Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Ajaj napsal:

SWIFT - jo docela prdel, čím více o tom čtu. Tohle fakt není o tom, že jako plyn/ropa bude dražší ale jako dostaneš/nedostaneš. Kdo v západní Evropě má koule to vysvětlit svým voličům ať se jdou třeba pást, protože někde ve východním cípu Evropy bojujeme o demokracii???? Vysvětli to amíkovi, frantíkovi, němci atd

Přesně jak píšu výše... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a strašně mě sere, že jsem na Ukrajině žil a potkal tam plno skvělej lidí. Přesně stylem - čím méně mám, tím více mám srdce na dlani. A už tenkrát jsem říkal to není dobrý - východ země plný rusu a na západě Ukrajinci co je nesnáší. A to je už nějakých 17 let…..

ZKURVENEJ PUTIN!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, African napsal:

Vždyť to je tisíce km daleko a úplně jiná mentalita lidí. Vem si kdyby válčili v Jižní Americe, zajímalo by tě to stejně tak jako když se to děje padesát km od našich hranic?

V Jižní Americe asi ne, ale kdyby třeba Čína zabírala Tchajwan, zajíímalo by mě to dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Ajaj napsal:

a strašně mě sere, že jsem na Ukrajině žil a potkal tam plno skvělej lidí. Přesně stylem - čím méně mám, tím více mám srdce na dlani. A už tenkrát jsem říkal to není dobrý - východ země plný rusu a na západě Ukrajinci co je nesnáší. A to je už nějakých 17 let…..

ZKURVENEJ PUTIN!

Hele mám to stejně, dělníci Ukrajinci, co nám stavěli dům a vlastně tady staví pro developera i další okolních domy jsou báječní lidé. Bereme je skoro jako rodinu. Není problém s nima mluvit o čemkoliv, pozvou nás na jídlo, na pití...rozdali by se. Doma mají těžký život, ale nemenili by. Stejně tak mi je pozveme na grilování, na pivo na pokec...

Doma mají rodiny, malé děti. Je mi smutno....

Zmrd Putin

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, busdriver napsal:

Tak si zejtra rano preskrtni na spz znak eu, at jim to natres. Jak by asi u nas ted dopadlo referendum o vystoupeni z EU?

Žádný tam nemám, a referenda myslím že se u nás vůbec nemůžou brát vážně, asi každý víme proč. Ale každopádně bych asi hlasoval za vystoupení, ačkoliv by mě to stálo strašně moc....asi bych si musel hledat i jinou živnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nečekal, že budu takto uvažovat. Vybíral jsem, komu poslat příspěvek.  Humanitární pomoc je pro ty, kteří trpí důsledky. Takže to nepostihne pachatele. Našel jsem na Darujme.cz projekt Paměť národa, která podporuje ukrajinskou neziskovku Come back alive  , https://www.postbellum.cz/2022/02/vyhlasujeme-sbirku-na-pomoc-ukrajine/ Ta kupuje obráncům nejen zdravotnický materiál, ale také neprůstřelné vesty nebo přístroje pro noční vidění, drony. A tak živím malou naději, že těch pár korun buď nějaké ruské střele znemožní zasáhnout ukrajinského kluka naplno nebo  termokamera prosvětlí okupanta a ten kluk ho pošle tomu malýmu zmrdovi v pytli jako dáreček. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Gustaf napsal:

Hele mám to stejně, dělníci Ukrajinci, co nám stavěli dům a vlastně tady staví pro developera i další okolních domy jsou báječní lidé. Bereme je skoro jako rodinu. Není problém s nima mluvit o čemkoliv, pozvou nás na jídlo, na pití...rozdali by se. Doma mají těžký život, ale nemenili by. Stejně tak mi je pozveme na grilování, na pivo na pokec...

Je mi smutno....

Zmrd Putin

Ani mi nemluv. Nemůžeme sehnat svářeče a nedávno se nám ozvali 2 kluci z ukrajiny. Jsou špičkoví skromní a fakt radost zaměstnat. Jednomu se mi i podařilo vybavit vízum a povolení ale zůstal trčet na Ukrajině. Povolali ho a čeká teď kdy na ně vletí Rusové. Druhej už je v Čr a jen sleduje zprávy kolik jim povraždili lidi ve městě kde má rodiče.... 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Ajaj napsal:

a strašně mě sere, že jsem na Ukrajině žil a potkal tam plno skvělej lidí. Přesně stylem - čím méně mám, tím více mám srdce na dlani. A už tenkrát jsem říkal to není dobrý - východ země plný rusu a na západě Ukrajinci co je nesnáší. A to je už nějakých 17 let…..

ZKURVENEJ PUTIN!

Ale vždyť normální Rusové jsou úplně stejní, velice příjemní a pohostinní lidé. To je právě ten problém Ukrajiny, na který tu už dlouho poukazuju - východ je ruský, západ byl dlouho polský, částečně pak rakousko-uherský. Dněpr byla hranice, na které se furt válčilo. Napřed car a pak bolševici to nějak zglajchšaltovali, ale pak to zase vyvřelo. A aby nedošlo k omylu - na východě nejsou rusky mluvící Ukrajinci, na východě žijí prostě odjakživa Rusové (nebo tedy od konce 17. století, předtím tam byli Tataři).  A za Rusy se i považují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Žádný tam nemám, a referenda myslím že se u nás vůbec nemůžou brát vážně, asi každý víme proč. Ale každopádně bych asi hlasoval za vystoupení, ačkoliv by mě to stálo strašně moc....asi bych si musel hledat i jinou živnost.

Proč nejde brát referenda u nás vážně? A co myslíš že by bylo lepší když bychom vystoupili z EU?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

Žádný tam nemám, a referenda myslím že se u nás vůbec nemůžou brát vážně, asi každý víme proč. Ale každopádně bych asi hlasoval za vystoupení, ačkoliv by mě to stálo strašně moc....asi bych si musel hledat i jinou živnost.

Takze 75 let bez valky, svoboda projevu, jezdeni na tvoje kopecky s obcankou v kapse Ti bylo do ted malo? A i ted, kdyz Putin zautoci ns ukrajinu, ktera neni v eu a v nato, tak Ty bys vystupoval? Slusny... Tak pozdravuj Tomia no.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, exBURN napsal:

Ani mi nemluv. Nemůžeme sehnat svářeče a nedávno se nám ozvali 2 kluci z ukrajiny. Jsou špičkový skromní a fakt radost zaměstnat. Jednomu se mi i podařilo vybavit vízum a povolení ale zůstal trčet na Ukrajině. Povolali ho a čeká teď kdy na ně vletí Rusové. Druhej už je v Čr a jen sleduje zprávy kolik jim povraždili lidi ve městě kde má rodiče.... 

Naše super švadlena trčí i s 2 dětmi v Žitomiru. Už jsem jí psal, ať se nějak dostane na SK hranice, že si tam pro ni dojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, busdriver napsal:

Takze 75 let bez valky, svoboda projevu, jezdeni na tvoje kopecky s obcankou v kapse Ti bylo do ted malo? A i ted, kdyz Putin zautoci ns ukrajinu, ktera neni v eu a v nato, tak Ty bys vystupoval? Slusny... Tak pozdravuj Tomia no.. 

S tou svobodou projevu je to teda dost vachrlatý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Foundryman napsal:

S tou svobodou projevu je to teda dost vachrlatý...

Můžeš elaborovat? Na netu si můžeš psát že Merkelová je píča, Zeman je sráč a EU jsou zkurvený mamrdi a nic se ti nestane ne? Nebo myslíš nějaké ty názory na rasu a náboženství že nemůžeš ventilovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...