Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mně zprvu přišlo, ze ta mise party tří premiérů je zbytečnej hazard (ve smyslu vyhrocení konfliktu v případě, že by je tam něco trefilo...), ale podle expertů je to důležitý gesto. Takže respekt za ty koule tam jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt silné gesto, holky co mám doma mi to hned ráno s nadšením ukazovaly.

Tvl já jsem tak rád, že tam není Babiš, krom toho, že by závisel na Okamurovi a možná KSČM, nic by nefungovalo. A žadné zbraně by se na Ukrajinu nikdy nemohly dostat atd... a ten idiot by běhal ve vojenském na letišti a balil krabice... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, vojta1 napsal:

Je to fakt silné gesto, holky co mám doma mi to hned ráno s nadšením ukazovaly.

Tvl já jsem tak rád, že tam není Babiš, krom toho, že by závisel na Okamurovi a možná KSČM, nic by nefungovalo. A žadné zbraně by se na Ukrajinu nikdy nemohly dostat atd... a ten idiot by běhal ve vojenském na letišti a balil krabice... 

Radši nic.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, martar napsal:

Mně zprvu přišlo, ze ta mise party tří premiérů je zbytečnej hazard (ve smyslu vyhrocení konfliktu v případě, že by je tam něco trefilo...), ale podle expertů je to důležitý gesto. Takže respekt za ty koule tam jet.

Urcite je to gesto dulezite, jen nevim proc celemu svetu sdeluji, ze sedi ve vlaku Lvov - Kyjev. Ale mozna je to zpravodajska hra a jedou jinak… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to opravdu dost neobvyklé. informovat o takovém kroku ‘online’. je také možné, že ta akce už proběhla. v každém případě můj upřímný respekt k těm lidem, premiérovi fialovi i ostatním.. kdo z nás by tam jel? i přes jakoukoliv podporu, kterou určitě mají. z domácího řekněme ‘kulinária’ by to byl obrovskej šok, něco jako cesta na mars.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EU ... když nemám koule, tak budu vymýšlet, proč je ten, kdo je má, špatnej ... 

681667943_Snmekobrazovky2022-03-15154418.jpg.bd72a443bfa07f34e0f8286c459b4556.jpg

https://cnn.iprima.cz/on-line-pri-ostrelovani-cernigova-zemrelo-10-lidi-pod-palbou-i-charkov-a-kyjev-87466

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Mně zprvu přišlo, ze ta mise party tří premiérů je zbytečnej hazard (ve smyslu vyhrocení konfliktu v případě, že by je tam něco trefilo...), ale podle expertů je to důležitý gesto. Takže respekt za ty koule tam jet.

Napadlo mě totéž, navíc mám ve zvyku takovýhle gesta většinou zesměšňovat, ale když se zamyslim- bojuje za nás, ať se ta Ukrajina nepoloží a ta Ruska svoloc nejde dál. Jen ať si odpustí ty tweety o vlaku, z toho mám prostě hrůzu a zpravodajci asi taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Žena s koulema žije...je u soudu..
 
Tak aspon jedna pozitivni zprava.
Jinak me udivilo,ze rusky zpravodajství jede live plus to ze ji nechají ten nahrdelnik..

*tak ten nahrdelnik ma barvy i ruske vlajky ( odkaz na rodice )

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...