Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja jen zasnu nad ubohosti nekterych lidi. To je jak kdyz se 50 lety chlap obouva do Grety, ze je to mala nemocna holcicka co ji nekdo neco diktuje, dokonce jsem tu cetl, ze je nesukatelna nebo tyhle uplne debilni kecy. Uplne ubohych lidi. 

To ne, ze bych s Gretou souhlasil, ale na tuhle uroven bych se nikdy nesnizil. Stejne jako se smat Schillerove za obleceni. To je sice strasna zenska, co statnim financi nerozumim. Ale stejne. Jste ubozaci, jo forum gentlemanu... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, siki napsal:

Já zase žasnu nad  nad Tebou. Co je ti po tom jaký má kdo názor a následně nato za to někoho dehonestovat a tzv.  Nad tím"žasnout". Bože....Já zase žasnu nad tvou ubohosti.

Rict o nekom a jeste holce a tohle nema s nazorem nic spolecneho. To je jen totalni absence vychovani... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, vojta1 napsal:

Ja jen zasnu nad ubohosti nekterych lidi. To je jak kdyz se 50 lety chlap obouva do Grety, ze je to mala nemocna holcicka co ji nekdo neco diktuje, dokonce jsem tu cetl, ze je nesukatelna nebo tyhle uplne debilni kecy. Uplne ubohych lidi. 

To ne, ze bych s Gretou souhlasil, ale na tuhle uroven bych se nikdy nesnizil. Stejne jako se smat Schillerove za obleceni. To je sice strasna zenska, co statnim financi nerozumim. Ale stejne. Jste ubozaci, jo forum gentlemanu... 😉

Co se týče Grety i když nevím proč ji tu zmiňuješ, myslím že to byla opravdu mala nemocná holka kterou využili ultrazeleni šílenci. 

Johanka z Arku se také  se svými hlasy Karlovi VII hodila 😁

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, petr_cha napsal:

Vojto.. jeste jednou reknes, ze Schillerova ujde.. a ja se... poblejuuu... :-))

Naštěstí to neřekl, tak nestraš :-)))). 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně přijde, že na světě jsou i muži, kteří si neváží žen. .... Že je jejich máma krava, žena taky (než od nich zdrhla),  ... A pak jsou  takové piče, schopné veřejně urážet dámy, které nikdy neviděli ani nepotkali..  

Mně říct nekdo o mé ženě to co tu bylo napsáno ...(cenzura)... Tak fakt srká brčkem.... (Asi si zvykli to poslouchat o svých ženách)

Asi to píšou zamrzlý polozmrdi. Vid @ATOM ty seš takovej sráč, co neměl odvahu zůstat v exilu, do kterého se sám uvrhl, ale najednou jsi hrdina. 

Je mi z tebe zle. 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, mAra_ napsal:

Mně přijde, že na světě jsou i muži, kteří si neváží žen. .... Že je jejich máma krava, žena taky (než od nich zdrhla),  ... A pak jsou  takové piče, schopné veřejně urážet dámy, které nikdy neviděli ani nepotkali..  

Mně říct nekdo o mé ženě to co tu bylo napsáno ...(cenzura)... Tak fakt srká brčkem.... (Asi si zvykli to poslouchat o svých ženách)

Asi to píšou zamrzlý polozmrdi. Vid @ATOM ty seš takovej sráč, co neměl odvahu zůstat v exilu, do kterého se sám uvrhl, ale najednou jsi hrdina. 

Je mi z tebe zle. 

@ATOM a důlkovou korozi do prdele ti přeju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...