Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě je z toho taky do breku - úplně jsem ztratil motivaci mluvit s tchánem, páč snesu hodně, ale X let výplachů mozku čtením konspiračních webů z něj udělalo agresivního polodementa, kterého sice umatuješ argumentama, faktama ale on akorát začne řvát a tvrdit, že on má svoje zdroje a informace odborníků (Kreml), kterým věří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, exBURN napsal:


Nejhorší je, že 1:1 co mám takový pocit.

Nemyslím si, já jsem například hysterii okolo Covidu nikdy moc nežral, nicméně v otázce Ruska mám naprosto jasno. Popravdě jsem před lety v roce 2014 vůbec nechápal, jak jim to mohlo jen tak projít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ale všude. Ze začátku jsem se s tím zlobil, snažil se vysvětlovat ( většina mých oponentů zažila minimálně 68). Teď mavnu rukou, když je to někdo z příbuzenstva a nebo ho pošlu kamsi, když je to cizí člověk. Nebudu se ještě zabývat tímhle, stejně je nepřesvědčim o opaku, protože mají svou pravdu. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, čim jsou komunikační technologie vyspělejší, tím jsou lidi hloupější. Maj zbytečně moc informací a nejsou už prakticky (a ani neni v jejich možnostech) ty informace vyhodnocovat. Přijde nějaká "supr" informace na mobil, nejlíp senzační a šup, hned to frčí dál. Toho času ze života ukrojenýho čuměním, focením nesmyslů, čtením nesmyslů a přeposíláním nesmyslů (včetně zaručených zpráv) na sociálních sítích, to je nástroj sebezkázy jak vyšitej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, gunman napsal:

Z anticovidových idiotů se stali prorussácký idioti. 

 

Naprostý souhlas. Navíc jsi mi tímto pripomněl velmi pravdivou hlášku jednoho našeho kolegy: Počet idiotů na kole, na motorce i v autě je vždy stejný. Jsou to pořád ti samí idioti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle máme teď v rodině. Při COVIDu jsem měl podezření, že tam je "alternativní zdroj informací" a teď se to projevilo naplno. Došlo to až do střetu, kdy šlo o naše děti (vyfocené na demostraci na podporu UA) a údajné manipulaci s tím, co běžná média používají. Ani fakt, že existuje velmi jednoduché vysvětlení, které ukazuje chybu v té konspirační logice na tom nic nezmění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše negramotnost ve smyslu jako si určitě vzpomenete na finanční negramotnost lidí co se upisovali (a stále upisují) k absurdním nesmyslům podomním prodejcům. Dříve prodejci beránkovych dek nebo kosmických hrnců. Tihle to dělají za účelem zisku, ale nemusíme pátrat daleko v paměti, stačí před prezidentskou volbu a "téma" uprchlíci.

Když jsem před 10ti lety slýchával od tchána že "za komunistů" bylo všechno moc fajn, všichni museli makat, každej měl bydlení  . . . a všechno bylo levný . . . 

Tak si říkám jestli to není i naše chyba? Rudoši se vypoklonkovali z parlamentu až vloni! Agenti bývalé STB a evidentně ruský agenti jako nejvyšší představitelé státu.  Demokratického. Pošuci volně exhibujicí v parlamentu (sami si doplňte). Senilní senior na hradě a jeho okolí. Neuvěřitelné co všechno si necháme líbit, tedy to v důsledku bude i naše vina.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, gunman napsal:

Z anticovidových idiotů se stali prorussácký idioti. 

 

no, je to tak, tady máme 90% lidí typu Pepku Vyskoč, volů, dementů a idiotů, takže není se čemu divit, to tu máme v podstatě 5.kolonu, tudíž bída, no ale v 80´ za Reagana mi dal kolega číst Malevil, pak se zdejchnul  do Států, 40 let jsem na to nemyslel, teď o tom zase diskutujeme. ☕, a nejen to....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, eloga napsal:

no, je to tak, tady máme 90% lidí typu Pepku Vyskoč, volů, dementů a idiotů, takže není se čemu divit, to tu máme v podstatě 5.kolonu, tudíž bída, no ale v 80´ za Reagana mi dal kolega číst Malevil, pak se zdejchnul  do Států, 40 let jsem na to nemyslel, teď o tom zase diskutujeme. ☕, a nejen to....

 

Ale no tak, 90%? Nechci chytat za slovo, ale opravdu 9 z 10 lidí okolo spadá do téhle skupiny? Chápu to rozladění, ale takové výroky pak zklouzavaji k těm 90%. Já furt věřím, že je to spíše naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Frantik napsal:

Me vždycky fasinujou lidi, pro které jsou všichni ostatní idioti, ale voni sami tam urcite nepatří 🙂 

Ja si myslim ze to bude nejaka prirozena psychicka obrana. Navic je to jednodussi nez precist si nejakou knizku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplnim. Před popirači kovidu to byli popirači BSE (nemoc šialenych krav), tenkrát nebyli moc slyšet protože některé vrstvy obyvatel ještě neměly přístup k internetu. Z nich povstali popirači kovidu, potom se transformovali na antivaxery a další fáze je na přitakaváni Kremlu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hudson10 napsal:

Ještě doplnim. Před popirači kovidu to byli popirači BSE (nemoc šialenych krav), tenkrát nebyli moc slyšet protože některé vrstvy obyvatel ještě neměly přístup k internetu. Z nich povstali popirači kovidu, potom se transformovali na antivaxery a další fáze je na přitakaváni Kremlu.. 

Předtím odmítaci radaru v Brdech, předtím odpůrci úplného zákazu KSČM,...... V každé době bylo něco. Před SPD voliči Sladka atd.

Řekl bych, že 9 z 10 odmítacu covidu je schvalovatelu Ruska, taky to nejsou všichni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To množství "tupých" lidí se dá celkem jednoduše vyjádřit Gaussem pro IQ. 90% je moc, ale v menší zájmové skupině to být může, to jo. Bděte, hoši, bděte
Myslím že se pleteš, pro ruskou agresi nejsou jen hloupí, tak jako v nacistickým Německu nebo Japonsku to nebyli jen hlupáci pod 130.I v tuto dobu potkávám dipl.ing nebo arch. kteří smrtelné vážně podporují vliv ruska protože USA přece mají agresivní politiku. Prostě znám dost frustrovaných človíčků.Někdo si možná jen odmítáním těch zvěrstev jen chrání" zdravy" rozum. Válka by se měla přesunout na území ruska a hlavně vyhrát. Když rusové neprohraji tak tady bude 40% lidi kteří budou rozmrdavat cokoliv.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...