Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Bert uzavřel téma

Přátelé, potřeboval jsem tuto horempádem uhánějící diskuzi v klidu dočíst. A snad i trochu přibrzdit. Proto tento krátký LOCK. Původně jsem si myslel, že nikdy nebudu muset do ŽUMPY zasahovat. Bohužel, stejně jako nyní zalezlý ruský šváb Miloš Zeman, musím i já mírně pozměnit své plány.

@Foundryman byl několikrát v SZ i v rámci napomínání v různých tématech upozorňován na nutnost zvážit svou úroveň a způsob vystupování na Chronomagu. Nepovedlo se mu to. Je tedy první obětí hybridní války. Trvalý BAN.

@odjinud jdi se svým hyperpacifismem do prdele. Proti puškám nemá cenu jít s mávátky. Stejně tak, jako je potřeba proti zjevným dezinformacím bojovat jejich cenzurou. Můj principielní postoj prot antivaxerům jsi tady zažil, tak se rychle pouč.

@Lucky Lucaso chápu problémy, které máš v širší rodině. Prosím, než se Tvá psychika dostane do lepší kondice, nepřispívej na Chronomag.

@eskimak Nekrm blba. Jinak Tě budu vláčet pod kýlem bez ohledu na to, že Slovensko je suchozemský stát.

UNLOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odemknul téma
před 36 minutami, Bert napsal:

Přátelé, potřeboval jsem tuto horempádem uhánějící diskuzi v klidu dočíst. A snad i trochu přibrzdit. Proto tento krátký LOCK. Původně jsem si myslel, že nikdy nebudu muset do ŽUMPY zasahovat. Bohužel, stejně jako nyní zalezlý ruský šváb Miloš Zeman, musím i já mírně pozměnit své plány.

@Foundryman byl několikrát v SZ i v rámci napomínání v různých tématech upozorňován na nutnost zvážit svou úroveň a způsob vystupování na Chronomagu. Nepovedlo se mu to. Je tedy první obětí hybridní války. Trvalý BAN.

@odjinud jdi se svým hyperpacifismem do prdele. Proti puškám nemá cenu jít s mávátky. Stejně tak, jako je potřeba proti zjevným dezinformacím bojovat jejich cenzurou. Můj principielní postoj prot antivaxerům jsi tady zažil, tak se rychle pouč.

@Lucky Lucaso chápu problémy, které máš v širší rodině. Prosím, než se Tvá psychika dostane do lepší kondice, nepřispívej na Chronomag.

@eskimak Nekrm blba. Jinak Tě budu vláčet pod kýlem bez ohledu na to, že Slovensko je suchozemský stát.

UNLOCK

A abych nezapomněl, dal bych to klidně do vlákna, co mě potěšilo, ale abych nenaštval Berta, že je to třeba politika- za toho prvního oceněného Veleblba MOC děkuju, ty příspěvky od něj se nedají číst ani tady.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Josef01 napsal:

Rusové tam nechtějí dlouho válčit, jen chtějí podepsat papíry a jet domů. Kdyby to mysleli vážně tak jich je tam 10x tolik, tahle je jich tam méně než na posledním cvičení armády.

Jasně, ona je to jen taková sranda že jo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...