Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník

A mimochodem, projel jsem a neni to tak cernobile neni absolutne relevantni informace. Kdyz si projedes Rusko, tak se taky dozvis od spousty lidi, ze je to jen proti nacistum specialni operace... 

Horsi je jeste ovce co veri mediim, protoze kamarad kamarada.

Ten mikropohled lidi je vzdy strasne zkresleny. Napriklad za protektoratu beztak bylo spoustu lidi co meli xelkem hezke detstvi .. my meli to stesti, ze x set let tu vetsinova spolecnost zije relativne bez velkych pohrom. Pokud clovek nebyl zid a drzel hlavu dole... je to videt. Ono se rika, ze narody se rodi v krvi a neco na tom bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrajina je suverenni a zapadem uznavana zeme. Kdyz jsme s nima delali byznys v dobe miru, proc se ted tak branime pomoci, kdyz nas o ni sama Ukrajina zada. Jo, je v tom riziko a urcite velky, ale kdyz to neudelame, jak si pak muzeme brat do ust hodnoty humanity...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 4 hodinami, skalis napsal:

Ukrajina je suverenni a zapadem uznavana zeme. Kdyz jsme s nima delali byznys v dobe miru, proc se ted tak branime pomoci, kdyz nas o ni sama Ukrajina zada. Jo, je v tom riziko a urcite velky, ale kdyz to neudelame, jak si pak muzeme brat do ust hodnoty humanity...

A nejenom, imho je treba Putinovi ukazat, ze se ho fakt nebojime. Oni jadernymi zbranemi vyhrozuji co chvili.... ted se treba domluvi na Donbase. No a on to za chvili zkusi znovu. Urcite ho zajima i Pobalti. Oni o tom mluvi hrozne dlouho, nevim proc to zapad nebere vazne...

Ja tady souhlasim s tim, ze ta Bidenova administrativa je pokracovani Obamovi politiky, kdy jsou straslive bezradni. Za Trumpa (ten clovek je mi straslive nesympaticky), ale pres to jsou jeho zasluhy v zahranicni politice celkem zrejme. Ja bych ho uprimne volil a asi ne s radosti, ale....

Vyhoda techto lidi je, ze umi udelat rozhodnuti s kterymi ta administrativa prijde. Biden ani predtim Obama to neumi/neumeli. Byl to krok zpatky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nijak umenšovat jejich vinu, ale jestli je to pravda, tak se podívejte - jsou to úplně mladí kluci z úplně jiný části země, k Ukrajině neměli žádný vztah. Vybrali je takhle nejspíš schválně, vymyli jim mozek, napumpovali je adrenalinem a dali do rukou zbraně.

 

safi: Proboha jen to ne. Copak někdo vymazal ze světa Německo? Srovnej, jak to dopadlo po první a po druhé válce. Tak to řešit nejde. Rus by měl být na Ukrajině zlikvidován, režim totálně izolován. Nevím jak to udělat, ale Putinova vláda musí zevnitř spadnout díky té izolaci, horší bude následná očista společnosti. Buďto očistit a začít tam masivně investovat (jakkoliv to zní obskurně), nebo v horším případě postavit kolem zeď a vojenskou bariéru a nechat je, ať si tam uhnijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, skalis napsal:

safi: Proboha jen to ne. Copak někdo vymazal ze světa Německo? Srovnej, jak to dopadlo po první a po druhé válce. Tak to řešit nejde. Rus by měl být na Ukrajině zlikvidován, režim totálně izolován. Nevím jak to udělat, ale Putinova vláda musí zevnitř spadnout díky té izolaci, horší bude následná očista společnosti. Buďto očistit a začít tam masivně investovat (jakkoliv to zní obskurně), nebo v horším případě postavit kolem zeď a vojenskou bariéru a nechat je, ať si tam uhnijou.

Skalisi..... valka je hnusna vec, ale to, co se stalo v tom ukrajinskem mestecku a co se deje i v dalsich mistech, je daleko za hranou collateral damages. Jasne, jsou to mladi kluci a staci jim trochu vymyt mozky, zajistit jim prisun spravnych drog, atd... Ale nechce se mi verit, ze v ramci tech masakru by se v casti z nich neozvala drivejsi rodina vychova a zakladni ucta k zivotu. Navic tohle neni pripad, kdy u kanonu nebo u letadla zmacknes spoust a nevidis, co to do detailu udelalo s civilnim obyvatelskem. Tenhle masakr se odehraval pekne tvari v tvar. A pokud ruska spolecnost produkuje vetsi mnozstvi techto vojaku, tak .... nejak mi dochazeji slova..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, safi napsal:

Skalisi..... valka je hnusna vec, ale to, co se stalo v tom ukrajinskem mestecku a co se deje i v dalsich mistech, je daleko za hranou collateral damages. Jasne, jsou to mladi kluci a staci jim trochu vymyt mozky, zajistit jim prisun spravnych drog, atd... Ale nechce se mi verit, ze v ramci tech masakru by se v casti z nich neozvala drivejsi rodina vychova a zakladni ucta k zivotu. Navic tohle neni pripad, kdy u kanonu nebo u letadla zmacknes spoust a nevidis, co to do detailu udelalo s civilnim obyvatelskem. Tenhle masakr se odehraval pekne tvari v tvar. A pokud ruska spolecnost produkuje vetsi mnozstvi techto vojaku, tak .... nejak mi dochazeji slova..

Stádní chování se to jmenuje. Na to netřeba drogy ani velké vymyvani mozků. Stačí chlast. Maminka zažila osvobození Brna armádou Koneva v 1945...převážně šikmooci vojáci se chovali obdobně. A to se nehodí... Ani v Brně.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, safi napsal:

Skalisi..... valka je hnusna vec, ale to, co se stalo v tom ukrajinskem mestecku a co se deje i v dalsich mistech, je daleko za hranou collateral damages. Jasne, jsou to mladi kluci a staci jim trochu vymyt mozky, zajistit jim prisun spravnych drog, atd... Ale nechce se mi verit, ze v ramci tech masakru by se v casti z nich neozvala drivejsi rodina vychova a zakladni ucta k zivotu. Navic tohle neni pripad, kdy u kanonu nebo u letadla zmacknes spoust a nevidis, co to do detailu udelalo s civilnim obyvatelskem. Tenhle masakr se odehraval pekne tvari v tvar. A pokud ruska spolecnost produkuje vetsi mnozstvi techto vojaku, tak .... nejak mi dochazeji slova..

safi, já to nerozporuju, reagoval jsem na Tvůj statement "si opravdu přeju, aby cokoliv ruského, včetně jejich kultury bylo vymazáno z povrchu zemského a nikdy již nebylo připomínáno", se kterým nesouhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, skalis napsal:

safi, já to nerozporuju, reagoval jsem na Tvůj statement "si opravdu přeju, aby cokoliv ruského, včetně jejich kultury bylo vymazáno z povrchu zemského a nikdy již nebylo připomínáno", se kterým nesouhlasím.

Máš pravdu. A treba sa proti tomu ozývať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, skalis napsal:

safi, já to nerozporuju, reagoval jsem na Tvůj statement "si opravdu přeju, aby cokoliv ruského, včetně jejich kultury bylo vymazáno z povrchu zemského a nikdy již nebylo připomínáno", se kterým nesouhlasím.

S odstupem dvou hodin chápu, že jsem v rámci nezpracovaných emocí trochu přestřelil...

Doufám, že EU a USA to povzbudí k mnohem větší izolaci Ruska...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, mtruelle napsal:

Stádní chování se to jmenuje. Na to netřeba drogy ani velké vymyvani mozků. Stačí chlast. Maminka zažila osvobození Brna armádou Koneva v 1945...převážně šikmooci vojáci se chovali obdobně. A to se nehodí... Ani v Brně.... 

Brno armádou Malinovského... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Venus napsal:

Tohle jsou ta zvířata z Buče podle všeho. Vypadá to na jednotku z Khabarovsku, takže hluboko v Asii. Tfuj.

https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1510715954874957825/photo/1

FPckJgNWQAsdvGR?format=jpg&name=900x900

Velitel zde

https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1510720758317785091/photo/1

 Toto je ich veliteľ.

Obrázok

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...