Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak mě napada, jestli Fiala a další premieři nejednali osobně se Zelenskym už dříve . Včera měl mit Zelensky důležitý projev a poslal misto sebe přece zástupce. Taky jsou nějaký zprávy z války docela zarážející a zcela neuvěřitelné . Třeba dnes jsem četl o ruskem raketovem útoku na letiště, na kterém se nacházely bojove ukrajinske vrtulniky a stihačky, které byly i s hangarem zničeny. Další zcela neuveřitelna zpráva ze včerejška o raketovem útoku poblíž polských hranic na vojenské výcvikové středisko pri kterém zahynulo 30  vojáků a 130 bylo zraněno. Některým výše postaveným vojenským osobám na západě Ukrajiny asi ještě nedošlo, že je válka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Hudson10 napsal:

Tak mě napada, jestli Fiala a další premieři nejednali osobně se Zelenskym už dříve . Včera měl mit Zelensky důležitý projev a poslal misto sebe přece zástupce. Taky jsou nějaký zprávy z války docela zarážející a zcela neuvěřitelné . Třeba dnes jsem četl o ruskem raketovem útoku na letiště, na kterém se nacházely bojove ukrajinske vrtulniky a stihačky, které byly i s hangarem zničeny. Další zcela neuveřitelna zpráva ze včerejška o raketovem útoku poblíž polských hranic na vojenské výcvikové středisko pri kterém zahynulo 30  vojáků a 130 bylo zraněno. Některým výše postaveným vojenským osobám na západě Ukrajiny asi ještě nedošlo, že je válka. 

Fiala byl včera večer ještě v Brně s ministrem kultury

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Gustaf napsal:

Když čtu komentáře na FB ohledně cesty premiéra na UA, tak mě napadá jen jedno....my si tu atomovku zasloužíme 🤮

Já se ti divím, že na FB ještě chodíš, to už můžeš číst komentáře na Seznamu 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Violoncello napsal:

Fiala byl včera večer ještě v Brně s ministrem kultury

Možná, že Fiala za sebe poslal nějakého dvojnika, to bych teda bral. Pokud ne, je to od něho ryzí amaterizmus. Podle toho, jak se chová v některých případech Ukrajinská armáda tak tato mise nemusi dopadnout dobře. Na vojně, za totače jsem byl za R. Kotila u bojoveho útvaru, domnivam se, že by ho muselo z některých akci UA dočista klepnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem na vojně u R. Kotila nebyl. Sakra, já vlastně nebyl vůbec na vojně. Takže nevím, jestli mám vůbec právo to komentovat. Petrovi Fialovi a ostatním premiérům ale fandím a smekam. Minimálně jako důkaz podpory, že v tom nejsou Ukrajinci sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

narazil jsem na zajimavou stranku. Zverejnuji pocty znicene techniky na obou stranach podle prokazanych foto ci video. Vcetne puvodu techniky. Takze rusaci prisli take nejmene o jedno ceske vozidlo (netusil jsem, ze nejake maji).

https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html?m=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to nejde do Co mě dnes potěšilo, tak holt sem - Fiala. Nejdřív jsem si říkal, že je to trochu zbytečné gesto, ale z pozice Ukrajinců to tak určitě není. Být na jejich místě, taky by nás potěšilo, kdydy někdo z okolních premiérů dorazil byť i jen osobně potřást rukou. Respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...