Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Foundryman napsal:

Město Sumy přešlo s celou parádou k Rusům, městská rada plně spolupracuje s představiteli ruské armády. Píšu to furt – levobřežní Ukrajina spřátelenou brannou moc přivítá a na pravobřežní Ukrajinu se Putin vykašle, tam by zabředl do problémů.

zdroj? Nikde to nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Gustaf napsal:

Bohužel není.... Ted se řeší jak to tam dostat, když mají uzavrenej vzdusnej prostor...

Dnes k tomu říkala Černochová, že byli domluvení, že si dopravu zajistí Ukrajina. Navýšili tu dodávku teď a snaží se to tam dostat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, ohrenstein napsal:

To je sarkasmus, že jo

Není to sarkasmus. Já vím, že je to průšvih, ale musíme si taky uvědomit, že takový věci se nepřevážejí jak rajčata. A byla tam jasná dohoda, kdo co má zajistit. Je to blbá situace, ale já bych si netroufl soudit naše za to, že to nedopravili (to totiž dělat neměli). Vůbec nevím, jakýmu režimu taková přeprava podléhá a co to obnáší. Nechápu, proč to ukrajinská strana nevyzvedla, dokud měla možnost. A to jsem jednoznačně pro veškerou pomoc a nejraději bych byl, aby se jim tam nalifrovalo co jde, tzn. zbraně, benzín, lékařské potřeby a vůbec pořádný vybavení, ale tohle prostě podělali sami ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, dohoda asi byla nastavena jinak. Proc si pro to neprijeli/nemohli prijet je otazka. Kazdopadne zpusob jakym to Cernochova prezentovala byl dost nevhodny. Stat to odvezt umi, minimalne na hranice s Ukrajinou. Dal uz to je slozitejsi, aby to dorazilo kam ma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mě ve vývoji posledních dní nic až tak nepřekvapilo. Tohle ale ano... a taky mě to přiserně nadzvedlo. Sorry, jestli se to tu už řešilo, nestihám to tu čist....

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/adam-b-bartos-narodni-demokracie-ukrajina-rusko.A220225_125339_domaci_knn?zdroj=vybava_recombee

Edit: ten kokot to napsal před invazí... aspoň to ho nepatrně omlouvá.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, martar napsal:

Zatím mě ve vývoji posledních dní nic až tak nepřekvapilo. Tohle ale ano... a taky mě to přiserně nadzvedlo. Sorry, jestli se to tu už řešilo, nestihám to tu čist....

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/adam-b-bartos-narodni-demokracie-ukrajina-rusko.A220225_125339_domaci_knn?zdroj=vybava_recombee

To bych blil. Kretén, za koho mluví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, martar napsal:

Zatím mě ve vývoji posledních dní nic až tak nepřekvapilo. Tohle ale ano... a taky mě to přiserně nadzvedlo. Sorry, jestli se to tu už řešilo, nestihám to tu čist....

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/adam-b-bartos-narodni-demokracie-ukrajina-rusko.A220225_125339_domaci_knn?zdroj=vybava_recombee

Edit: ten kokot to napsal před invazí... aspoň to ho nepatrně omlouvá.

Normální pič.s  !  Ať si tam táhne, když je má tak rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, klobadysek napsal:

Jedna dobrá zpráva aspoň u nás: dezinformační weby

Prijde Ti zavedeni cenzury, navic podle me nezakonne, jako dobra zprava?

Nebudu hajit, co ty weby pisou, ani to nevim, ale samozvana blokace ze strany CZ.NICu na zadost predsedy vlady? Ohrozeni narodni bezpecnosti? WTF?

At to naridi soud - a ten na to mel léta - a ani neřeknu popel, ale tohle do budoucna smrdi. Priste zakazou psat jiny nazory na covid, ockovani, green deal atd. Ted jsme presne jak ti rusaci. 😞

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...