Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, ATOM napsal:

"rodiny s prijmem do milionu korun dostanou jednorazove 5 tisic na dite"...dalsi zumpa a zbytecne rozdavani. Proste HNUP VEDLE HNUPA...

Souhlas.. Přijde mi, že rodina, která má za oba příjem 83 měsíčně, tak by neměla být v úplné existenční nouzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, ATOM napsal:

ano souhlasim a presne tohle dela soucasna vlada. Stara se o lidi a rozdava one zebracenky stejne jako ta minula. Misto toho aby se starala o to o co by mela.

Jsme v Zumpe, takze muzu:

Alesi. Neresme Jurecku, to je jednotlivec, i kdyz ministr. Inflace je castecne importovana, ale castecne vznikla u nas. Kdyby Babis a jeho boys and girls nerozhazovali behem konjunktury penize na uplatky volicum, mozna by zbyly rezervy na dobu krize. Mimochodem, kolik % utrat navic v dobe covidu slo realne na covid, je znamy fakt. Lidi sedeli 2 roky castecne doma na penezich, a hned, jak se situace uvolnila, tak zacli kupovat a tim mimoradne stimulovali poptavku. Dodavatelsky retezce naopak covidem realne utrpely a nabidka nestihala. Lidi meli nasysleno, zbozi nebylo, takze ceny mohly jit vesele nahoru. A do toho bum, valka! Takze si za to castecne muzeme vlastni rozezranosti - castecne. Ceny energii jsou pruser, opravdu jo. A zase, co za strategicky akce delala minula vlada? Nemyslim akce "jak zachranit dotace pro Agrofert", ale investice a zajisteni energeticky bezpecnosti. Nic... sorry jako. Meli jsme se dobre? Meli. Co jsme udelali s prebytkama? Prozrali a rozdali je. Takze ted mame co? Prd.

 

Aktualni vlada neni idealni, v cenach energii by to mozna chtelo vetsi odvahu a razanci, ale nic extra velkyho s tim stejne neudelaji - muzou treba snizit DPH atd. Par veci dela vylozene blbe - nechapu, jak muze ODS kontrolovat marze benzinkam. Ma kontrolovat, jestli nemaji kartelovy dohody, ale do marzi jim je hovno. A pak neco delaji dobre - lidi musi realne zacit setrit (vsichni) a podpora musi mirit jen na lidi, co jsou realne v pruseru. Jinak se z inflace nevyhrabem. Podpora Ukrajiny je podle me naprosto OK, jen by mohli mit lepsi PR. To, co dela oproti tomu Babis a ve stylu "nasi lidi" jsou totalni nechutny sracky. Ale rozklad spolecnosti jde do velky miry zase za Babisem a taky za Miloskem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalisi - PR na podporu Ukrajiny mají dobrou ( skoro bych řekl, že skvělou )- nikdy nepřesvědčíš všechny a nikdy nedokážeš v takovémhle spektru vládnoucích stran ukočírovat každého, prostě to ujede ( dle mého je v tomhle směru Fiala na špici všech premierů, i když ho jinak moc nemusím ). Rozklad společnosti za Babišem ale určo nejde, to je mnohem dlouhodobější proces a vinu opravdu hledej o dost dál, za Babiše to pouze kulminovalo a posouvalo hranice možného a někdy i nemožného. Jinak souhlas - prožralo se vše a ještě něco navíc. Nemyslím si, že bude celkově ouvej, ale bolet to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synku, ja na plynu varim a take s nim topim, takze me ligicky zajima, proc platime nesmyslne castky.To je cele.
Ze je to diky vlade predesle i teto je jasne. 
Protože strategická tupost (uplatnost) nás vrhla do polohy takové v jaké se nacházíme. Děláme peklu dobře.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Skalisi - PR na podporu Ukrajiny mají dobrou ( skoro bych řekl, že skvělou )- nikdy nepřesvědčíš všechny a nikdy nedokážeš v takovémhle spektru vládnoucích stran ukočírovat každého, prostě to ujede ( dle mého je v tomhle směru Fiala na špici všech premierů, i když ho jinak moc nemusím ). Rozklad společnosti za Babišem ale určo nejde, to je mnohem dlouhodobější proces a vinu opravdu hledej o dost dál, za Babiše to pouze kulminovalo a posouvalo hranice možného a někdy i nemožného. Jinak souhlas - prožralo se vše a ještě něco navíc. Nemyslím si, že bude celkově ouvej, ale bolet to bude.

Myslim, ze nezvladaji. Moc se nevyjadruji, nikam moc nechodi. Tak tam prijde Marketa a casto placne nejakou blbost. Respektive i pravdu, co jen takhle nesmis rict. A kdo dela Starostum treba komunikaci od Michalika, ktery si myslim, ze by byl super. (Kdysi jsem s nim chvili na jedne veci delal), ale obecne maji takove pofiderni kauzy, co neumi odkumunikovat. Mimochodem ta zenska si myslim, jak ji tady dost lidi nesnasi, bude dobra. Ma supr pribeh a je neuveritelne chytra, jen by k sobe mela mit lepsiho marketera a vic prodavat sebe.

Obecne ta strategie je dost casto slaba. Uplne se v tech stranach rozpadly ty vybory co prosazovaly nejaka temata. Ja jsem a pokud se neobjevi nevim co, budu volic Spolu. Starosty mam nektere celkem rad, piraty naopak nezvladam. Ovsem neumim volit nekoho kdo neni nijak ideove ukotveny. A s tim mam tedy problem i u Spolu...

Ja mam tech strategii ciste o emocich plne zuby, ale chapu, ze to proste funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, vojta1 napsal:

Myslim, ze nezvladaji. Moc se nevyjadruji, nikam moc nechodi. Tak tam prijde Marketa a casto placne nejakou blbost. Respektive i pravdu, co jen takhle nesmis rict. A kdo dela Starostum treba komunikaci od Michalika, ktery si myslim, ze by byl super. (Kdysi jsem s nim chvili na jedne veci delal), ale obecne maji takove pofiderni kauzy, co neumi odkumunikovat. Mimochodem ta zenska si myslim, jak ji tady dost lidi nesnasi, bude dobra. Ma supr pribeh a je neuveritelne chytra, jen by k sobe mela mit lepsiho marketera a vic prodavat sebe.

Obecne ta strategie je dost casto slaba. Uplne se v tech stranach rozpadly ty vybory co prosazovaly nejaka temata. Ja jsem a pokud se neobjevi nevim co, budu volic Spolu. Starosty mam nektere celkem rad, piraty naopak nezvladam. Ovsem neumim volit nekoho kdo neni nijak ideove ukotveny. A s tim mam tedy problem i u Spolu...

Ja mam tech strategii ciste o emocich plne zuby, ale chapu, ze to proste funguje. 

Vidíš a mě třeba Fiala přesvědčil. Zlomil jsem nad ním hůl, když vyhrál ve vedení ODS a bál se ho jako premiéra, ale jak začla válka, tak je pro mě srozumitelnej, jasně postavenej a zdá se, že ví a řeší (nekomentuju ostatní). On mě nějak přesvědčuje, že PR funguje.

A jinak, je to tu zas- furt musíš brblat 😂. Chápu, dělals v tom, ale já chci bejt taky jednou chytrej ( takhle abych se skalisovi omluvil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělají přesně to za co kritizovali Babiše. Příspěvek 5000 Kč 

„S pomocí lidem ohrožených chudobou to nemá nic společného. Pan ministr Jurečka říkal, že výplatu chtějí stihnout do srpna. A volby jsou v září. napsal Kalousek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Myslim, ze nezvladaji. Moc se nevyjadruji, nikam moc nechodi. Tak tam prijde Marketa a casto placne nejakou blbost. Respektive i pravdu, co jen takhle nesmis rict. A kdo dela Starostum treba komunikaci od Michalika, ktery si myslim, ze by byl super. (Kdysi jsem s nim chvili na jedne veci delal), ale obecne maji takove pofiderni kauzy, co neumi odkumunikovat. Mimochodem ta zenska si myslim, jak ji tady dost lidi nesnasi, bude dobra. Ma supr pribeh a je neuveritelne chytra, jen by k sobe mela mit lepsiho marketera a vic prodavat sebe.

Obecne ta strategie je dost casto slaba. Uplne se v tech stranach rozpadly ty vybory co prosazovaly nejaka temata. Ja jsem a pokud se neobjevi nevim co, budu volic Spolu. Starosty mam nektere celkem rad, piraty naopak nezvladam. Ovsem neumim volit nekoho kdo neni nijak ideove ukotveny. A s tim mam tedy problem i u Spolu...

Ja mam tech strategii ciste o emocich plne zuby, ale chapu, ze to proste funguje. 

Tou ženskou myslíš Pekarovou? To snad ne 👎 Markéta Pekarová Adamová pro CNN Prima News mimo jiné řekla, že plošně pomáhat všem ekonomicky není možné. Je třeba pomáhat těm, kteří to potřebují: „Víte, podle mě se vlády nemají starat o lidi. Mají se starat o to, aby v zemi bylo bezpečno. To je první předpoklad, abychom se měli lépe. A za druhé si myslím, že stát má vytvořit podmínky, ve kterých si lidé zvládnou pomoci sami. Já jsem přesvědčena, že nikdo nepotřebuje vodit za ručičku, uvedla a dodala, že těm, kteří pomoc potřebují, stát pomáhá. 

Upraveno uživatelem Conrad
Rozšíření odpovědi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Conrad napsal:

Tou ženskou myslíš Pekarovou? To snad ne 👎 Markéta Pekarová Adamová pro CNN Prima News mimo jiné řekla, že plošně pomáhat všem ekonomicky není možné. Je třeba pomáhat těm, kteří to potřebují: „Víte, podle mě se vlády nemají starat o lidi. Mají se starat o to, aby v zemi bylo bezpečno. To je první předpoklad, abychom se měli lépe. A za druhé si myslím, že stát má vytvořit podmínky, ve kterých si lidé zvládnou pomoci sami. Já jsem přesvědčena, že nikdo nepotřebuje vodit za ručičku, uvedla a dodala, že těm, kteří pomoc potřebují, stát pomáhá. 

A co je na tom nepravda, krom toho, ze to je presne to vyjadreni co ma ucesat marketer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, vojta1 napsal:

A co je na tom nepravda, krom toho, ze to je presne to vyjadreni co ma ucesat marketer.

Ja osobne s jejim nazorem souhlasim. Ale ta formulace je cistokrevna nahravka na smec a cely antikoalicni fejsbuky na prvni polovine jeji formulce frci uz nekolik tydnu. A mezi nami na prvni signalni ta jeji citace vazne vyzni hrozne. Budto musi mit tu argumentacni strategii fakt vymakanou, aby byla schopna tohle ustat, nebo by mela byt diplomatictejsi. V jejim pripade bych rekl hlavne pokornejsi smerem k volicum ano a mozna i spd. Kvuli tyhle nepokore a prezirani slabsich socialnich skupin tady mame Babise, Zemana a Okamuru.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, vojta1 napsal:

A co je na tom nepravda, krom toho, ze to je presne to vyjadreni co ma ucesat marketer.

Politik který prohlásí, že vláda se nemá starat o lidi je pro mne arogance moci. S cca 5 procenty voličů předsedkyně sněmovny nevím v kterém státě by to bylo možné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Conrad napsal:

Dělají přesně to za co kritizovali Babiše. Příspěvek 5000 Kč 

„S pomocí lidem ohrožených chudobou to nemá nic společného. Pan ministr Jurečka říkal, že výplatu chtějí stihnout do srpna. A volby jsou v září. napsal Kalousek

 

Dnes o tom debatili na radiozurnalu. Tyka se to udajne 83% rodin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politik který prohlásí, že vláda se nemá starat o lidi je pro mne arogance moci. S cca 5 procenty voličů předsedkyně sněmovny nevím v kterém státě by to bylo možné. 
Ja tam treba zadnou aroganci moci nevidim a tahle jedna veta je vytrzena z kontextu celeho vyjadreni.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Prochy68 napsal:

Ja tam treba zadnou aroganci moci nevidim a tahle jedna veta je vytrzena z kontextu celeho vyjadreni.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Celé vyjádření viz výše 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, prave proto tam tu aroganci moci nevidim, kdyby to byla jen ta jedna veta tak mozna, ale takhle je to rozumne vysvetleno. Ano, neni to zadna diplomacie, ale z meho pohledu to ma hlavu a patu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, ATOM napsal:

Dnes o tom debatili na radiozurnalu. Tyka se to udajne 83% rodin :)

Když tohle udělal Babis, tak se koalice mohla posrat a teď úplně to samy! Je to prostě jedna pakáž a je hrozne jednoduchý nasypat někam prachy a držte hubu. To dělal Bába 8 let

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Frantik napsal:

Když tohle udělal Babis, tak se koalice mohla posrat a teď úplně to samy! Je to prostě jedna pakáž a je hrozne jednoduchý nasypat někam prachy a držte hubu. To dělal Bába 8 let

Presne. Ale budem honit jenom toho chuja Burese. Jako by to byla jedina svine. Co bylo pred nim a po nem, na to sere pes.

A pekarova je pí.ča na entou. To, že vlada vytvori podminky, ve kterych si dokazou lidi pomoct sami, je prave ta starost o ne. Timto zpusobem se maji starat. Ja po vlade nechci, aby mi ridila zivot. To nechce snad nikdo. Vubec nechapu co ta pitka mele o vodeni za rucicku. Jejich oblibena fraze, jak delat z lidi uplne hnupy a schovat svoji neschopnost.

Upraveno uživatelem ATOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...