Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, Exiztence napsal:

Můžeš elaborovat? Na netu si můžeš psát že Merkelová je píča, Zeman je sráč a EU jsou zkurvený mamrdi a nic se ti nestane ne? Nebo myslíš nějaké ty názory na rasu a náboženství že nemůžeš ventilovat?

Konkrétně teď myslím odpojování webů. Plus verbální trestné činy. Svoboda slova buď je, nebo není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

nedělej si velký iluze. Já už u nich nějaký pátek dělám. A jestli se něco dá označit slovem businesman, tak to fuckt není vlk z wallstreetu ale malej číňan

proto taky na nějakou koalici rusko/Čína nevěřím….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Foundryman napsal:

Konkrétně teď myslím odpojování webů. Plus verbální trestné činy. Svoboda slova buď je, nebo není.

Kravina. Svoboda slova fakt není, že si každej může vyblít co ho napadne - ala dáme prostor na vyváženou diskuzi - co pane žid říkáte na holocaust? Dobře, děkujeme a teď má 5 minut na vyjádření pan áda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Exiztence napsal:

Proč nejde brát referenda u nás vážně? A co myslíš že by bylo lepší když bychom vystoupili z EU?

Nerad bych se někoho dotknul, ale mám tak nějak na všechno takový svůj osobní názor, hlavně na lidi :D EU je na dlouhé povídání u pivka, začalo to pěkně a úplně se to zvrhlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, busdriver napsal:

Takze 75 let bez valky, svoboda projevu, jezdeni na tvoje kopecky s obcankou v kapse Ti bylo do ted malo? A i ted, kdyz Putin zautoci ns ukrajinu, ktera neni v eu a v nato, tak Ty bys vystupoval? Slusny... Tak pozdravuj Tomia no.. 

75 let bez valky nemá s EU vůbec nic společnýho. Co se svobody projevu týká, tak ta zatím de jure platí, ale de facto už to tak slavný není. Cestování na občanku je prima, ale taky bych vliv EU nepřeceňoval, to by se dalo klíďo píďo řešit bilaterálníma dohodama mezi jednotlivýma státama. .... A když Putin zaútočí na Ukrajinu, která není v EU, tak EU, která orálně Ukrajinu X let podporuje, udělá co? Zaujme přísnou pozici, nasvítí eifelovku žlutomodře, rozhořčí se a na úrovni jednotlivých států udělá tohle: Německo pošle 5.000 přileb, Itálie je němá a hluchá, Francie volá do chluchého sluchátka, Polsko nakupuje tanky, Maďarsko útok odsoudí, ale má ty dohody na plyn, tak úplně neví, jak se má šklebit. .... Takže FCK UK, pomožte si sami. Kdo doběhne na hranice, tak dostane lůžko v tělocvičně. ... Tak to sry, EU je fakt neotřesitelná záruka čehokoliv. :D A to se ani nebavím o energetice, mobilitě, vztahu k Izraeli, dotacích, projektu Galileo apod. EU je marná a prohnilá odspodu až nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, KurtCz napsal:

75 let bez valky nemá s EU vůbec nic společnýho. Co se svobody projevu týká, tak ta zatím de jure platí, ale de facto už to tak slavný není. Cestování na občanku je prima, ale taky bych vliv EU nepřeceňoval, to by se dalo klíďo píďo řešit bilaterálníma dohodama mezi jednotlivýma státama. .... A když Putin zaútočí na Ukrajinu, která není v EU, tak EU, která orálně Ukrajinu X let podporuje, udělá co? Zaujme přísnou pozici, nasvítí eifelovku žlutomodře, rozhořčí se a na úrovni jednotlivých států udělá tohle: Německo pošle 5.000 přileb, Itálie je němá a hluchá, Francie volá do chluchého sluchátka, Polsko nakupuje tanky, Maďarsko útok odsoudí, ale má ty dohody na plyn, tak úplně neví, jak se má šklebit. .... Takže FCK UK, pomožte si sami. Kdo doběhne na hranice, tak dostane lůžko v tělocvičně. ... Tak to sry, EU je fakt neotřesitelná záruka čehokoliv. :D A to se ani nebavím o energetice, mobilitě, vztahu k Izraeli, dotacích, projektu Galileo apod. EU je marná a prohnilá odspodu až nahoru.

Jojo ty bilaterální dohody už má ta velká ekonomika Británie vyřešené spolu cestování na občanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina. Svoboda slova fakt není, že si každej může vyblít co ho napadne - ala dáme prostor na vyváženou diskuzi - co pane žid říkáte na holocaust? Dobře, děkujeme a teď má 5 minut na vyjádření pan áda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, busdriver napsal:

Takze 75 let bez valky, svoboda projevu, jezdeni na tvoje kopecky s obcankou v kapse Ti bylo do ted malo? A i ted, kdyz Putin zautoci ns ukrajinu, ktera neni v eu a v nato, tak Ty bys vystupoval? Slusny... Tak pozdravuj Tomia no.. 

No ale válku tady máš a nemusela být!! ....na kopečky jsem jezdil i když jsme v EU nebyli, jen jsem musel přenokousnout nějakou tu buzeraci od trapně povýšených států, ale naštěstí jich bylo málo...co tu máme dál? Jo se svobodou projevu naše rodina nikdy neměla problém, proto jsme emigrovali a Tomio s klidným srdcem mě určitě nechává daleko víc v klidu než tebe 😂 Ještě něco? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Gustaf napsal:

Manželku plně chápu....

Taky, jenže oni nemaj moc na výběr 😞 úplně mi je z toho úzko - kluk co chtěl u nás jen svařovat a vydělat si pro rodinu hezký peníze a měsíc na to čeká jestli to vůbec přežije 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám kluci nevím.

Ruský hodinky mám jenom jedny. Nejsem rusofil a s ruskou invazí nesouhlasím. Ale ty hodinky za nic nemůžou.

To bysme také mohli zakázat vařit boršč a pirožky.

Z historického hlediska by se mohly zakázat i německé a japonské hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...