Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, petr_cha napsal:

Kvuli tomu a tomu ostrovu jsem se dneska zhadal do krve se zenou. Ma strach, ze bych pripadne udelal totez. A muzu se ji divit? Nemuzu. A udelal bych to? Nevim. Doufam ze jo a nemam z toho radost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Jdi s tema svejma kecama vis kam. Moje svagrova je z Ukrajiny. Jeste pred dva mesici byla pro vetsinu spina z vychodu co bere mistnim praci. A najednou je tu horda super hrdinu co se bijou za ukrajinu? Ma tam celou rodinu, mamu,tatu, dve sestry ktery maj maly deti...strach, hysterie a total kolaps co se obyc zivota tyce. Fakt si myslis, ze rozbiti 50 let starejch hodinek je nejaka podpora? Jako sorry,ale jdete do prdele!!! 

Chlapce, meles tu sracky az to smrdi. Jebe ti? Akymi kecami? Dal som tam smajlik na to ako niekto rozjebal vlastne hodinky kladivom. A ty mas z toho jasno ze tu horda bije za ukrajinu, a tvoja svagrova tam ma celu rodinu a vsetci su blazni len ty si lietadlo? Spamataj sa, evidentne ti preskocilo. A do prdele chod sam, stastnu cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, eskimak napsal:

Chlapce, meles tu sracky az to smrdi. Jebe ti? Akymi kecami? Dal som tam smajlik na to ako niekto rozjebal vlastne hodinky kladivom. A ty mas z toho jasno ze tu horda bije za ukrajinu, a tvoja svagrova tam ma celu rodinu a vsetci su blazni len ty si lietadlo? Spamataj sa, evidentne ti preskocilo. A do prdele chod sam, stastnu cestu.

Aha. Tak ja tu melu sracky. Tak jo no. Smajlik na to. Ne NATO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:
před 7 minutami, Lucky Lucaso napsal:
Myslim, ze ani jedno z toho co píšeš tem obycejnym lidem na UK nepomůže. Bohužel
 

Chapu te, vsem tecou nervy, kazdej se s tim vyporadava po svem, ale nikdo to prece nemysli zle.

To že rozbije staré hodinky Rusku neušodí, to ALE že od teď nekoupí, nepodpoří nic, z čeho by měl  ten skurvený režím profit ale může pomoct kurevsky. Vymažme ruský hodinky, proč ne, tak jak vše Ruského z našich životů!

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, exBURN napsal:

To že rozbije staré hodinky Rusku neušodí, to ALE že od teď nekoupí, nepodpoří nic, z čeho by měl  ten skurvený režím profit ale může pomoct kurevsky. Vymažme ruský hodinky, proč ne, tak jak vše Ruského z našich životů!

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, exBURN napsal:

To že rozbije staré hodinky Rusku neušodí, to ALE že od teď nekoupí, nepodpoří nic, z čeho bym ten skurvený režím profit ale může pomoct kurevsky. Vymažme ruský hodinky, proč ne, tak jak vše Ruského z našich životů!

I plyn a ropu? Nám dneska volali vyplašení zákazníci z Německa, jestli jsme schopni dál dodávat - bereme lamely z Běloruska, jsou k mání jen tam nebo v Rusku (jsou březové). Mám zavřít krám a poslat lidi (i Ukrajince) do pryč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Lucky Lucaso napsal:

Uz jsem to tu jednou psal. Zavri se do  spacáku a vychladni. Otevru chronomag a vsude eskimak. Čo ty si zač kokotko?

Tesi ma kokotko, ja som Eskimak.

Vidis, ja otvorim chronomag, a zrazu vsade nejaky uchyl. Internetovy hrdina. Tazka doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Foundryman napsal:

I plyn a ropu? Nám dneska volali vyplašení zákazníci z Německa, jestli jsme schopni dál dodávat - bereme lamely z Běloruska, jsou k mání jen tam nebo v Rusku (jsou březové). Mám zavřít krám a poslat lidi (i Ukrajince) do pryč?

A co jiného? Budeme couvat až po Berlín protože ropa a plyn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...