Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, vojta1 napsal:

Jo zítra ke mně jde maminka s 8 letou dcerou. Nevím na jak dlouho ještě a zatím nevím kolik toho mají. Já se o ně postarám co to půjde, ale kdyby jste někdo měli doma třeba hračky co tak odpovídají věku v Praze..? Já mám tak ps5 a pastelky 😀 je to přes známé, kteří už doma rodinu mají a tohle je její kamarádka s dcerou. Bude to zajímavé, já neumím rusky oni anglicky, ale srát pes... :)

SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mAra_ napsal:

Já taky nabídl jednu místnost. Už minulý týden. Malé dítě máme, tak nějaké věci doma máme.

Ale nutno říct, že v databázích jsem asi ve třech (z toho jedna charita u nás) a zatím teda ticho po pěšině...

Jo v databazi taky jsem, ale to se mi nikdo neozval. Tohle je pres kamaradku z CNB, respektive jejich ucitele aj. Ti uz doma rodinu maji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej rozumnej důvod pro skutečnost, že VŠ studenti z Ukrajiny nemusí dodržovat studijní plán, nemusí chodit ke zkouškám, každý měsíc obdrží 10 000 kč, oni i jejich rodinní příslušníci mají menzu a koleje zdarma, a to  bez rozlišení, zda jsou nově přišlí, či zda jsou zde již déle by se našel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Irwinek napsal:

Nějakej rozumnej důvod pro skutečnost, že VŠ studenti z Ukrajiny nemusí dodržovat studijní plán, nemusí chodit ke zkouškám, každý měsíc obdrží 10 000 kč, oni i jejich rodinní příslušníci mají menzu a koleje zdarma, a to  bez rozlišení, zda jsou nově přišlí, či zda jsou zde již déle by se našel?

Předpokládám (možná chybně) že A) nejsou nyní kapacity to řešit a 2) Jako určitou úlevu stávajícím studentům, kteří možná už o někoho přišli, nebo mají na UA uvízlé rodiče, prarodiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, safi napsal:

Předpokládám (možná chybně) že A) nejsou nyní kapacity to řešit a 2) Jako určitou úlevu stávajícím studentům, kteří možná už o někoho přišli, nebo mají na UA uvízlé rodiče, prarodiče...

beru ty peníze, jsem ochoten akceptovat menzu a eventuelně i to bydlení ( rodinní příslušníci na kolejích, kde není místo pro studenty je sice podivnost, ale budiž ), jsem ochoten přistoupit na individuální studijní plán, ale ty zkoušky, to tak akorát znamená ztrátu prestiže dané VŠ. To jim to můžou dát rovnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vojta1 napsal:

Jo zítra ke mně jde maminka s 8 letou dcerou. Nevím na jak dlouho ještě a zatím nevím kolik toho mají. Já se o ně postarám co to půjde, ale kdyby jste někdo měli doma třeba hračky co tak odpovídají věku v Praze..? Já mám tak ps5 a pastelky 😀 je to přes známé, kteří už doma rodinu mají a tohle je její kamarádka s dcerou. Bude to zajímavé, já neumím rusky oni anglicky, ale srát pes... :)

Ruštinu na ně nezkoušej 🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Davidstr napsal:

Ruštinu na ně nezkoušej 🤭

Ale sim te, na zacatku jsem si rekli, ze Putin je kokot a okupant a jelo se dal rusky. I jeji deti na me rusky mluvili. Kdyz potrebujes mluvit, vsechno funguje…

jinak nevim, jake mas zkusenosti s ruskojazycnymi etniky, asi ano, kdyz radis. Mam kamarada z Tbilisi. Starej pasek a rusky mydli jako demon. Mu rikam, Alexandre, jak to, ze tu rustinu tak mydlis, dyk Vas dusili jako prase.A on: Роман, надо знать язык своево врага.  Prebet si to, jak chces. Neni to v jazyku, ale lidech. A on rusaky fakt nenavidi

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Irwinek napsal:

Nějakej rozumnej důvod pro skutečnost, že VŠ studenti z Ukrajiny nemusí dodržovat studijní plán, nemusí chodit ke zkouškám, každý měsíc obdrží 10 000 kč, oni i jejich rodinní příslušníci mají menzu a koleje zdarma, a to  bez rozlišení, zda jsou nově přišlí, či zda jsou zde již déle by se našel?

 

před 4 hodinami, Irwinek napsal:

beru ty peníze, jsem ochoten akceptovat menzu a eventuelně i to bydlení ( rodinní příslušníci na kolejích, kde není místo pro studenty je sice podivnost, ale budiž ), jsem ochoten přistoupit na individuální studijní plán, ale ty zkoušky, to tak akorát znamená ztrátu prestiže dané VŠ. To jim to můžou dát rovnou

 

před 3 hodinami, Exiztence napsal:

Tedy přečteno a zhodnoceno. Naprosto korektní opatření děkana, které Irwinek ve zkratce, mimo jiné, popsal, jako že UK studenti nemusí chodit ke zkouškám. Ať si každý udělá srovnání mezi psaným textem z odkazu, a tím, jak jej Irwinek interpretuje. Za mne je to jasné. Irwinek za lidskou blbost v citlivé otázce měsíc bez Chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

 

 

Tedy přečteno a zhodnoceno. Naprosto korektní opatření děkana, které Irwinek ve zkratce, mimo jiné, popsal, jako že UK studenti nemusí chodit ke zkouškám. Ať si každý udělá srovnání mezi psaným textem z odkazu, a tím, jak jej Irwinek interpretuje. Za mne je to jasné. Irwinek za lidskou blbost v citlivé otázce měsíc bez Chronomagu.

Já se musel držet abych na to nenapsal něco hnusného.

Mimochodem mi kamarádka na to, že posílám peníze ukrajině napsala, že jsem čurák, že je tam ti ukrajinci zvali. A že se mám doučit historii ...Je z kazachstanu, to mě fakt dokázě nasrat, tak ona uteče do ČR zdarma tu studuje. Ještě jsem jí půjčoval kdysi prachy ať jí prodlouží vízum... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si tak rikal, jestli by nestalo za to zalozit na ten Ukrajinsky konflikt separatni vlakno a presunout tam v podsate veskerou konverzaci od 24.2.2022.

1. Nejnavstevovanejsi vlakno na Chmg je Zumpa, coz je smutne.

2. Dostat ban v Zumpe, to by snad ani nemelo jit, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...