Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Conrad napsal:

Jak celkem jasně vyplývá z předchozího ,myslím tím celosvětovou:smile_anim:

Jasny ;)

Ja bych si v zasade pral, aby tam nekdo vlitnul a nakopal jim prdel. Na druhou stranu nedokazu odhadnout reakci Putina. Ale kdo to dokaze?

Kazdopadne NATO tam jen tak bez niceho vlitnout nemuze, nema mandat. OSN mu ho neda, protoze Rada bezpecnosti a veto Ruska. EU tim tuplem. Ze uz byly akce bez povereni OSN, nebo jen s tichym souhlasem, je sice pravda, ale nebylo tam jadro. A jak uz jsem psal, to je relevantni argument pro obezretnost. 
Obetovat Ukrajinu a doufat, ze to bude stacit se ale taky bojim. Jak vsichni vime, to uz tu bylo a nedopadlo to moc podle prani. Takze co s tim? Kurva nevim a jsem rad, ze vedet nemusim. Ale sere me to az na pudu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se snazim nebyt kategoricky ohledne (ne)zapojeni NATO do konfliktu, protoze oproti politickym/vojenskym elitam mi jistojiste chybi zasadni zpravodajske informace, bez kterych se to rozlousknout jiste neda.

Myslet a prat si muzu cokoliv, ale na presvedceni o jednom ci druhem to nestaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by me kolikrát se stalo, ze stříleli na svoje. Jak rusi tak Ukrajinci. Vždyť oba mají Suchoje popřípadě migy nebo jestli třeba někde dochází k tomu ala sedma rota, kdy se prevlecou do cizi uniformy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, horal napsal:

Proč nedoplníš pramen svého poznání?

Prepac, asi to vyznelo tvrdsie ako som zamyslal. Nic osobne. Len dailymail je proste kopa sraciek, to je bulvar najhrubsieho zrna. Kdesi som cital ze ho aj wikipedia vyradila ako nespolahlivy zdroj informacii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych místo akce NATO byl pro skryté financování kontraktorů, nasazení jakože dobrovolníků, strategickou podporu, drtivé sankce, cyberutoky a dodávky zbraní. Tímto směrem se to ubírá a výsledek pravděpodobně bude, že Rusko prohraje oficiálně válku s Ukrajinou a kompletně se vycinká a rozloží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju dění kolem Ukrajiny velmi pozorně, asi jako každý. Ale několik věcí je mi záhadou - jedna z nich je, že všude se mluví o tom, že Ukrajina musí vyhrát, ale asi mi unikají názory, co by bylo  považováno za vítězství a jak by to vypadalo? A co by bylo potom? Co vlastně, při současném stavu destrukce a násilí, je vítězství?

Taky mě trochu znervózňuje všeobecný názor, že Rusům invaze nevychází, Ukrajincům obrana vychází, a NATO za námi skálopevně stojí. Tyhle tři body mi přijdou spíše jako přesvědčení, na základě kterého slyším většinu názorů v médiích. Stačí, aby jeden z těch tří bodů nebyl pravdivý, a celá situace se nás může dotknout víc, než si umíme představit. Ale možná se pletu a vědomí, že kousek na východ se dějí takové hrůzy, ovlivňují můj úsudek.

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to můžeme shrnout

Zasraný ruský mužik se snaží zničit suverénní zemi a chrastí jadernými zbraněmi v Evropě ani nemrkne. 21. století

Ztučnělá Evropa stárne a nikomu se nechce makat. Takže naše generace vytvoří masu gerontů, kterou bude muset někdo živit.

Amerika je rozjebaná antirasistickým a progresivistickým šílenstvím

Střední východ nadále vysychá a co nevidět tam dojdou zdroje vody, takže je můžeme čekat za vrátky.

Afrika je devastována ekonomicky Číňany a můžeme je čekat u druhých vrátek. Americe i Evropě je černý kontinent tak trochu u prdele a budou tam kázat o demokracii místo toho, aby tam ekonomické fungovaly.

Celá zeměkoule se nám tak trochu přehřívá, vědci šílí, Ale tím to tak nějak hasne. Největším ekonomikám je to úplně jedno.

Takže mi zbývá asi jediné. Pokorně se omluvit svým dětem, držet jim palce, ať to přežijou a za poslední prachy odjet někam do Latinské Ameriky a tam si v klidu nechat prášit do rypáku. Protože jak to tak vypadá, tak tyhle polodiktátorské, autoritářské, mírně zaostalé země jsou možná posledním místem ve světě, kde to je ještě jakžtakž v pořádku. Aspoň tam svítí sluníčko a ty místní latino holky jsou moc pěkný. 
 

edit: sorry, já si potřeboval trochu sarkasticky odplivnout nad tím vším, co okolo nás je. Z té Ukrajiny jsem opravdu zdrcenej a je mi z toho už 12 dní regulérně zle. Blbě spím, jsem roztěkaný, na nic nemám náladu a pořád se upínám v mysli k tomu, ať se na to proboha ty svině okupantský vyserou. A taky se tak trochu stydím, že jsem doteď válečné konflikty,  které probíhaly v době, kdy jsem už měl pobrat trochu rozumu,  nechal sebou projít aniž bych se u toho účastí nějak významněji pozastavil. 
 

 

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych místo akce NATO byl pro skryté financování kontraktorů, nasazení jakože dobrovolníků, strategickou podporu, drtivé sankce, cyberutoky a dodávky zbraní. Tímto směrem se to ubírá a výsledek pravděpodobně bude, že Rusko prohraje oficiálně válku s Ukrajinou a kompletně se vycinká a rozloží.
Muj nazor je, ze to takhle probiha a snad to tak i dopadne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dykmore napsal:

Sleduju dění kolem Ukrajiny velmi pozorně, asi jako každý. Ale několik věcí je mi záhadou - jedna z nich je, že všude se mluví o tom, že Ukrajina musí vyhrát, ale asi mi unikají názory, co by bylo  považováno za vítězství a jak by to vypadalo? A co by bylo potom? Co vlastně, při současném stavu destrukce a násilí, je vítězství?

Taky mě trochu znervózňuje všeobecný názor, že Rusům invaze nevychází, Ukrajincům obrana vychází, a NATO za námi skálopevně stojí. Tyhle tři body mi přijdou spíše jako přesvědčení, na základě kterého slyším většinu názorů v médiích. Stačí, aby jeden z těch tří bodů nebyl pravdivý, a celá situace se nás může dotknout víc, než si umíme představit. Ale možná se pletu a vědomí, že kousek na východ se dějí takové hrůzy, ovlivňují můj úsudek.

Lidově řečeno, za vítězství se bude považovat to, že udrží rusáka co nejdál od dalších hranic, Lukašenka oddělí od Putina. Podněstří a další oblasti odepíšou a budou pomalu budovat vše zničené.

A k žoldákům a podobným- toho se já osobně bojím, různé frakce si tam budou zkoušet ( ať z jedné nebo druhé strany ) své taktiky boje, vylepšovat je a pak použijí jinde ( o ruské straně se nemá cenu bavit - čečenci a syřani co víme. na druhé straně mimo anglánů a podobných, jsem slyšel např. o Nigerijcích a dalších čečencích, může to být fáma, ale,..... ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslechl jsem konspiraci o laboratoři na černé neštovice na Ukrajině napadající plice. Je fakt, ze redukce populace se z wuchanske chřipky moc nepodarila. Nedělám si iluze, ze Bilderberg Group a podobná uskupení v tom nejedou nebo o tom minimálně nevi. Další věci je, ze východní oligarchove se svými stavebními plány jsou už nateseni až tam budou budovat novou infrastrukturu. To je příležitosti až až. 
Putin mi dost připomíná Csersei z GOT. Taky má svého alchymistu vyrábějí koktejly. Vzpomeňte na Novičok, Skripala a jeho dceru a další. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...