Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, azeppelin napsal:

Sledujem, kto dnes nesleduje.

4 tryskace, 3 osoby na palube, ani jeden oligarcha.

Tu je o tom trochu obšírnejšie: https://www.ynet.co.il/news/article/rjksre0e9

Ale v podstate aj ak vezmeme Tebou uvádzaný článok na Seznamu, kde presne tam vidíš tichú dohodu?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den ode dne lepší zdroje hoši, Blesk, Seznam... nehodlám kádrovat tuzemský bulvár, ale v titulkových asociacích našich "lidových pozorovatelů" už chybí snad jen "židobolševické spiknutí" :yucky:

Soukromě tipuju že Naftalínova cesta do Moskvy byla do značné míry i o diplomatických přípravách na další silnou vlnu židovské emigrace do Izraele. Tentokrát nejen ekonomické ale i politické, protože latentní antisemitismus v bývalém Sovětském svazu na rozdíl od zbytku Evropy nikdo nikdy necítil potřebu potírat - takže aparátčici a pisálci hledající snadné odpovědi na složité neúspěchy nebudou mít problém hodit vinu za neúspěchy nejen na "ukrajinského žida Zelenského", ale i na emigrující skupinu "zbohatlíků a defraudantů s neruským původem",  bez ohledu na to jak ochotně šli Putlerovi posledních 20 let na ruku, dělali tomu jeho pastátu PR a celou dobu pro klid svých rodin odváděli desátky... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, azeppelin napsal:

Aha, pán má náladu na slovní fotbal... Já ne.

Ale prd, pán z toho vyrástol. Pán ale nemá rád, keď niekto takto zasvätene šplechne fabuláciu bez zdroja (a podporí ju potom zdrojom, ktorý ju vlastne vyvracia 🤦‍♂️).

Pán si myslel, že vytváranie konšpiračného šumu je pod úroveň členov tohto fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, M109 napsal:

Ale prd, pán z toho vyrástol. Pán ale nemá rád, keď niekto takto zasvätene šplechne fabuláciu bez zdroja (a podporí ju potom zdrojom, ktorý ju vlastne vyvracia 🤦‍♂️).

Pán si myslel, že vytváranie konšpiračného šumu je pod úroveň členov tohto fóra.

To byl ode mě jenom povzdech nad tím co jsem chytl a proletělo dnes kolem mě jako řada dalších hypotéz z čt24, hovinek atd. Nic víc, ty bojovníku proti konspiracím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, azeppelin napsal:

To byl ode mě jenom povzdech nad tím co jsem chytl a proletělo dnes kolem mě jako řada dalších hypotéz z čt24, hovinek atd. Nic víc, ty bojovníku proti konspiracím.

No ved som sa vzhladom na Tvoje postoje divil. 
Ale ten titul co si mi udelil sa mi paci 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radek124 napsal:

@petr_cha Ona je spíš otázka pro sázkaře, kterého z TĚCHTO DVOU putlerových poskoků potká v nejbližších dnech "tragická nehoda"...

 

Tragicka nehoda? Ne ne, bude potreba masa na ritualnu popravu...

Upraveno uživatelem M109
Edit: Disclaimer: pokus o vtip, ziadna konspiracna teoria. Aj ked na zaklade historickej skusenosti nie nepravdepodobna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, petr_cha napsal:

Jestli je to pravda.. a pripadne me skoro napada, kdo ho zabil.. 😮Screenshot_20220307-225637_Twitter.jpg.4cd9aca844a2575dce8833c0365ad08b.jpg


P.s. teď jeste koukam, Vitalij vs Valerij.. takze asi nic..

 

Taky mě to zaujalo, ale nemůžu to najít- není tohle náhodou jeho táta??

Valerij Gerasimov – Wikipedie (wikipedia.org)

 Na fotce od Radka 124 ten vlevo.

Máš ho i na obrázku níže. Nepohledáte někdo?

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm dvěma Gerasimovům - hectorův odkaz jsem četl. Sám jsem tipoval, ze by to příbuzný (syn) starého Valerie být mohl - souhlasil by věk, rychlý postup v armádě, místo kde studoval (Kazaň) i info o tom, že Valerij má syna, důstojnika. Ale je fakt, ze kdyby to tak bylo, už jsou toho plné noviny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Conrad napsal:

Dneší hitparádu vyhrává Tukas Štěrboholy natural 95   za pouhých  53,70 😂

https://www.tukas.cz/cerpaci-stanice/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...