Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale prosimte, vidis jak je cela ruska armada v pici, myslis ze zvladne dalsi stat? To nevypada uplne realisticky
Tohle si taky rikam, za dalsi kolo by nyni uz nedali.. jedine na jinem levelu (chemie, jadro)..

ale zas na druhou stranu to je mozna i ten duvod, proc to zapad nechava tak jak to nyni je.. za obet ukrajincu nechat rusy vyzdimat a byt si tak jistejsi a jistejsi, ze pro zapad je to bezpecnejsi.. ze aktualni situace vlastne zapadu vyhovuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, wawrik napsal:

Pokiaľ si príspevok tých „některých zde“ dočítal až do konca, našiel by si tam zmienený práve ten SWIFT ako príklad občasného úletu.

Ano, potrefená husa se ozve. Myslel jsem celej tvůj nesmyslnej příspěvek. A bohužel ho dočetl do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, safi napsal:

K mým dotazům na téma aktivace článku 5 (NATO): Ani útok Ruska na člena NATO nemusí vést k válce. Článek 5 se nespouští automaticky, upozorňuje Cyril Svoboda:

Je potřeba občanům České republiky připomenout jednu podstatnou záležitost. Washingtonská smlouva zakládající NATO v článku 5 říká, že je-li napaden jeden stát, jako by byly napadeny všechny. Potom se každý členský stát samostatně rozhodne, jak pomůže v kolektivní obraně. Smlouva vyloženě říká „včetně použití ozbrojené síly“. Tedy není jistota, že všichni pomohou vojensky. A zapomíná se ještě na jeden fakt: že je útok skutečně proveden, ještě neznamená, že jej všech 30 členských států skutečně označí za útok podle článku 5.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/cyril-svoboda-nato-rusko-ukrajina-utok-valka-putin-zapad.A220310_190440_ln_domov_vag?zdroj=LN_top

No nevim. Ale myslim, ze Cyril to podava trochu svebytne. 
Text https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Severoatlantická_smlouva

Samozrejme tam neni kauzisticky popsany, co bude kazda strana delat, nicmene ja to proste ctu jinak, nez zni tenhle vyklad. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Ano, potrefená husa se ozve. Myslel jsem celej tvůj nesmyslnej příspěvek. A bohužel ho dočetl do konce.

Tak potom tú tvoju reakciu vskutku nechápem, ale tak nemusím chápať všetko, však.

Mne navyše príde nezmysel strašiť tým, že v prípade napadnutia v tom ostaneme sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, wawrik napsal:

Tak potom tú tvoju reakciu vskutku nechápem, ale tak nemusím chápať všetko, však.

Mne navyše príde nezmysel strašiť tým, že v prípade napadnutia v tom ostaneme sami.

Dost podobné, jako tvrdit, že jak EU tak ostatní pracují dobře až skvěle a když někdo vyjádří jiný názor, pises mu ve světle události, co se dějí, ten nesmysl výše. Též nemusím rozumět všemu, tvému vyjádření ovšem vůbec. A pokud si vysvětlujes můj příspěvek jako strašení, tak čteš mezi řádky a nesmysl? Historie ti moc neříká, že? Pouze odhadují. Nebudu vychvalovat a přehlížet realitu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Anton_ napsal:

Ten samolibej Šmucler se taky musí pořád vyjadřovat ke všemu. Už mám na něj alergii😅

Budu parafrázovat výtoky mojí známé o svém zeti

Jako doktor je to zubař, jako člověk je to vůl 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Conrad napsal:

Budu parafrázovat výtoky mojí známé o svém zeti

Jako doktor je to zubař, jako člověk je to vůl 😆

Sorry, výtok neměla, jen výrok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem mluvil s kolegyní z práce. Její dcera si vzala Rusa, vědce. Žijou v ČR. Mají dvě malý děti.

Rodiče, inteligence v Moskvě - oba okolo 50 pracující v nějakém fyzikálním ústavu absolutně vymletí místní propagandou. Mohli jim posílat videa. Ukazovat články. Ne, všechno je to fake, vlastnímu synovi nevěří. Oni věří, že je to speciální vojenská operace s cílem denacifikace. A že západ je zlý, který jim háže klacky pod nohy, dává sankce, apod... Je to podle mě bez šance, aby se tam něco změnilo. Jasně, nemůžu dělat závěry z jedné příhody. Ale je jich odhadem 150 milionů, a aby teda mohlo dojít k nějaké změně, tak aby demonstrovalo 10 tisíc lidí je málo, co 10 tisíc, i milion je málo na změnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad se rusaci vymazou sami, kdyz ted nebudou moci exportovat vodku a nezbyde jim nic jinyho, nez se ze zasob uchlastat.

To je alespon trochu na odlehceni.

Jsem hodne nasrany a cekam, ze se EU a NATO nato nevyserou. Chybi mi rozhodne gesto. Rus rozumi jen sile, nic jine na nej neplati. Dnes se mozna belorus zapoji do boju, indicie jsou jasne. Kokotsenko byl na koberecku u Putlera, asi dostal kapky. 

Tak jeste jeden zumpovni, cerny humor.... Bohuzel pravdivy.

FNffWrTWYAUJKYg.png.de33b2d59e3f11b640dd2d6035f76bee.png

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud překonáme deklarovanou závislost v ropě a plynu na Rusku na úkor vysokých nákladů, zbude nám ještě síla/prachy konkurovat těm/tomu, který bude brát plyn a ropu z Ruska za "dnešní" ceny? Nebo nás to pošle do spirály smrti?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, horal napsal:

Pokud překonáme deklarovanou závislost v ropě a plynu na Rusku na úkor vysokých nákladů, zbude nám ještě síla/prachy konkurovat těm/tomu, který bude brát plyn a ropu z Ruska za "dnešní" ceny? Nebo nás to pošle do spirály smrti?  

Pošle, tady by platilo všichni nebo nikdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto bych je vymazal z mapy
Souhlasím.Neni nutné psát literární díla že.....a tak....Vždy si zvolí stejného báťušku který ukáže jak ten úžasný národ velkých básníků trpí.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...