Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nejhorší na tom je ta propaganda, že dokázala narušit i mysl lidí u nás. U nás v rodině velkej příznivec Putina a teď jsem s nim mluvil, že to Rusko teda jako nemá zas až tak supermoderní zbraně - už dříve jsme se bavili, že ty ty super tanky Armata jezdí jen po Rudým náměstí atd. což teda vůbec nedokázal uznat a hned nastupoval jak se budeme divit 😮

No a včera mě vyprávěl, že Rusové při zabrání Krymu vyřadili jednou stíhačkou celej USS křižník. No tak jsem si to našel a byl to slint nejhrubější kategorie a samozřejmě totální propagandistická bajka kde nesedělo vůbec nic.

Čím to, že si normální lidi nechaj totálně vypláchnout mozek?  Prostě ta naše starší generace vůbec nedokáže rozeznat kvalitu zdroje 😞 a pak jsou ti lidi reálně nebezpeční.... Děs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, mtruelle napsal:

Ja nevim, Evropa si taky myslela, ze obetovani Sudet ji zachrani od valky. Rusko musi ekonomicky vykrvacet, pak s nim pujde jednat. Pokud se zlegalizuje fakticky existujici nelegalni stav s Krymem a Dombaskou a Luhanskou oblasti ( predpokladam ze ve vetsim rozsahu uzemi), tak svet vymekne v sankcich a za par let to mame nanovo…..

Presne tak. Je až hrozivé, jak podobne to je s ww2. Najdi 5 rozdílu.

Hitler taky využíval slabosti druhé strany a toho, kam až muže dojít s požadavky. Nikdo nic nenamítal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, exBURN napsal:

Nejhorší na tom je ta propaganda, že dokázala narušit i mysl lidí u nás. U nás v rodině velkej příznivec Putina a teď jsem s nim mluvil, že to Rusko teda jako nemá zas až tak supermoderní zbraně - už dříve jsme se bavili, že ty ty super tanky Armata jezdí jen po Rudým náměstí atd. což teda vůbec nedokázal uznat a hned nastupoval jak se budeme divit 😮

No a včera mě vyprávěl, že Rusové při zabrání Krymu vyřadili jednou stíhačkou celej USS křižník. No tak jsem si to našel a byl to slint nejhrubější kategorie a samozřejmě totální propagandistická bajka kde nesedělo vůbec nic.

Čím to, že si normální lidi nechaj totálně vypláchnout mozek?  Prostě ta naše starší generace vůbec nedokáže rozeznat kvalitu zdroje 😞 a pak jsou ti lidi reálně nebezpeční.... Děs

Ono to platí i naopak, neboj. Mladší generace si sice myslí, že vybere jen kvalitní zdroje, ale chybí jí zase doplnění dalších informací a spojitosti+ zkušenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...