Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V povinne literature jsem na to prdel.. nejakej Havlicek.. a jeste Borovsky.. ale nyni dva citaty z jeho knihy Obrazy z Rus..

Rusko je země bídy, zmaru, chlastu a rozsáhlých literárních děl o bídě, zmaru a chlastu. A světu přináší jen výše zmíněné...

Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Kapo napsal:

Neposlouchej Xavera ale ty dva další. Jeho samostatné kecy taky neposlouchám, ale jeho hosty si občas poslechnu.

 

Kdyz se chci dozvedet neco o energetice, tak si pustim treba toto:

Je to komplet rozhovor z patreonu, nz... jeste zajimavejsi byl Hanc. Insider mam celkem rad, i kdyz i u kluku mi chybi nekdy trochu lepsi priprava. Jakoze jim tam lidi dost casto kecaj a to ja bych zase rozporoval vic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xaver je Xaver a "legendární" díl s Babišem, ve kterém mu lezl do p....e až po paty,.... je toho zářným důkazem, ale po delší době jsem ho zkouknul - viz. odkaz na ty dva pány z plynárenského sektoru a doporučuji to celé shlédnout. Na YT mi ráno přišel odkaz a prostě jsem to při vaření oběda zkusil. Sice si tam občas pletli veličiny a opravovali si navzájem hodnoty různých ukazatelů, ale principiálně,.... kdyby to bylo tak, jak oni prezentují, tak jsme pěkně v ...... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 4. 2022 v 10:39, geometr napsal:

Mně se nějak nelíbí když novináři dospějí do stádia "informace nelze ověřit" a "s odvoláním na sociální sítě". Je to vůbec ještě novinařina...

A přidám něco, co naopak asi moc prospěšné nebylo / není: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/francie-nemecko-i-cr-dovazely-zbrane-do-ruska-vyuzily-mezery-v-embargu/2196301

A tenhle paskvil je ještě novinařina nebo fake news? 

Screenshot_20220426_065059.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pražáci, kdo z vás to byl? Zdroj - Macek v botách

Včera někdo v Praze provedl dobrou partyzánskou akci. V některých novinách METRO byl vložen letáček s citátem Václava Havla: „V zemi s cenzurou může věřit oficiálním zprávám jen blbec.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz nevim, jesli se mam smat nebo brecet, tohle jim vazne v russku nekdo sezere?

Na prvním kanálu ruské státní televize dnes moderátoři informovali, že ruští vojáci odhalili v Mariupolu ústředí homosexuálů, které spadá pod osobní kontrolu prezidenta Spojených států Joea Bidena a amerického Kongresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Dominiku, tys byl vždycky kokot ....

 

IMG-20220426-WA0002.jpg

Jsem rád, že už to sem někdo dal... Dukova dojemná starost o životy nenarozených dětí vzešlých z ruského znásilňování Ukrajinek vcelku výmluvně ilustruje, proč na křesťanství v Evropě většina kriticky myslících lidí už hází bobek. Ač se katolíci obecně berou jakou konzervativní proud, Dominikovy vývody směle konkurují myšlenkám progresivistů (relativizování zločinu i viny a zaměňování role oběti a pachatele). Grrr

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...