Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jestli je tohle pravda, tak se ruský vojáci od ´45 nezměnili ... 😡

https://cnn.iprima.cz/ukrajinskou-holcicku-zastrelili-opili-rusti-vojaci-zemrela-pred-ocima-sveho-stryce-84701

*                *               *

Cvičné lety B-52 na Rumunsko ....

https://www.eucom.mil/pressrelease/41968/b-52s-integrate-with-nato-allies-over-europe

+ zvýšená koncentrace "elektronických" strojů USAF a RAF a tankerů podél UA hranic (a to je jen to, co na FR dovolí vidět... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to platí i naopak, neboj. Mladší generace si sice myslí, že vybere jen kvalitní zdroje, ale chybí jí zase doplnění dalších informací a spojitosti+ zkušenosti. 
To jako každá generace potřebuje válečnou zkušenost jinak zůstanou hloupí?Tohle je válka kterou začal rusák a když nevíš který je tvůj tým tak je to smutné.Jestli jsi sluníčko Ok, nebo jestli jsi křesťan Ok(ale ani oni to s tím nastavováním druhé tváře neměli).Naše relativizovani situace už jsme tu taky měli a pak nějaký čas čichali cizí prdele.(aby jsme byli přece kamarádi).Máme rozjebané národní smýšlení a to evropské vlastně taky.Z jedné strany je to propaganda a z druhé strany přece motivace.Ano jsem nasraný když slyším mladé (aj staré) kteří tvrdí že přece Rusko bylo vyprovokované ke speciální akci.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OSN si nechce rozhněvat Rusko a tak svým zaměstnancům zakázala nazývat válku válkou a invazi invazí.

* co mi to jen připomíná...

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10590165/amp/UN-BANS-staff-referring-Ukraine-war-invasion-bid-avoid-angering-Russia.html

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z textu: .... Zatímco Dan Krejčík se hodně stará o ukrajinské děti, Matěj Stropnický nosí dříví na otop a snaží se rodinám pomoci s českou byrokracií. Je přesvědčen, že cizinecká policie a ministerstvo vnitra by mohly celý proces ohledně přijímání uprchlíků výrazně zrychlit.....

 

Profesionální kokot. Moc by mne zajímalo, kolik kontrol pod záštitou úřadu práce udělal (společně s Maláčovou) po té, co zjistil, že do PS fakt nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bert napsal:

Z textu: .... Zatímco Dan Krejčík se hodně stará o ukrajinské děti, Matěj Stropnický nosí dříví na otop a snaží se rodinám pomoci s českou byrokracií. Je přesvědčen, že cizinecká policie a ministerstvo vnitra by mohly celý proces ohledně přijímání uprchlíků výrazně zrychlit.....

 

Profesionální kokot. Moc by mne zajímalo, kolik kontrol pod záštitou úřadu práce udělal (společně s Maláčovou) po té, co zjistil, že do PS fakt nepatří.

Profesionální kokot ... to sedí jak prdel na hrnec 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Nick06 napsal:

To jako každá generace potřebuje válečnou zkušenost jinak zůstanou hloupí?Tohle je válka kterou začal rusák a když nevíš který je tvůj tým tak je to smutné.Jestli jsi sluníčko Ok, nebo jestli jsi křesťan Ok(ale ani oni to s tím nastavováním druhé tváře neměli).Naše relativizovani situace už jsme tu taky měli a pak nějaký čas čichali cizí prdele.(aby jsme byli přece kamarádi).Máme rozjebané národní smýšlení a to evropské vlastně taky.Z jedné strany je to propaganda a z druhé strany přece motivace.Ano jsem nasraný když slyším mladé (aj staré) kteří tvrdí že přece Rusko bylo vyprovokované ke speciální akci.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Kamaráde, trochu zklidni emoce,nejsem na tvé urážky zvedavej. Přečti si to podruhý a pak mudruj. Napsal jsem, že každá generace má své, pak si zkus přečíst mě další příspěvky. A pak piš o slunickach a podobně hovadiny. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, petr_cha napsal:

Myslim, ze mozna by pro začátek stačilo, kdyby NATO hlidalo ty evakuacni koridory.. a kdyby je zas rusak ostreloval, tak se ozvali zpet..

V politice kovaný nejsem, ale nebylo za tímhle účelem vytvořeno OSN? Třeba jako v Jugoslávii nějaké ty I/S/KFOR jednotky..? Ppdle posledních zpráv mám dojem, že tam se ta predposranost projevuje měrou vrchovatou. 

Každopádně doufám, že ten zmrd dostane řízeně brzo po te jeho tlamě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, jak tak sleduji Německý postoj k blokaci Ruského plynu, začínám mít takové nejasné tušení, že legendární pakt (1939) Ribbentrop - Molotov vlastně nikdy nebyl vypovězen. Ano, uznávám, že byl dodržován až do roku 1941, ale o formálním vypovězení jsem se tak nějak nedočetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Borci, jak tak sleduji Německý postoj k blokaci Ruského plynu, začínám mít takové nejasné tušení, že legendární pakt (1939) Ribbentrop - Molotov vlastně nikdy nebyl vypovězen. Ano, uznávám, že byl dodržován až do roku 1941, ale o formálním vypovězení jsem se tak nějak nedočetl.

Tfujtajbl.... z toho až mrazí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, runner napsal:

V politice kovaný nejsem, ale nebylo za tímhle účelem vytvořeno OSN? Třeba jako v Jugoslávii nějaké ty I/S/KFOR jednotky..? Ppdle posledních zpráv mám dojem, že tam se ta predposranost projevuje měrou vrchovatou. 

Každopádně doufám, že ten zmrd dostane řízeně brzo po te jeho tlamě. 

Jo bylo, jenže nejsem si jistej, kolik státu by muselo souhlasit pro vyslání tehle jednotek. Navíc, v Jugosce se zvlášť ze začátku moc jejich nasazení neosvedcilo- lehká výstroj, špatne rozkazy, slabé veleni ( byl jsem v té době náhradník do mise připravující se v Litoměřicích ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Bert napsal:

Borci, jak tak sleduji Německý postoj k blokaci Ruského plynu, začínám mít takové nejasné tušení, že legendární pakt (1939) Ribbentrop - Molotov vlastně nikdy nebyl vypovězen. Ano, uznávám, že byl dodržován až do roku 1941, ale o formálním vypovězení jsem se tak nějak nedočetl.

Tohle je strašidelný, myslím tu konstrukci. Podobnost je snad čistě náhodná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Bert napsal:

Borci, jak tak sleduji Německý postoj k blokaci Ruského plynu, začínám mít takové nejasné tušení, že legendární pakt (1939) Ribbentrop - Molotov vlastně nikdy nebyl vypovězen. Ano, uznávám, že byl dodržován až do roku 1941, ale o formálním vypovězení jsem se tak nějak nedočetl.

Kdo jiný si to taky může dovolit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zklamal me Fiala, jak hned jede prosit o rozdeleni uprchliku. Vlastne nezklamal, jen potvrdil muj nazor na nej… jinak soudruzi z EU nejak k valce mlci… zejmena pani von der Leyno a nejvetsi zeleny ucitel, dobrotivy a zvecnely Timmermans… ze by meli strach, aby rusové nepritahli kohouty a zelena smrt se neodebrala do vecnych lovist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, a takovýhle sráč dělal ve vojenském zpravodajství do r. 2014??? A kolik takovejch ještě existuje a jen se neprojevujou ??? !!! 😡

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-byvaly-rozvedcik-zalozil-web-ktery-obhajuje-rusko-ted-byl-zablokovan-191943

To fakt sráč na entou...

https://www.facebook.com/jiri.wagner.37

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...