Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, Jerryl napsal:

Já vám kluci nevím.

Ruský hodinky mám jenom jedny. Nejsem rusofil a s ruskou invazí nesouhlasím. Ale ty hodinky za nic nemůžou.

To bysme také mohli zakázat vařit boršč a pirožky.

Z historického hlediska by se mohly zakázat i německé a japonské hodinky.

Co hodinky... Ale ze bych demonstrativne opustil JetBrains?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Exiztence napsal:

Jojo ty bilaterální dohody už má ta velká ekonomika Británie vyřešené spolu cestování na občanku.

Samozřejmě, že nemá. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Poku se EU cítí jako zhrzená milenka, tak to asi nepůjde. Otázka je, kdo ve finále ostrouhá. Nemám pocit, že by v poslední době EU tahala v čemkoliv za delší konec provazu. Ať se to týká ekonomiky, vědy, mezinárodního vlivu, financí, vojenský síly ... nic z toho EU reálně nemá. Británie si jde svojí cestou, možná špatnou, možná dobrou. Ale je to na volbě občanů, která nějak dopadla, to je holt riziko volby. ... Taky pamatuju referendum o ústavě EU, který nedopadlo a opakovalo se, až dopadlo. ... Ale v pohodě, taky se třeba dočkáme volby jestli je Putin jenom Car ... nebo Car všech Carů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase sedim u televize, koukám ČT24, je mi z toho smutno a chlastám. Tak snad bude @Bert ráno milosrdný, když tu pak zas někoho pošlu do prdele.

jinak dneska jsem se pohádal se ženou. Řekl jsem jí, že když to přijde sem, tak ji dám všechny prachy a hodinky co mám a pojede s malou do Portugalska a z tama do US/Austrálie, prostě kam to v tu chvíli půjde... A já, že tu zůstanu. No nelíbí se jí to, ale takhle to prostě bude.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mame vysvetleni, proc putin zautocil: 

Putinův útok je manévr, jak odvrátit pozornost od klimatické krize

https://echo24.cz/a/SFKbp/eurokomisar-sokuje-putinuv-utok-je-manevr-jak-odvratit-pozornost-od-klimaticke-krize

Zasmal bych se, ale vypadlo to z huby mistopredsedy EK... co pak lze od EU cekat? 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Jerryl napsal:

Já vám kluci nevím.

Ruský hodinky mám jenom jedny. Nejsem rusofil a s ruskou invazí nesouhlasím. Ale ty hodinky za nic nemůžou.

To bysme také mohli zakázat vařit boršč a pirožky.

Z historického hlediska by se mohly zakázat i německé a japonské hodinky.

Naprostej souhlas. Co s tim maj ty hodinky co spolecnyho? A nejen Nemci a Japonci. Ale az cinanec vleze na tajwan tak jako demonstrativne znicime vse kolem nas s napisem made in China? Jako ze vitej stredoveku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, KurtCz napsal:

Samozřejmě, že nemá. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Poku se EU cítí jako zhrzená milenka, tak to asi nepůjde. Otázka je, kdo ve finále ostrouhá. Nemám pocit, že by v poslední době EU tahala v čemkoliv za delší konec provazu. Ať se to týká ekonomiky, vědy, mezinárodního vlivu, financí, vojenský síly ... nic z toho EU reálně nemá. Británie si jde svojí cestou, možná špatnou, možná dobrou. Ale je to na volbě občanů, která nějak dopadla, to je holt riziko volby. ... Taky pamatuju referendum o ústavě EU, který nedopadlo a opakovalo se, až dopadlo. ... Ale v pohodě, taky se třeba dočkáme volby jestli je Putin jenom Car ... nebo Car všech Carů.

 

Takže myslíš že EU měla nechat UK všechny výhody po vystoupení, jakože no responsibility all benefits? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Lucky Lucaso napsal:

To mi prijde hodne kratkozrake...

 

Jo to máš pravdu, ale na pomoc v armádě už nemám. Neuběhnu 10 metrů. Ale zase bych jim vyžral proviantní sklad kdybych tam byl nasazenej jako agent. Ale to nic nezmění na mých názorech k rusákovi a bolševikovi 🧐

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, African napsal:

No ale válku tady máš a nemusela být!! ....na kopečky jsem jezdil i když jsme v EU nebyli, jen jsem musel přenokousnout nějakou tu buzeraci od trapně povýšených států, ale naštěstí jich bylo málo...co tu máme dál? Jo se svobodou projevu naše rodina nikdy neměla problém, proto jsme emigrovali a Tomio s klidným srdcem mě určitě nechává daleko víc v klidu než tebe 😂 Ještě něco? :cheers:

Nic. Bohate staci. Diky a peknej vecer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, neblbněte. Chápu tu frustraci, ale tohle je stejně chytrý jako obrazoborectví nebo pálení knih. Zkuste si představit, že to tady čte někdo od Dněpru - čeká co Západ, a ten demonstrativně rozbíjí vintage hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...