Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 43 minutami, pato31681 napsal:

Nase Migy vraj nie su v najlepsom stave, ze vraj ako ochrana vzdusneho priestoru vzlieta stale jeden a ten isty stroj, avsak bez raketovej vyzbroje, ma len municiu do kanona. Niekde som to cital v poslednych dnoch, ale nespomeniem si kde...

https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/slovensko-stihaci-letectvo-gripen-f-16-mig-29.A220211_141022_vojenstvi_alv

Edit: doplneny link

Mame 11ks migov29, tazko povedat kolko je z toho bojaschopnych.vyzbroj na ne urcite mame, s tym jednym pilotom som to cital, no neverim ze to je az tak tragicke.videl som video z pilotaze a sam pilot v komentoch spominal,ze ich uloha nie je konkurovat modernej technike,ale co najviac zneprijemnit zivot protivnikovy v pripade potreby.tak isto berme aj to,ze ich uloha je startovat aj v pripade civilnych lietadiel,ak napr.neodpovedaju. pisal aj,ze cvicia aj na ciele s raketami,najviac cvicili v polsku. Ak by niekoho zaujimalo video/a, staci zadat kamil "maveb" mig29 do yt.

Tych 14ks f16 som sa zvedavy kedy dodaju.skoda,mohli sme si prenajat Gripeny ako v CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si říkal, že zajdu na střelnici a vyrazil jsem doplnit zásoby střeliva. V krámu mi oznámili, že v sobotu a pondělí jim to tam vzali lidi útokem a vykoupili střelivo do pistolí, SA58 či AR15. Prý se ptali i na neprůstřelné vesty. 🤦🏻‍♂️

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím teď v hospodě na horách se svou pětiletou dcerou a snažím se jí vysvětlit (úměrně jejímu věku), co se tam děje, proč lidé utíkají, jak jim můžeme pomoci, atd  … a jsem z toho nějak naměko, protože stovky tisíc podobných ukrajinských rodin jsou rozdělené - ať už dobrovolně nebo nedobrovolně a matky a otcové v Kyjevě a jinde řeší, co svým dětem říci a co za týden budou jíst …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je toto vobec mozne?

Lukašenko mě určitým způsobem sere víc než Putin. Putin je psychopat odtrženej od reality, ale nemyslím si, že je hloupej. Lukašenko je hloupá Putinova děvka, ten člověk by zasloužil vykoupat v asfaltu, posypat peřím a vláčet ulicema se směšným kloboučkem na hlavě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...