Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Bert napsal:

Pár nepřípiš moudrých členů se tady pozastavovala nad symbolickým protestem. Já bych řekl, že tohle taky není špatný ...

 

To se mi líbí. To je opravdový boj. To se majitele opravdu dotklo. Není to pouze pro forma akt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Davidstr napsal:

Ruský plyn a ropa nám chutná. Jsme pokrytci. 
Navrhuji si zjistit, jaký kdo odebírá plyn a benzin a to bojkotovat. To má smysl. To na neodběru Rus pocítí. To je alespoň aktivní boj.  Kluci, fakt to omezením přístupu do sekce ruské hodinky nevytrhneme. Navíc tento pro forma akt neomezuje vás tady diskutující. Omezení jste jen uvalili na přispěvatele a čtenáře sekce o ruských hodinkách. Proto mi to vadí. Vás se to netýká. To není ani formální boj proti okupaci. Navrhuji tedy vypnout vše. Ať se to dotýká všech stejně. A nechat otevřené pouze toto vlákno. 

Pls., jdi do prdele. Je to trapný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu jak si Rus muže myslet ze Ukrajinci budou vyjednávat v Bělorusku, v podstatě na nepřátelském území. 
Ma domněnka je taková, že to moc dobře ví, že do Běloruska nikdo z UA nepojede, ale bude to hrát na to, že on se “snažil” - body pro Ruskou propagandu.
 
Podle me o nic jinyho ani neslo, to je signal jen pro obycejny rusaky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Tibb napsal:

Ukrajina zakládá cizineckou legii - a Francie pouští ukrajinské příslušníky legie domů, s plnou výzbrojí , neumím to vložit - na Nexta tv

Možná to je důsledek toho telefonického hovoru Adolfa s Macronem, který se M opravdu nelíbil. Tak aspoň takto ....

 

 

Snímek obrazovky 2022-02-27 100927.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Davidstr napsal:

To se mi líbí. To je opravdový boj. To se majitele opravdu dotklo. Není to pouze pro forma akt. 

Symboliku chápu, rusákům přeju zmar kamkoliv vlezou. Ale ten barman mohl aspoň vylejt skutečnou flašku místo vody. Sorry, jsem zaměřenej na detail a tohle je zjevný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně zcela plná lahev, ale už předem otevřená, nechybí ani malej panák. To křupnutí plombovýho uzávěru by si určitě v záběru pro tento účel neodpustil. Navíc koupit flašku bez kuličkovýho ventilu je už nemožné, pokud se v tomto pletu, oprav mne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Americkej napsal:

Evidentně zcela plná lahev, ale už předem otevřená, nechybí ani malej panák. To křupnutí plombovýho uzávěru by si určitě v záběru pro tento účel neodpustil. Navíc koupit flašku bez kuličkovýho ventilu je už nemožné, pokud se v tomto pletu, oprav mne. 

Aha. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous poslali Putinovi zpravu. Tedy uz par dnu se resi spekulace, jako ze vlastne jde o jde o akci ze strany profesionalnich, tedy armadnich skupin,  ale jelikoz ty dosud oficialne nic nemuzou, tak to jako podstrkuji Anonymous. Je fakt, ze prunik do systemu vyzaduje nejaky cas, intenzivni monitorovani cile, a dost zdroju (technickych i financnich pokud by melo jit i o adhoc MITM Attack :))  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropská unie zvažuje zákaz ruských letů ve svém vzdušném prostoru, řekl agentuře Reuters představitel EU. Ministři zahraničí budou o plánech jednat dnes odpoledne. Mnoho zemí již přijalo rozhodnutí jednotlivě, ale součástí nového balíčku sankcí by mohlo být i celoevropské opatření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám trošku něčeho pozitivního. Kolega ukrajinec ve čtvrtek ráno vyrazil na úřady zařídit papíry pro svou rodinu. Další zpráva byla v pátek ráno že už se vrací a veze je sem, manželku a dvě děti a prý snad ještě ženu svého kamaráda. Pak se ozýval někde z Maďarska, tak snad dojeli dobře. On v tom autě musel sedět spoustu hodin, ve stresu, v obavě o rodinu. Takže aspoň něco dobrýho. Jeho otec, taky u nás dělá, prý byl ještě ve čtvrtek odpoledne v práci ale v pátek už nepřišel, zprávy zatím žádné, jestli jel taky pro někoho z rodiny nebo nastoupit do armády. Uvidíme zítra, co bude dál. Už prý dostávají povoláváky, ten mladej býval policajt, takže toho asi nevynechají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...