Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Co ta naše ministryne obrany?

Je to hoax nebo opravdu prohlásila v otázkách nebo na prime, ze bezletovou zónu nad Ukrajinou by měl řešit ministr dopravy? A další věci, které by jako ministr měla vědět a dozvěděla se to od moderátora  a delala prekvapenou. Jako Karla Šlechtova byla taky mimo ale tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Huawei33 napsal:

Co ta naše ministryne obrany?

Je to hoax nebo opravdu prohlásila v otázkách nebo na prime, ze bezletovou zónu nad Ukrajinou by měl řešit ministr dopravy? A další věci, které by jako ministr měla vědět a dozvěděla se to od moderátora  a delala prekvapenou. Jako Karla Šlechtova byla taky mimo ale tohle?

Nevim co je to za módu mít ministra obrany ženskou. Parkanová, Šlechtová, Černochová, Lejnová. 💩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ta naše ministryne obrany?
Je to hoax nebo opravdu prohlásila v otázkách nebo na prime, ze bezletovou zónu nad Ukrajinou by měl řešit ministr dopravy? A další věci, které by jako ministr měla vědět a dozvěděla se to od moderátora  a delala prekvapenou. Jako Karla Šlechtova byla taky mimo ale tohle?
Prohlásila asi 3 týdny nazpátek, ale myslím že vůbec nepochopila otázku.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je taky slušnej bizár. Ta debilizace národa je asi bezbřehá.. A ještě na čt24 běžel nějaký spot, jak malej chlapeček s medailí připnutou na hrudníčku pěje v břízkách , jak jsou rusáci z výjimečného těsta,.  Mně začalo škubat oko. 

f0e9f55222ae4a069b525cde89d34c0d.thumb.jpg.2d27d72e71a53e85dd894a81204a8c06.jpg.00023bda_medium.jpeg.f5ca6a1516877cb517d99f6d34cd2eb8.jpeg

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7007211/Russian-children-taught-march-military-uniforms-Putins-youth-army-tops-half-million.html

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Roman I. napsal:

Tohle je taky slušnej bizár. Ta debilizace národa je asi bezbřehá.. A ještě na čt24 běžel nějaký spot, jak malej chlapeček s medailí připnutou na hrudníčku pěje v břízkách , jak jsou rusáci z výjimečného těsta,.  Mně začalo škubat oko. 

f0e9f55222ae4a069b525cde89d34c0d.thumb.jpg.2d27d72e71a53e85dd894a81204a8c06.jpg.00023bda_medium.jpeg.f5ca6a1516877cb517d99f6d34cd2eb8.jpeg

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7007211/Russian-children-taught-march-military-uniforms-Putins-youth-army-tops-half-million.html

 

 

 

Tohle je uplne zrudny a chce se mi brecet nad tema deckama a jejich osudem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej

@CEGY

Hoši, to je celý sice hezký tohleto, jenže když vám doma, od vlastních, čouhá zpoza kdejakýho rohu úplně bezdůvodná šikana, jako třeba v tomhle případě od nějaký krávy která o mě lautrnic neví a má k dispozici jenom ty svý kravský dedukce vycucaný z vemena nebo odkud, tak mi věřte, že to nic příjemnýho není. Vsaďte se, že tohle by ste nikdo nechtěl zažít - vědět, že budu muset jít vyřídit tolikatého to a to tam a tam, a že tam budu muset vytáhnout doklad totožnosti - a že asi, teda s největší pravděpodobností bude problém... Fakt k zblití. Věřte mi, že tohle nechcete zažít nikdo. Ne že by nebyly horší věci, ale nic příjemnýho to fakt není, navíc doma... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Petr R napsal:

Víš co je paradoxně zajímavý, že to, že je příjmení bulharský poznají bezpečně především Rusové a Ukrajinci. I na druhým konci světa se mě kolikrát někdo zeptal, když viděl příjmení, jestli nejsem z Bulharska a když jsem  začal zkoumat, jak na to přišli, ukázalo se, ze jsou původem z RF/Ukr. 
No ale u nás jsem se setkal trochu d rovným přístupem, když jsem chodil s dětma na PCR testy, tak v půlce případů jsem byl dotázaných, jestli jsou Češi. A to vždy, když jsem jim podával českou kartičku pojišťovny 🙂  jsem to asi s těmi jejich křestními jmény přehnal. A to se stejně čtou na východě o západě. 

Může na tom co píšeš dost být, já hlavně nechápu, že za prvý se prokáži českým dokladem totožnosti a za druhý jak jméno, tak i příjmení by kdokoliv hledal v celý RF opravdu úplně marně. Hlavně, že to celý přece končí na - ev, že jo? A mám tě, rusáku! To je inteligence asi jako Kelišové ze Slunce, seno: Irák nebo Itálie, to je jedno - obojí začínají na Y 🤦‍♂️

Což to je jedno, hlavně kdyby už to tam skončilo, těch lidí tam je mi opravdu líto ☹️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=17198]Americkej[/mention]
[mention=24177]CEGY[/mention]
Hoši, to je celý sice hezký tohleto, jenže když vám doma, od vlastních, čouhá zpoza kdejakýho rohu úplně bezdůvodná šikana, jako třeba v tomhle případě od nějaký krávy která o mě lautrnic neví a má k dispozici jenom ty svý kravský dedukce vycucaný z vemena nebo odkud, tak mi věřte, že to nic příjemnýho není. Vsaďte se, že tohle by ste nikdo nechtěl zažít - vědět, že budu muset jít vyřídit tolikatého to a to tam a tam, a že tam budu muset vytáhnout doklad totožnosti - a že asi, teda s největší pravděpodobností bude problém... Fakt k zblití. Věřte mi, že tohle nechcete zažít nikdo. Ne že by nebyly horší věci, ale nic příjemnýho to fakt není, navíc doma... 
Možná micháš víc věcí dohromady. A)Jednání úředníků a úřednic od státní správy po vrátnici na ČEZu.Kdo zažil jednání např.na stavebním odboru pochopil že tetičky v nazuvákoch okupují republiku a škodí.
B)Ve společnosti je prostě strach- šak je valka.
IMHO neber to prostě tak osobně.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ohrenstein napsal:

Hřebík do rakve ruské ekonomiky.

Dva dni stará zpráva, ale neviděl jsem to tady.

Už ani tu ropu a plyn nebudou mít, poněvadž si jí neumí vytěžit.

No, na jednu stranu dobrá zpráva, pak si uvědomím že všude topím plynem a ... :) ještě že už se aspoň přes den otepluje. Kvůli ukrajinskému lidu i svým fakturám od plynáren vážně doufám, že nejpozději do konce léta rusák začne vyjednávat a bude přitom tahat za kratší konec. Smysl pro spravedlivost mi řiká, že by bylo fajn, kdyby přišel i o ten Krym a Donbas. Smysl pro realitu ale napovídá, že  bude nutno vést jednání tak, aby Rusko neztratilo tvář (bohužel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se furt divime, jak jsou obyvejni rusaci blbi a neinformovani...Nikita Michalkov, celosvetove znamy režisér...



Vcera u Moravce prohlasil historik Alexej Kelin, ze debilizace ruskeho naroda zacala bolsevickou revoluci.. a ze to je tezko zmenitrlny proces, na generace..

https://www.idnes.cz/wiki/lide-v-cesku/alexej-kelin.K468847


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Roman I. napsal:

Tohle je taky slušnej bizár. Ta debilizace národa je asi bezbřehá.. A ještě na čt24 běžel nějaký spot, jak malej chlapeček s medailí připnutou na hrudníčku pěje v břízkách , jak jsou rusáci z výjimečného těsta,.  Mně začalo škubat oko. 

f0e9f55222ae4a069b525cde89d34c0d.thumb.jpg.2d27d72e71a53e85dd894a81204a8c06.jpg.00023bda_medium.jpeg.f5ca6a1516877cb517d99f6d34cd2eb8.jpeg

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7007211/Russian-children-taught-march-military-uniforms-Putins-youth-army-tops-half-million.html

 

 

 

Podobnost téhle obrázku s obrázky před cca 90 ti lety je čistě náhodná. Zamrazi a lehtani okolo žaludku zesílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Roman I. napsal:

Tohle je taky slušnej bizár. Ta debilizace národa je asi bezbřehá.. A ještě na čt24 běžel nějaký spot, jak malej chlapeček s medailí připnutou na hrudníčku pěje v břízkách , jak jsou rusáci z výjimečného těsta,.  Mně začalo škubat oko. 

f0e9f55222ae4a069b525cde89d34c0d.thumb.jpg.2d27d72e71a53e85dd894a81204a8c06.jpg.00023bda_medium.jpeg.f5ca6a1516877cb517d99f6d34cd2eb8.jpeg

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7007211/Russian-children-taught-march-military-uniforms-Putins-youth-army-tops-half-million.html

 

 

 

Jaký je rozdíl mezi tímhle a ten Azov dětský kemp což už funguje 5 let ?

 

Samozřejmě jako člověk narozený v komunistickém propagandistickém státě lituji ty děti, protože do nás též hustili podobné pičoviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...