roman tuhle z východních Čech v sobě hledám formu, jak  to Ukrajincům za sebe a svoje blízké vrátím. Bohužel těch příležitostí je už teď dost.  A zase si tohle rozhodnutí do konce odžiju sám. Jen sobě přeju, abych v zrcadle kokota neviděl.  Věřím si natolik, že neuvidím. Prince ale taky ne 😀

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Roman I. napsal:

Ono Vojto, jde o to, že v určitých chvílích  nějak zachováš a s tím pak do konce toho života žiješ.  A je úplně jedno, jestli  kluk z Ukrajiny to tady zabalí a odjede jako dobrovolník na frontu, ty pošleš někam spoustu peněz nebo někdo píčuje jak chorá vrana (krásné slovenské úsloví.)  Každý si to potom stejně  odžije sám. A když  někdo chybu u sebe nevidí, je myslím marné ho o tom přesvědčovat.  On toho kokota v zrcadle neuvidí, on tam uvidí prince. 

Já si taky začínám myslet, že ten zmrd dobije Ukrajinu a dál se nepustí, protože ho to bude spoustu sil a ty zbývající bude potřebovat na okupaci. Seru na to, jak se k tomu staví západní politici a část obyvatel v nich. Já jsem si zatím pro sebe udělal takový závěr, že Ukrajinci padají za mír v Evropě.  Kdyby to rychle složili, tak ten zmrdí mužik IMHO napadne další země ve svém vlivu. 

Takže já jako Roman tuhle z východních Čech v sobě hledám formu, jak  to Ukrajincům za sebe a svoje blízké vrátím. Bohužel těch příležitostí je už teď dost.  A zase si tohle rozhodnutí do konce odžiju sám. Jen sobě přeju, abych v zrcadle kokota neviděl.  Věřím si natolik, že neuvidím. Prince ale taky ne 😀

 

Jo to já beru, nemám důvod si myslet, že někoho přesvědčím. Ale beze mě. Nechci se s těma lidma kamarádit, pracovat s nima, zaměstnávat je ani pro ně pracovat. Platí to pro rasismus a obhajobu těchto věcí. Vzhledem k historii mé rodiny je to stejný jako kdyby mi někdo obhajoval Hitlera. S různými názory jsem naopak v pohodě, jsou tam ale hranice. Stejně jako nebudu stát v metru a koukat na to jak někdo napadne z ničeho holku nebo někoho slabšího. Větsina lidí se kouká jinak a to mě sere, ale s tím nic neudělám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 6 minutami

Chtělo by to US prezidenta typu Carter nebo Reagana, v Anglii Thatcherovou a ti by to Putinovi vysvětlili stručně a jasně - vypadni z Ukrajiny nebo uvidíš ten tanec.A je nám úplně jedno jestli při tom zařveme taky. Ale dnešní šašci v US a EU řeší LGBT, plastový brčka a elektroauta. Putin je teď na koni, protože ví, že západ je slabej jako čajíček.. Ruskej medvěd by potřeboval dostat pořádně po čenichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme totiz vsichni zpohodlnely parchanti.

Jasne ze ne SWIFT, zasahlo by to vsechny. Jasne ze Nemecko, mame nalito do ruskejch tovaren, nemluve o dopadu na domaci automotive. Jenze vazne je to tak, ze ty firmy uz ted zkomiraj a tim padem je treba je chranit?

Jsme zvykly delat si co chcem, nakupovat si co chcem. Objednat si zradlo 24/7 a stravit na tom notne casu, protoze nabidka je zahlcujici. Vozit si prdele v aute prakticky z ulice do ulice. Ale obetovat neco z vlastnich standardu a pohodli na ukor vetsiho dobra (ne Ukrajiny, ale spis prevence cehokoliv dalsiho), to neee.

A neukazuju prstem, samozrejme v podobnym stylu ziju, do vetsi ci mensi miry my vsichni. Ale malokdo jsme opravdu ochotni z toho slevit. V podstate by se dalo rict, valku na nas. Mantrou dneska je GREEN, pritom by stacilo MIN, min zbozi, sluzeb, vseho.

Fnukame, ze sankce jsou slaby. Jenze pokud prijmem premisu, ze o nich rozhodli nama voleny zastupci, tak co to rika o nas, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Roman I. napsal:

Já si taky začínám myslet, že ten zmrd dobije Ukrajinu a dál se nepustí, protože ho to bude spoustu sil a ty zbývající bude potřebovat na okupaci. Seru na to, jak se k tomu staví západní politici a část obyvatel v nich. Já jsem si zatím pro sebe udělal takový závěr, že Ukrajinci padají za mír v Evropě.  Kdyby to rychle složili, tak ten zmrdí mužik IMHO napadne další země ve svém vlivu. 

... to už tu jednou bylo (možná víckrát).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...