Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 44 minutami, kuncák7 napsal:

Zatím ne, ale už jsou u nás návrhy na přejmenování stanice Ruská a ulice Ruská a Moskevská.

v Ruský ulici jsem vyrostl, chodil do školky v Omské a do školy v Jakutské ulici, to mi přestanou platit vysvědčení 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, pebe napsal:

v Ruský ulici jsem vyrostl, chodil do školky v Omské a do školy v Jakutské ulici, to mi přestanou platit vysvědčení

To skoro znie, akoby si si koledoval o ban :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Válku přikryla informační mlha - na jedné straně vítězí drtivě Ukrajinci a na druhé vítězí drtivě Rusové, ale vzpomeňme na válku v Čečně a bitvu o Grozný: " ... Do 3. ledna ztratila 131. brigáda téměř 789 mužů (dalších 75 bylo zajato a pouze 160 se dostalo do bezpečí), včetně téměř všech důstojníků. Kromě toho bylo ztraceno také dvacet z dvaceti šesti tanků a 102 ze 120 dalších obrněných vozidel. Celá Maikopova brigáda čítající přes 1 000 mužů byla zničena během šedesáti hodin."

Během tohoto debaklu generál Gračev prohlásil, že "celé centrum města a několik městských čtvrtí a jeho předměstí jsou pod úplnou kontrolou ruských sil."

Naděje je 🇺🇦

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak chcete vediet ako nas opisuju rusaci, rusky politolog opisuje stav to je ta skutocna zumpa

napriklad:

"Ak ruské jednotky nebudú strieľať, potom [ukrajinská strana] bude doslova strieľať na domy s civilistami, aby z toho neskôr obvinili Rusko."

cele

https://iz.ru/1299457/2022-03-02/politolog-zaiavil-o-planakh-zapada-maksimizirovat-poteri-sredi-zhitelei-kieva

fuj grc oni vazne veria ze ich idu oslobodiť. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, vanderB. napsal:

Válku přikryla informační mlha - na jedné straně vítězí drtivě Ukrajinci a na druhé vítězí drtivě Rusové, ale vzpomeňme na válku v Čečně a bitvu o Grozný: " ... Do 3. ledna ztratila 131. brigáda téměř 789 mužů (dalších 75 bylo zajato a pouze 160 se dostalo do bezpečí), včetně téměř všech důstojníků. Kromě toho bylo ztraceno také dvacet z dvaceti šesti tanků a 102 ze 120 dalších obrněných vozidel. Celá Maikopova brigáda čítající přes 1 000 mužů byla zničena během šedesáti hodin."

Během tohoto debaklu generál Gračev prohlásil, že "celé centrum města a několik městských čtvrtí a jeho předměstí jsou pod úplnou kontrolou ruských sil."

Naděje je 🇺🇦

Proto je pro mě velice fascinující, že pak čtu, že Čečenci bojujou pod vlajkou Ruska na Ukrajině. Ne všichni, ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kuncák7 napsal:

Proto je pro mě velice fascinující, že pak čtu, že Čečenci bojujou pod vlajkou Ruska na Ukrajině. Ne všichni, ale i tak.

Jenže u Kadyrova myslim došlo asi na citát z Kmotra, který mu Putin pošeptal do ouška poté, co Kadyrov slezl z hor a složil zbraně: "Someday, and that day may never come, I will call upon you to do a service for me. But until that day, accept this justice as a gift on my daughter's wedding day."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbej dotaz. Rekneme, ze P. posle na Prahu  nejadernou raketu, ktera nekde v centru vybuchne. Muze NATO kolem CR rozestavet Patrioty a vice ne,  nebo muze i zautocit primo na uzemi Ruska, kdyz to je obranna Aliance a zroven se vetsina sveta bude bat jaderne valky? Predem diky za vysvetleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dobře udělaný video k tématu, má asi 30min.. Ta souvislost s tím, že rusko vymírá, mě třeba do teď vůbec nenapadla.. ale zas taky si nepřijdu, jak nejostřejší pastelka v penálu :D 

https://www.youtube.com/watch?v=If61baWF4GE

Takže možná není Putin tak vyšinutej, jak se tvrdí, jen si to spočítal a asi mu to stálo za risk, bohužel jak je vidno, nepočítal s tím, jak se to bude vyvíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 12 minutami, Mr. Sandman napsal:

Neznám pozadí těchto videí, kdy Rusové tvrdí, že jsou na Ukrajině na cvičení a že každý druhý je učitel, ale tohle snad je do očí bijící, že je to stará dobrá lež.

Žádný voják v zajetí nevykecá pravdu, ale smyšlený a naučený příběh, který ho udrží déle na živu. 

Nebo si myslíte, že učitel odjede ze školy na vojenské cvičení na Ukrajinu ?

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...